9 листопада відзначають свято Всесвітній день юзабіліті 2023


9 листопада відзначають свято Всесвітній день юзабіліті 2023
Опубликовано: 09.11.2023


читать на русском   read in English

Досвід користувача - це взаємодія. Технології, продукти та послуги можна використовувати, коли вони залучають людей. На роботі ми прагнемо взаємодіяти з оточуючими - чи то користувачі, колеги, чи зацікавлені сторони. Це означає залучити людей до ідеї, заслужити довіру та працювати над досягненням спільних цілей. Ми всі знаємо, як це може бути складно. Це рік нестандартного мислення. Як ви можете залучити людей до використання технологічних продуктів та послуг? Який тип дизайнерського мислення потрібно використовувати, щоб підтримувати інтерес людей? Як ви можете залучити тих, хто не входить у вашу сферу, щоб зрозуміти важливість гарного досвіду користувача? Чи можемо ми залучити людей, щоб допомогти змінити речі, які працюють не дуже добре?


21-24 листопада, Таллінн. Всесвітній день юзабіліті в Естонії - щорічна конференція з UX-, веб- та інтерактивного дизайну, найбільша в країнах Балтії. WUD 2023 надасть професіоналам платформу для спілкування, обміну досвідом та встановлення зв'язків із однодумцями, захопленими UX. foo 21-23 листопада – майстер-класи в Естонській академії мистецтв або в офісі Trinidad Wiseman. 23 листопада - попередній захід у Талліннському університеті (Нарва) мнт, 25, Таллінн, Естонія. 24 листопада - конференція в Kultuurikatel, 24 листопада (після конференції) - офіційна післяпартії в Suveterass.


Способи покращення UX-взаємодії усередині крос-функціональних команд. В описі вакансії для UX-ролей ви часто побачите здатність працювати у міжфункціональних командах або очолювати їх. Для багатьох підприємств це тепер проста практика. Однак тут є свої проблеми, і сьогодні, як ніколи, дизайнерам необхідно вміти орієнтуватися у злитті ідеологій, які, по суті, пов'язані із спільною роботою людей, які займають різні ролі.


З 2003 року відділення Асоціації професіоналів досвіду користувача (UXPA) в Індіані співпрацює з місцевими UX-фахівцями, студентами, викладачами та компаніями для створення спільноти UX-лідерів в Індіані. У 2023 році відзначають 20-річчя поширення ідеї про те, що досвід користувача є важливою частиною успіху будь-якого технологічного рішення.


Всесвітня ініціатива юзабіліті – наступний крок після успіху Всесвітнього дня юзабіліті. Їх розширення підштовхує до більш скоординованих заходів, більшої кількості співробітництва та майданчиків для сприяння інклюзивності за допомогою чудового, загальнодоступного досвіду користувача. WUI надає дослідникам та практикам можливість не тільки формувати та створювати способи взаємодії людей з технологіями, але й впливати на розробку технологій, які навмисно створені для позитивного впливу на життя людей.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+