Сьогодні відзначають Всесвітній день юзабіліті 2020


Сьогодні відзначають Всесвітній день юзабіліті 2020
Опубликовано: 12.11.2020


читать на русском   read in English

Всесвітній день юзабіліті - єдиний день подій, що відбуваються по всьому світу. Кожного листопада в університетах проводиться одноденний захід, який включає семінари, панельні дискусії та обговорення, пов'язані із Всесвітнім днем юзабіліті. Послуги із забезпечення зручності використання можуть допомогти групам веб-проектів та онлайн закупівель краще зрозуміти людей, які використовують технологію або хочуть створити сайт.


У традиційних виступах у цей день пояснюють, як технології можуть підтримувати важливі елементи людського діалогу, багатого нюансами та емоціями. Розповідають про практики для змістовної розмови і радах, а чого слід уникати. І, нарешті, погляд на майбутнє того, як все це може вплинути на людське спілкування.


Програми спонукають практиків UX вийти за рамки автоматизації повторюваних завдань, а, скоріше, включити неявні знання людей у алгоритми ШІ, щоб підняти стандарти, щоб наш усе більш складний світ рухався вперед.


Доступність є частиною користувальницького досвіду і не тільки робить веб-сайти доступними для більшої кількості клієнтів, але й є вимогою. Веб-сайти та додатки повинні бути створені таким чином, щоб їх могло використовувати якомога більше людей, включаючи людей із обмеженими можливостями, дітей та людей похилого віку. На жаль, більшість веб-сайтів не повністю доступні.


Економіка, суспільство й технології не знають спокою. Зміни неминучі та їх важко передбачити, але ми можемо підготуватися за допомогою забавних, цікавих та обґрунтованих припущень.


Людино-центровані комп'ютери зі штучним інтелектом дозволяють нам прискорити роботу, поліпшити підхід й максимально використовувати навички. Штучний інтелект дає найкращі можливі сценарії та вони як ніколи безмежні. Є бажання прогресу, але також побоювання, що технології можуть вислизнути із наших рук. Наша місія як компанії АйтіВін - представляти майбутнє, створюючи інновації, стимулюючи зміни та створюючи інклюзивність. Ми проектуємо разом із людьми та для людей.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+