Що таке шаблон сайту? Як працюють шаблони веб-сайтів, переваги використання шаблонів


Що таке шаблон сайту? Як працюють шаблони веб-сайтів, переваги використання шаблонів
Опубликовано: 26.01.2022


читать на русском   read in English

Дизайнери шаблонів для сайту роблять за вас важку роботу із проектування та написання коду. Найкращі дизайни, як правило, прості, елегантні, чуйні та адаптовані - поступаються вашому контенту, так що тільки досвідчене око може помітити, що 2 різних сайти використовують один і той самий шаблон.


Що таке шаблон сайту?


Шаблон веб-сайту - це попередньо розроблений макет, який дозволяє розміщувати вміст на веб-сторінці для створення простого, але добре продуманого веб-сайту. Ви можете перетягувати елементи, такі як блоки зображень, фотогалереї, логотипи та багато іншого у шаблон, щоб зробити його своїм. Із шаблоном веб-сайту не потрібний досвід програмування, щоб створити приголомшливий веб-сайт, адаптований до потреб вашого бренду.


Ви побачите сторінки із розділами команд, розділами функцій, розділами карт, розділами контактів, відео, повзунками тощо. Жоден із цих розділів не має спочатку поганого дизайну, однак, коли ви поєднуєте їх усі на одній сторінці, ви різко збільшення кількості речей, у яких має зосередитися користувач.


Можливо, ви знайомі із екраном вибору шаблону - десятки порожніх веб-сайтів із різним зовнішнім виглядом. Виберіть будь-який із них й він змінить зовнішній вигляд вашого веб-сайту. Після того, як ви створили декілька сторінок та заповнили їх контентом, ви можете повернутися та змінити вибір шаблону. Ваш веб-сайт буде виглядати перетвореним, але весь ваш контент залишиться на місці й працюватиме.


Є багато різних шрифтів, які можна використовувати на вашому сайті. Тим не менш, ви хочете переконатися, що ви використовуєте шрифт, який підходить для вашого бренду та легко читається. Ви можете знайти теми, плагіни та програми, які допоможуть вам використовувати безліч шрифтів на вашому сайті. Деякі теми мають до 1000 різних шрифтів. Шаблони веб-дизайну та теми WordPress допоможуть вам заощадити час, гроші та зусилля при створенні веб-сайту. Вибір правильного шаблону для вашого сайту залежить від багатьох факторів, багато із яких розглянемо у цій статті.


Bootstrap є фреймворком, а не шаблоном. Це правда, але, як показано у розділі прикладів, навіть налаштування Bootstrap за замовчуванням виглядають добре, якщо є дизайнерська ідея, у якій використовується багато багатих зображень та фонів.


Знайте, що ясність та задоволення від маркетингового досвіду, який ви створюєте, мають значення для відвідувачів та, як наслідок, коефіцієнти конверсії. Зосередьтеся на цих двох речах і ви не помилитеся.


Навіщо потрібен шаблон сайту та як працюють шаблони веб-сайтів?


Незалежно від того, чи ви створюєте віртуальне портфоліо, ведете блог або запускаєте інтернет-магазин, використання шаблону сайту допоможе вам перетворити сайт вашої мрії на реальність.


Хоча створення веб-сайту із нуля може здатися складним, використання шаблону може стати корисною основою для початку. Обираючи шаблон веб-сайту, згадайте про характер та призначення вашого веб-сайту загалом. Ви можете вибрати шаблон, спеціально розроблений для онлайн-продажів, демонстрації творів мистецтва чи публікацій у блогах. Після того, як ви обрали шаблон веб-сайту, адаптований до ваших потреб, ви можете вирішити, як і якою мірою ви хочете налаштувати свій веб-сайт. Ви можете наблизитися до оригінального дизайну шаблону, замінивши демо-контент, що вже є у шаблоні, власними зображеннями та текстом. Ви також можете вийти за рамки вихідного дизайну шаблону, додавши власний вміст сторінки, палітри кольорів та шрифти.


Які переваги використання шаблону?


