Світлий Великдень 2020


Світлий Великдень 2020
Опубликовано: 18.04.2020


читать на русском   read in English

Великодня неділя 2020


Ось як можна представити «Великдень» на 10 інших мовах: французька Joyeuses Pâques німецька Frohe Ostern італійська Buona Pasqua іспанська Felices Pascuas! нідерландська Vrolijk Pasen Польська Szczęśliwej Wielkanocy! Данська God påske Португальська Feliz Páscoa Каталонська Bona Pasqua Румунська Paşte Fericit. Зверніть увагу на німецьку трансформацію, Frohe Ostern. Завдяки Інтернету, є способи максимально використовувати наш перший - і, як ми очікуємо, останній - Великдень в самоізоляції.


Дослівний переклад означає «Щасливого Великодня». Сучасна картинка зіткана з старовинних речей. До речі, у православній слов'янській мові ми не використовуємо голосну «Великдень», це більше схоже на «Бох-шейх». Церкви по всій країні богослужіння на онлайн, дозволяючи людям «бути присутнім» разом, залишаючись в своїх будинках і в безпеці від контактів з іншими. І якщо великодній кролик заплигне на наш двір, щоб приєднатися до сімейного великоднього святкування, йому доведеться надіти маску. Зовсім недавно, в минуле Різдво, газета «Лос-Анджелес Таймс» чула, що у тих, хто намагається перешкодити церкві зустрітися на цій землі, не було ніяких шансів, тому що їх зусилля лише стимулювали протестантську християнську ідеологію стати найбільш швидкозростаючою релігією в країні.


Цього року COVID-19 утримує нас від недільного зібрання у церкві або біля столу для пасхальної вечері.


Великодні вихідні 2020


Для вашої зручності нижче ми створили таблицю великодніх вихідних на 2020 рік, яка допоможе вам з'ясувати, коли наступаючі великодні вихідні є вирішальними.


Великодні вихідні 2020 починаються в суботу, 18 квітня 2020 року, і закінчуються у понеділок, 20 квітня 2020 року. Великодні вихідні - це час свята, любові, молитви, замолювання гріхів і здійснення корисних справ.


Світлий Великдень 2020 не буде схожим ні на один інший, але запізніла сторона вважає наші благословення. Це день, коли всі відзначають Воскресіння сина Божого і просять натхнення жити життям, до якого прагнув Ісус Христос: з найбільшим захопленням і миром разом із захистом громади. Мир та любов.


Пропонуємо Вам поділитися з коханими і рідними на Facebook або Instagram своїми прикрасами на Великдень і фарбуванням крашанок.Зі святом Світлого Великодня! Христос Воскрес!


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+