18 вересня відзначають свято міжнародний День вільного програмного забезпечення 2021


18 вересня відзначають свято міжнародний День вільного програмного забезпечення 2021
Опубликовано: 17.09.2021


читать на русском   read in English

За визначенням Free Software Foundation, одного із перших захисників свободи програмного забезпечення, безкоштовне програмне забезпечення дозволяє користувачам не тільки використовувати програмне забезпечення із повною свободою, а й вивчати, змінювати та поширювати програмне забезпечення та будь-які адаптовані версії як в комерційних, так і у комерційних цілях. некомерційна форма. Однак поширення програмного забезпечення для комерційних і некомерційних цілей залежить від конкретної ліцензії, під якою воно випущено.


День свободи документів DFD - це міжнародний день святкування відкритих стандартів і підвищення обізнаності про них. У цей день люди з усього світу збираються разом, щоб проводити місцеві заходи і розповідати громадськості про свободу доступу до інформації.


День свободи програмного забезпечення 2021 - щорічне свято, який випадає на третю суботу вересня. У 2021 році - це 18 вересня. Святкування дня направлено на підвищення обізнаності про вільне програмне забезпечення, його переваги й, таким чином, на заохочення його використання.


Ентузіасти безкоштовного програмного забезпечення із відкритим вихідним кодом - FOSS у 2020 році відзначили День свободи програмного забезпечення SFD 17 вересня під усьому світі. У цьому році невелика група із шести чоловік зібралася, щоб відсвяткувати ЮФО в індійському місті Бангалор. Група складалася з учасників відкритого вихідного коду з таких спільнот, як Mozilla, Wikimedia, Mediawiki, Open Street Map, а також користувачів рішень FOSS.


Кожен учасник поділився своїми історіями про те, як вони зв'язалися з FOSS і який компонент він грає в їх повсякденному житті. Від того, як батько намагався розповісти про відкрите вихідному коді своєму маленькому синові, переходячи від пропрієтарного до відкритого вихідного коду взад і вперед у міру того, як того вимагає його робота, до учасника Open Street Map, який щиро вірить, що великомасштабний внесок у відкритий вихідний код може зробити програмне забезпечення таким же надійним, як і пропрієтарних, і навіть краще, оскільки в ньому міститься свобода. Всі присутні погодилися з тим, що ВВПЗ розширило їх свободу у виборі того, як вони хочуть використовувати, ділитися і ремікшувати програмне забезпечення, яке вони використовують. Коли у 2004 році почався День свободи програмного забезпечення, до нього приєдналися тільки 12 команд з різних місць. До 2010 року їх кількість у всьому світі зросла до колосальної тисячі.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+