29 травня святкують Всесвітній день зв'язку


29 травня святкують Всесвітній день зв
Опубликовано: 28.05.2022


читать на русском   read in English

З нагоди Всесвітнього дня зв'язку у неділю Вознесіння, що випадає на 29 травня 2022 року, у інформаційному посланні Папи Франциска цього року йдеться про те, щоб слухати серця. Святий Отець запрошує всіх нас задуматися про те, як слухання - щире та глибоке - може вплинути на кожну частину нашого життя, на нашу взаємодію з іншими людьми і на те, як ми молимося.


Основна католицька аудиторія, як і раніше, прагне доброго листа, ясного мислення, правдивої інформації та підтримки, - сказав журналіст і вчений Френсіс X. Майєр у зверненні до католицьких журналістів. Тому заклик Папи Франциска, співзвучний синодальному шляху Церкви, не може не спонукати нас розпочати з внутрішнього погляду.


Назва цього послання спонукає нас задуматися про те, що слухання включає щось більше, ніж просто слух. Справжнє слухання - це основа щирих стосунків та фундамент відносин між Богом та людством. Папа, цитуючи апостола Павла, помітив, що віра приходить через чутки. Насправді, зауважив він, слухання відповідає смиренному стилю Бога, Який відкриває Себе, говорячи, та, слухаючи чоловіків і жінок, дізнається у них Своїх партнерів у діалозі. Люди, у свою чергу, покликані налаштуватися, бути готовими слухати, оскільки Бог закликає їх до заповіту любові. По суті, Папа сказав: Слухання - це вимір любові.


Таким чином, уміння слухати - перший компонент діалогу та гарного спілкування. Комунікація не відбудеться, якщо не відбулося слухання, а без уміння слухати нема доброї журналістики. Щоб дати тверду, виважену та повну інформацію, потрібно довго слухати. Щоб розповісти про подію чи описати досвід у новинах, важливо вміти слухати, бути готовим передумати, змінити свої початкові припущення.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+