27 січня відзначають Міжнародний день без Інтернету 2021


27 січня відзначають Міжнародний день без Інтернету 2021
Опубликовано: 27.01.2021


читать на русском   read in English

Дослідження та досвід показують, що співробітники стикаються зі зростаючою загрозою із боку кіберзлочинців, організованих мереж, а також нескоординованих атак. У результаті працівники стикаються зі зростаючим кібер-націлюванням й впливом на них під час роботи за кордоном, оскільки глобальна цифровізація продовжує розвиватися, а залежність від технологій стає неминучою.


Як вияснилося, окрім дня Інтернету, є міжнародний День без Інтернету. Скільки б разів Всесвітній день Інтернету не призначався на різні дати, прийти до одного не вдалося. Традиційним було 30 вересня.


Офіційно покровитель Інтернету ще не призначений, хоча із 2000 року тимчасовий захист всесвітньої павутини має іспанський єпископ Ісидор Севільський, що жив у 560-636 роках, він вважається першим дослідником, зробив великий вплив на середньовічну історію. Тому у багатьох частинах світу фестиваль Мережі відзначається у день вознесіння святого Ісидора Севільського - 4 квітня. Є кілька штатів та національні дні Інтернету. Найчастіше вони приурочені до дати введення Інтернету у цій країні.


27 січня 2021 року світова спільнота відзначає Всесвітній день БЕЗ Інтернету. Він був організований ентузіастами із усього світу, які просувають свої принципи за допомогою онлайн-спільноти Do Be.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+