Що таке персональний сайт? Визначення, сфери діяльності


Що таке персональний сайт? Визначення, сфери діяльності
Опубликовано: 24.01.2022


читать на русском   read in English

Ми усі знайомі із професійними сайтами та порталами електронної комерції, але сайт не завжди має бути діловим. Легко створити персональний сайт, на якому ви можете досліджувати свої інтереси, ділитися почуттями чи інформувати близьких про сімейне життя. Ось погляд на те, як почати роботу із особистим веб-сайтом, а також деякі ідеї на теми. Такі визначення, як блог, особистий сайт та навіть онлайн-щоденник іноді використовуються як взаємозамінні. Те, як ви посилаєтеся на свою платформу, багато у чому залежить від предмета, чи ви хочете аудиторію та як вона розміщується.


Ідеї ​​сфери діяльності для персонального веб-сайту


Ваш особистий веб-сайт може бути у будь-якій сфері діяльності, включаючи хобі, домашніх тварин або інші інтереси. Це може бути сімейний веб-сайт, на якому ви ділитеся своїми пригодами із близькими, а також є місце для коментарів та обговорень.


Ставтеся до персонального веб-сайту як портфоліо, щоб продемонструвати приклади своєї роботи.


Якщо на особистому сайті немає галерей робіт, тобто посилання, яким можна побачити творчі роботи на інших платформах. Це портфоліо діє як аванпост, де можна залучити більше аудиторії для подкастів та відео на YouTube, просуваючи себе як дизайнер або креативний директор.


Якщо ви є автором, ваш особистий веб-сайт може стати платформою для отримання відгуків про ідеї розповіді або створення чернеток. Перейдіть до особистого веб-сайту, щоб розповісти про те, як ви справляєтеся із важким життєвим досвідом, або додайте елемент електронної комерції, щоб продемонструвати прикраси ручної роботи або інші творчі починання. Немає неправильної ідеї теми для вашого особистого веб-сайту. Як тільки ви вирішите, чому хочете присвятити свій сайт, знайдіть потрібний хостинг для сайту.


Наприклад, платформа для ведення блогів підійде для веб-сайту у стилі онлайн-журналу, а для підключення функцій електронної комерції буде потрібно повнофункціональний веб-хост.


Як розпочати роботу із особистим сайтом. Безкоштовні та платні платформи для ведення блогу


Існує безліч безкоштовних платформ для персональних сайтів із різними функціями. Ось кілька із них.


About.me


About.me - персональний веб-хостинг, який дозволяє продемонструвати, хто ви і що вам подобається робити, дозволяючи людям мати більш особистий та прямий спосіб контактувати із вами. About.me також є платформою для власників малого бізнесу чи підприємців.


LiveJournal


Якщо ви уявляєте більше веб-сайту типу онлайн-журналу, LiveJournal призначений для самовираження із додатковою перевагою залученої та активної спільноти. Створіть обліковий запис та почніть вести блог за лічені хвилини, ділитеся своїми думками та будьте самим собою.


WordPress


WordPress - ще один варіант для особистого веб-сайту у стилі блогу або складнішого налаштування. Створіть професійний сайт за лічені хвилини із різними темами та функціями. WordPress простий у використанні завдяки більш сучасним функціям веб-дизайну, якщо ви хочете глибше вивчити зовнішній вигляд свого сайту. WordPress має безкоштовний сервіс, а також кілька варіантів підписки на преміум-сервіс.


Squarespace


Якщо ви хочете зайнятися електронною комерцією на своєму особистому сайті, то Squarespace - чудовий варіант, хоча і не безкоштовний. Готові шаблони та функція перетягування роблять веб-дизайн інтуїтивно зрозумілим, хоч і непростим процесом.


Blogger


Blogger - один із найпростіших інструментів для створення блогів. Його можна використовувати безкоштовно, інтерфейс створення контенту простий. Все, що потрібно - обліковий запис Google для налаштування блогу.


Tumblr


Блоги Tumblr - відмінний вибір, якщо ви візуалізує веб-сайт з онлайн-спільнотами та підбором контенту. Ви миттєво продемонструєте свої захоплення та проекти за допомогою мультимедійних постів.


Google Sites


Google Sites - фантастичний інструмент для створення веб-сайтів. Якщо у вас є обліковий запис Google, ви маєте доступ до конструктора сайтів Google Sites із функцією перетягування. Створюйте сторінки та легко додавайте текст, графіку або відео. Контент із інших сервісів Google, особливо документи, електронні таблиці або інші елементи Документів, легко інтегрувати.


Тим не менш, набагато вражаюче мати власний персональний сайт із доменом (а не піддоменом). Це буде виглядати набагато законніше, солідніше та покаже, що ви витратили час, щоб навчитися створювати сайт, який може виділити вас із натовпу.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+