13 вересня відзначають свято 256 дня або день програміста 2021


13 вересня відзначають свято 256 дня або день програміста 2021
Опубликовано: 12.09.2021


читать на русском   read in English

Програмісти створюють сценарії з новими платформами для рецензування, дослідницькими мережами, репозиторіями даних, альтметриками та додатками.


Всі ми знаємо, принаймні, одного хлопця або дівчину-комп'ютерника, який мислить числами, володіє надздібностями вирішувати всілякі головоломки. Ймовірно, відчуває деякі труднощі у поясненні, що саме він або вона робить як програміст, звичайним людям. Ці люди, також відомі як інженери-програмісти або розробники, значно спрощують наше повсякденне життя у сучасному світі. Вони розробляють те, без чого ми, напевно, не можемо жити сьогодні. Вони несуть відповідальність за ваш мобільний телефон, його операційну систему та усі класні додатки, які ви використовуєте, програмне забезпечення вашого комп'ютера, ваш браузер, соціальні платформи та сайти, які ви переглядаєте, не кажучи вже про модні технології, такі як AI, IoT, VR тощо.


Дня програміста у офіційному календарі професійних українських свят не було, але дату давно відзначили люди, котрі пов'язували свою діяльність із програмуванням. Програміст відзначає 256-й день у році.


День програміста відзначає роботу комп'ютерних програмістів всього світу. День відзначається у 256-й день року - усвідомлений вибір, заснований на математичних тонкощах двійкового коду. Цей день також може називатися днем ​​програміста.


Коли святкують день програміста?


День відзначається 12 або 13 вересня, у залежності від календаря року та високосного року. У деяких регіонах День програміста відзначають 7 січня або 24 жовтня. В Україні день програміста 2021 відзначають 13 вересня.


Як почався День програміста?


У 2002 році двоє людей із групи під назвою Parallel Technologies зібрали підписи, щоб їх країна підписала цей день у якості закону. В результаті з'явився День програміста.


Чому організаціям слід відзначити День програміста?


Кожен, хто користується програмним забезпеченням та Інтернетом, отримує вигоду із роботи комп'ютерних програмістів. Майже кожне підприємство покладається на інфраструктуру та ІТ-послуги: створення, розкрутка та підтримка сайтів, настільних та мобільних додатків. Таким чином, програмісти знаходяться у авангарді інновацій та їх робота постійно змінює наші підходи до бізнесу.


Окрім того, ефекти програмування роблять робочі місця і ресурси доступнішими, справедливими та різноманітними.


Люди можуть захотіти зробити кар'єру у програмуванні або розвинути базові навички програмування. Якщо у вас є навички програмування, подумайте про наставництво когось, хто зацікавлений у програмуванні.


Як ваша організація може відзначити День програміста?


У деяких організаціях День програміста насправді проводиться щодня у році. Наприклад, для стартапів у галузі біологічних наук або великих технологічних компаній. Побажайте програмістам або один одному щасливого дня програміста в цей день. Говоріть кодом або псевдокодом весь день. Організуйте конкурси на кращий бінарний каламбур або жарт на тему програмування. Замовляйте футболки із бінарним каламбуром або жартом для команди. Зіграйте в вікторину, пов'язану із програмуванням. Проведіть хакатон. Влаштуйте годину коктейлів у стилі програміста. Напишіть в соціальних мережах про свою вдячність програмістам!


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+