Сьогодні ми відзначаємо день веб-майстра 2020


Сьогодні ми відзначаємо день веб-майстра 2020
Опубликовано: 04.04.2020


читать на русском   read in English

З Днем 4.04 - днем Веб-майстра! Сьогодні 4 квітня. 4,04. Щось добре відоме, чи не так? Так, ці жахливі 404 сторінки не знайдено. І не дивно, що сьогодні ми святкуємо День веб-майстра. Вітаю, шановні видавці! А ось кілька чудових прикладів пропозиції 404-ї сторінки для натхнення:


1. BernieSanders.com. Кандидат у президенти США сенатор Берні Сандерс має всі шанси стати фаворитом Інтернету. Його мобільний сайт має 404 сторінки з відео-промовою. Що може створити кандидат в президенти краще, ніж промова?


2. 9Gag. Якщо ви не знаєте, який плебейський мем використовувати, використовуйте Travolta - у нього немає конкурента.


3. Home Star Runner. Тут немає нічого фантастичного, просто креативне рішення і простий продукт.


Про це повинно бути сказано в вашій карті сайту (сайтмап), яка дає багато інформації Google. Для попередження: номера сторінок, теги, категорії, вкладення. Перевірте ваш файл sitemap.xml і відправте до Google тільки необхідну інформацію.


Наявність даних, які повідомляють вам правильно, звідки надходить ваш веб-трафік, є абсолютно істотною частиною грамотного ведення веб-сайту. Здатність точно визначити, які маркетингові ініціативи призводять до найкращих результатів, може бути різницею між надзвичайно популярним і практично втраченим веб-сайтом. Хоча ці захищені кінцеві елементи пошуку в даний час можуть бути джерелами трафіку на ваш сайт, Інтернет - це швидко мінливий світ і нові сайти з'являються, щоб конкурувати за кожен вік. Додатково до всього, алгоритм пошуку Google постійно оновлюється, майже гарантуючи значні зміни в тому, як пошукові запити виробляють SERPS (Search Engine Results Pages – Сторінки видачі пошукових запитів).


Щороку вони працюють, щоби йти у ногу з новітніми технологіями, щоб наші улюблені хобі, ігри та компанії залишалися придатними і значущими завдяки сучасним стилям і інтерфейсам. Пам'ятайте, коли смартфони вперше почали створюватися, але все, з чим нам доводилося працювати, були сайти, оптимізовані для перегляду на робочому столі? Це був ваш веб-майстер, який перевернув все це і створив новий стиль для вашого мобільного пристрою. Без цих працьовитих хакерів коду інтернет був би або набагато менш привабливим місцем в цілому, або ми все одно мали б справу зі зламаними тематичними сайтами. Який би це був світ!


Веб-майстерність, ймовірно, одна з найбільш неправильно зрозумілих і недооцінених професій у світі. Отже, щоб відзначити цей особливий день і переконатися, що кредит надається саме там, де він повинен бути, ось 7 причин, за якими ви повинні поважати або, принаймні, більш цінувати свого веб-майстра / вебмайстриню: сфера ролі вебмайстра змінилася зовсім небагато за останні кілька років.


Вже не просто технічний фахівець в підвалі, який неохоче коли-небудь бачить світло, в даний час веб-майстер - це ключова роль вашої бізнес-команди, що відповідає за всі аспекти вашої присутності в мережі, з критичною роллю вашого ключа маркетингових стратегій і важливий внесок в успіх вашого бізнесу, який заслуговує на визнання.


Підтримка вашого сайту - це робота 24/7, 365 днів у році, що означає, що середній веб-майстер практично не контролює свій робочий час. Це людина, що споживає опівнічне масло або прикутий до столу в вихідні дні. Просто запитайте, може він має вільний час, або тому що клієнт, який не розуміє в першу чергу, що складного, наприклад, в тому, що проект повинен бути завершений в абсолютно необґрунтовані терміни.


Коли ви в останній раз благословляли свого веб-майстра за те, що він доклав додаткові зусилля, для виконання роботи?


Очікується, що корисний веб-майстер буде мати високий ступінь технічних навичок і бути в курсі швидко мінливих розробок в таких сферах, як програмування і рекурсивні мови, якість роботи сервера, використання інтерфейсів, стандарти веб-дизайну. Існує дуже мало областей професійного досвіду, які розвиваються так само швидко, як цифрові технології, що означає, що вони повинні бути готові постійно вчитися.


У провінції вебмайстра однієї технічної експертизи недостатньо. Веб-майстрам також подобається володіти хорошими креативними здібностями, можливістю в управлінні проектами та вирішення проблем, надійним розумінням стратегії бізнесу і поставок, а також умінням управляти людьми. Важко знайти всі ці якості в одній людині, тому хороші веб-майстри повинні цінуватися.


Ваш веб-майстер - це людина, яка повинна взяти ваші часто непрактичні ідеї про те, що ви хочете від свого веб-сайту, перевести їх у повний функціональний стан. Тільки тоді ви виявите, що ви, ймовірно, передумали. Таким чином, ви можете додати, що є чудотворцем і володієте терпінням канонізації, щоб побачити необхідні якості, що вимагаються від веб-майстра.


Далеко не всі клієнти щиро цінують офісних веб-майстрів. Немає нічого більш подразнюючого для людини спеціалізованої професії, яка витратила багато років, вивчаючи своє ремесло і розвиваючи свої технічні навички, щоб її попросили працювати не набагато краще, ніж на підприємстві, або отримати свою роботу в порівнянні з роботою дизайнера-любителя. Потрібно правильне вміння планувати і створювати сторінку, яка виглядає привабливо, кодується індивідуально для швидкого завантаження, добре індексується пошуковими системами, добре відображається на різних браузерах і операційних систем, а також пророблення маркетингової роботи.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+