1 Шаблони як система дизайну


Вам, як власнику бізнесу, важливо налаштувати шаблон веб-сайту таким чином, щоб ваша присутність у Інтернеті відповідала загальному брендингу бізнесу. Навіть якщо ви створюєте персональний сайт або онлайн-портфоліо, вибраний вами шаблон може виступати як система дизайну, щоб виділити ваш контент. Ви можете створити свій власний шаблон, використовуючи власні колірні палітри та шрифти на веб-сторінках. Включення фірмових кольорів та шрифтів у шаблон вашого сайту надасть вашому веб-сайту вишуканого вигляду, що відповідає вашому бренду.


2 Варіативність налаштування шаблону


Оскільки більшість шаблонів веб-сайтів розроблені із урахуванням простоти та зручності використання, для створення веб-сайту, який виглядає професійно та візуально, не потрібно жодного досвіду програмування. Тим не менш, для тих, хто має досвід кодування, шаблони веб-сайтів все ще можуть бути прийнятним варіантом для роботи. Навіть якщо ви використовуєте шаблон, ви можете отримати доступ до коду веб-сторінки, щоб змінити існуючий шаблон або навіть створити свій власний. Якщо ви готові розпочати свою присутність у Інтернеті та вважаєте, що шаблон - правильний шлях. Ви можете переглянути бібліотеку шаблонів, вивчити дизайнерські палітри кольорів та пакети шрифтів тощо.


Ми, люди, звертаємо увагу на закономірності, ми їх шукаємо. Ми очікуємо, що під час відвідування сайту ми знайдемо логотип у верхньому лівому кутку, а потім навігацію у правому верхньому кутку. Коли ми приходимо на сайт, який порушує ці шаблони, він робить одне із двох. Це або нас інтригує, або засмучує.


Такі готові веб-шаблони іноді безкоштовні. Проте спеціалізовані веб-шаблони продаються у Інтернеті. Існує безліч комерційних сайтів, які пропонують шаблони за ліцензійну плату, також є і безкоштовні джерела із відкритим вихідним кодом.


Думайте про шаблон як фасад будинку. Коли ви стоїте перед ним, фасад має чіткий дизайн, цегла, алюмінієвий сайдинг або черепиця. У ньому також є вікна та двері. Залежно від архітектора вікна та двері можуть бути великими чи маленькими, численними чи рідкісними, одноманітними чи художньо розташованими. Контент міститься у вікна, а користувач взаємодіє із сайтом через двері. Ви можете легко підібрати свій контент та розмістити його всередині нового фасаду. Розмір та розташування вікон та дверей будуть іншими, але ваш контент залишиться стабільним.


Цифровий торговий майданчик TemplateMonster також включає широкий вибір тем CMS і WordPress. Готові блогові та бізнес-теми бувають різних дизайнів та стилів. Більшість із них повністю адаптивні та на 100% елементи, що настроюються. У магазині WordPress можна знайти безліч яскравих шаблонів для конструктора сторінок Elementor, а також плагіни WordPress та теми WooCommerce.


За бажанням ви можете обрати адаптивний шаблон веб-сторінки. Адаптивний веб-дизайн - той, який автоматично адаптує відображення сторінки до різних роздільних здатностей екрана. Це означає, що незалежно від того, як ви переглядаєте сайт: зі смартфона, планшета або ноутбука, дисплей автоматично адаптується під ваш екран. Для роботи із адаптивним шаблоном сайту не потрібний досвід програмування. Статистика користувачів доводить, що доступ до веб-сайтів все частіше здійснюється через смартфони та планшети. Якщо ваш веб-сайт неправильно відображається на смартфонах, це може негативно позначитися на досвіді вашого веб-сайту. Якщо шаблон вашого веб-сайту є адаптивним, інформацію, таку як розмір екрана, роздільна здатність екрана та орієнтацію екрана, можна перевірити за допомогою медіазапитів.


Ще одна проблема із шаблонами або, скажімо, копіюванням дизайнерів, полягає у тому, що ви поняття не маєте, як працює цей шаблон. Що працює для одного товару, може не спрацювати для іншого. Дизайн залежить від контексту та, коли ви використовуєте шаблон, ви не знаєте, у якому контексті він призначений для використання.


Не усі потенційні покупці шаблони для сайту можуть найняти розробників для розробки системи. Таким чином, ряд розробників та постачальників випустили шаблони спеціально для нетехнічних спеціалістів. Повторне використання веб-шаблонів також є важливим навіть для технічно досвідчених розробників. Це важливо для тих, хто покладається на простоту та готові веб-рішення.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+