Сьогодні ми відзначаємо день системного адміністратора 2020


Сьогодні ми відзначаємо день системного адміністратора 2020
Опубликовано: 31.07.2020


читать на русском   read in English

31 липня - 21-й День подяки системного адміністратора 2020 року.


Яка роль системного адміністратора? Обов'язки адміністратора: планування, налаштування, підтримка сайту, резервування та захист даних, а також підтримання функціональних комп'ютерних мереж та забезпечення здорового робочого середовища. Інші обов'язки адміністратора включають створення сценаріїв або інформаційне програмування, управління проектами, пов'язаними із системою.


Сисадміни помітні найменше, коли вони дійсно хороші. Якщо системи, що використовуються, практично завжди доступні, якщо використовувані інструменти працюють, якщо ви ніколи не витрачаєте дані та коли випадково видаляєте потрібний файл, повертаєте його легко та швидко - за вами доглядає невтомний адміністратор.


Хто засновник дня системного адміністратора?


День подяки системного адміністратора встановлено 28 липня 2000 року системним адміністратором Тедом Кекатосом. День подяки адміністратора створюється як натхнення із реклами журналу Hewlett-Packard, у якій системний адміністратор отримав від своїх колег кошики із квітами та фруктами за установку на них декількох нових принтерів.


Чому відзначається День подяки системного адміністратора?


День подяки адміністратора - щорічний захід, створений адміністратором Тедом Кекатосом, яке також називають SysAdminDay або SAAD. Це час, щоб показати почуття поваги сисадмінам та іншим ІТ-працівникам за їх роботу.


Для людей, знайомих із рекламними технологіями, програмним забезпеченням, цифровими медіа або програмами, шлях професійної освіти та навчання підійде вам із кваліфікацією та досвідом, необхідними для того, щоб почати рости у виробництві. Індустрія інформаційних технологій - тільки одна із галузей, які відзначені під час Національного тижня навичок, яка є центром просування VET в Австралії.


П'ятниця 31 липня - 21-й щорічний день системного адміністратора. Епоха, щоб показати вдячність ІТ-фахівцям, які підтримують практичність комп'ютерів, мереж та додатків. Для тих, хто ставить технічну оболонку у глухий кут за межами офісу, ми дякуємо за те, що не закочує очі кожного разу, коли ми просимо їх про щось сучасне та незвичайне.


День сисадміна або День вдячності системного адміністратора зовсім не відзначався до липня 2000 року, коли якась добра душа, мабуть, помітила, як працюють адміністратори та як мало визнання отримують. Іноді здається, що людина, яка робить ймовірність скидання наших паролів, коли ми їх втрачаємо. Завжди отримує п'ять, в той час як хлопець або дівчинка, які резервують наші сервери щоночі та гарантує, що ми можемо підключитися до них, ймовірно, ніколи не перетинають наші думки. Отже, Sysadmin Day став підтримувати всіх, щоб зосередитися на тому, скільки закулісної роботи робиться. Якщо ви є системним адміністратором, попросіть деяких з тих, задуматися, як усередині ви працюєте, щоб зберегти доступність систем та послуг.


Якщо ви власник бізнесу, у вас немає часу, щоб зібрати своїх людей для ІТ-фахівців, щоб замовити підтримку сайту протягом останніх декількох місяців. У п'ятницю, 31 липня 2020 року, відзначається щорічний День подяки адміністратора. Щоб відсвяткувати це, ми даруємо дружнє нагадування про всі способи передачі ІТ-ресурсів фахівцям за технологіями, які допомагають компаніям отримувати гроші.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+