30 листопада відзначають свято міжнародного дня захисту інформації 2021


30 листопада відзначають свято міжнародного дня захисту інформації 2021
Опубликовано: 29.11.2021


читать на русском   read in English

У 2021 році менше благодійних організацій повідомляють про порушення чи атаки, на які вони вплинули (40% проти 56% у 2020 році) - та це статистично значуща зміна, на відміну від бізнесу. Зокрема, лише 24% цього року заявили, що їм потрібні нові заходи для майбутніх атак порівняно із 42% у 2020 році. Це наближає результати благодійної діяльності до 2019 року.


Нові категорії, що розглядаються уперше цього року - імітація фішингу, аудит уразливостей та тестування на проникнення - також відносно рідкісні та проводяться приблизно однією-двома із десяти організацій. Незважаючи на те, що у опитуванні ставилося питання про аудит у попередні роки, істотна зміна формулювання питання означає, що цей результат не можна порівняти із попередніми роками.


Рушійною силою усіх цих змін, як правило, була безперервність бізнесу, що дозволяє співробітникам працювати, а не кібербезпека. Тим не менш, у деяких організаціях особлива увага вищих менеджерів до безперервності обслуговування на початку першого блокування у Великій Британії дозволило кіберлідам забезпечити збільшення інвестицій у ІТ та кібербезпеку.


У окремому опитуванні були опитані організації, чи визнають вони, що дотримуються стандартів Cyber ​​Essentials або Cyber ​​Essentials Plus. Обидва просять організації впровадити заходи кібербезпеки у тих самих областях, але останнє включає зовнішню технічну оцінку. Лише незначна меншість підприємств - 4% та 4% благодійних організацій повідомляють про дотримання Cyber ​​Essentials та лише 1 відсоток у кожному випадку заявляють, що у них є стандарт Cyber ​​Essentials Plus. Серед великих підприємств цей показник зростає до 29% для Cyber ​​Essentials і 9% для Cyber ​​Essentials Plus.


Проте для підприємств, які повідомляють про порушення чи атаки із суттєвим результатом, ситуація інша. У цих випадках для відновлення третини (34%) підприємств потрібно день або більше (проти 10% підприємств, які мають будь-які порушення або атаки, у тому числі безрезультатні). У даних про благодійні організації простежується загалом аналогічна картина, хоча вибірка благодійних організацій, які повідомляють про порушення чи результати, надто мала.


Конфіденційність ніколи не була такою актуальною темою. Компанії та приватні особи вимагають більшого контролю над своєю конфіденційністю та навігації у новому невідомому за допомогою гібридної та гнучкої віддаленої роботи, при цьому невпевнені шляхи, пов'язані із тим, як довіра та безпека працюють пліч-о-пліч. Національний день комп'ютерної безпеки, що відзначається 30 листопада, ґрунтується на підвищенні обізнаності із проблемами кібербезпеки та онлайн-безпеки, дозволяючи людям взяти на себе відповідальність за свою присутність в Інтернеті та свою особистість. У міру наближення дня, як глибше розуміння больових точок, точок тиску та вразливості може допомогти покращити взаємодію із користувачем у Інтернеті? Згода на дані може збагатити наш цифровий досвід. Позитивні сторони даних не можна ігнорувати: ми поглинаємо контент, обраний алгоритмом, відібраний для нас у наших стрічках новин й досить часто ми переглядаємо ті рекламні оголошення, які націлені на нас. Нічого із цього неможливо було б відстежувати файли cookie та збирання даних.


Але це не тільки сонячне світло та троянди. Сприйняття людьми веб-відстеження часто буває негативним та часто асоціюється із маркетинговим використанням та оптимізацією електронної комерції. Запитань, пов'язаних із використанням наших даних в Інтернеті, достатньо, щоб навіть у самих врівноважених людей не вистачило розуму.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+