Сьогодні ми відзначаємо день тестувальника 2020


Сьогодні ми відзначаємо день тестувальника 2020
Опубликовано: 09.09.2020


читать на русском   read in English

Дозвольте привітати із Днем тестувальника 2020!


За даними Музею комп'ютерної історії, 9 вересня 1945, коли вчені тестували комп'ютер Mark II Relay Calculator, вони виявили справжню маленьку моль між контактами електромеханічного реле і один із них вимовив слово Жук. Вчені мали зробити звіт про виконану роботу, де вперше з'явився термін Налагодження або Баг.


Історія появи у програмуванні термінів Помилка та Налагодження зазвичай пов'язана із дивовижною благодаттю, як її називають співвітчизники. А день самогубства комахи у Гарварді був оголошений святом для усіх, хто займається тестуванням програмного забезпечення та додатків, а також пошуком помилок.


Ця історія стала основоположним міфом для цілого підрозділу ІТ-індустрії: тестування програмного забезпечення. Цей напрямок настільки важливий сьогодні. Тестувальники більше не користуються пінцетом та ліхтариком, але тим не менш кожен день проводять у ретельному пошуку помилок та дефектів у програмному забезпеченні, щоб переконатися, що вони не дійдуть до користувача.


Третій варіант етимології слова bug виглядає найбільш логічним. У міфології древніх британців завдання лякати маленьких дітей покладалася на істоту, спеціально розроблену для цієї функції із сімейства фей, - Багабіт, або Багбір, або просто Баг. Жук не завдавав дітям тілесних ушкоджень. У будинку не було безладу. Просто із його зовнішністю не дуже пощастило: волосся на шматки, червоні очі, гострі зуби, кігті. Проте, поки слов'ян лякала бабайка, британське немовля верещало від жаху, ледь чуючи ім'я Баг.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+