21 квітня відзначають свято Всесвітній день творчості та інновацій 2022


21 квітня відзначають свято Всесвітній день творчості та інновацій 2022
Опубликовано: 20.04.2022


читать на русском   read in English

Згідно із доповіддю ЮНЕСКО, культурні та творчі індустрії мають бути частиною стратегій економічного зростання. Ці галузі є одними із найдинамічніших секторів світової економіки, які приносять дохід у розмірі 2,25 мільярда доларів та створюють 29,5 мільйонів робочих місць в усьому світі. У цьому дусі країни використовують потенціал швидкозростаючих областей ринку для отримання економічної віддачі та скорочення масштабів злиднів. Навіть віртуально здається, що стартапи по всьому світу живі та здорові. Адаптивність та творче вирішення проблем є основою підприємництва, й лідери та студенти впоралися із цим завданням.


Але як можна вловити чи хоча б виміряти креативність та інновації? Застосування прав промислової власності то, можливо вказанням. У Німеччині кількість патентних заявок залишається високою, як свідчить поточний річний звіт DPMA.


Всесвітній день творчості та інновацій 2022

Креативність визначається як втілення нових ідей у ​​життя. Наприклад, у художника може бути уявний образ чогось, що хоче намалювати. Вони можуть використовувати різні інструменти, кольори та матеріали, щоб втілити свою ідею у реальність. Креативність також може включати висунення нових ідей для вирішення проблем.


У 2022 році виповнилося 21 рік від дня заснування WCID й хоча вже другий рік святкування відбуваються у цифровому форматі, хвилю підтримки можна було спостерігати у всьому світі. Штаб-квартира WCID організувала саміт в Університеті Майамі, який включав пряму трансляцію із запрошеними доповідачами та заходами.


На додаток до обміну пропозиціями та додатковою інформацією про підприємства студенти рекламували відкриті вакансії в команді. Багато хто шукав розробку застосунків або сайтів, а інші шукали допомоги у маркетингу та соціальних мережах. 50 студентів, які бажають приєднатися до нового підприємства, налаштувалися, щоб безпосередньо контактувати із командами, у яких вони були зацікавлені через кімнати обговорення Zoom.


ООН прагне підвищити обізнаність щодо ролі творчості та інновацій у всіх аспектах людського розвитку, відзначаючи Всесвітній день творчості та інновацій. Щороку 21 квітня ООН відзначає свято Всесвітнього дня творчості та інновацій. Спостерігається підвищення обізнаності про роль інновацій та творчості у кожному аспекті людського розвитку.


Ідея Всесвітнього дня творчості та інновацій


Основна ідея цього дня - підштовхнути країни до творчого міждисциплінарного мислення як на груповому, так і на індивідуальному рівні. Щоб оцінити креативну економіку після карантину, спричиненого пандемією, ООН відзначає його як Міжнародний рік креативної економіки на користь сталого розвитку.


Свято 21 квітня 2022 - Всесвітній день творчості та інновацій

Історія свята


Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію про відзначення цього дня 27 квітня 2017 року. Всесвітній день творчості та інновацій було засновано 25 травня 2001 року у Торонто, Канада. Засновником дня була канадка Марсі Сігал, яка вивчала креативність у 1977 році у Міжнародному центрі досліджень креативності. Коли у газеті National Post вийшов заголовок: Канада у творчій кризі, вона вирішила провести Всесвітній день творчості та інновацій. Вона вважала, що генерування нових ідей, прийняття нових рішень та нових дій можуть допомогти людям впоратися із кризою.


Значення свята дня творчості та інновацій


ООН оголосила 21 квітня Всесвітнім днем ​​творчості та інновацій, щоб підвищити поінформованість щодо ролі творчості та інновацій у всіх аспектах людського розвитку. У ньому йдеться, що може бути універсального розуміння творчості. Концепція відкрита для інтерпретації від художнього вираження до вирішення проблем у контексті економічного, соціального та сталого розвитку. Акцент робиться на творчості та культурі, оскільки вони не лише приносять економічну цінність, а й мають значну негрошову цінність, що сприяє інклюзивному соціальному розвитку. Він закликає країни створити промисловість культури та творчості частиною своїх стратегій економічного зростання. ООН заявляє:


Ці галузі є одними із найдинамічніших секторів світової економіки, приносячи 2,25 мільярда доларів доходу та 29,5 мільйона робочих місць у всьому світі.


На думку ООН, інновації, творчість та масове підприємництво можуть дати новий імпульс економічному зростанню та створенню робочих місць.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+