Вимоги до хостинг-провайдера у 2022 році. Топ 3 критерії вибору


Вимоги до хостинг-провайдера у 2022 році. Топ 3 критерії вибору
Опубликовано: 18.01.2022


читать на русском   read in English

Хостинг Windows часто дорожчий, ніж хостинг Linux, у області виділених серверів. Це не завжди так, але це те, що ви повинні знати, коли обираєте надійного провайдера послуг хостингу.


Давно минули ті часи, коли вам потрібно було враховувати лише пропускну здатність та дисковий простір при виборі відповідної послуги веб-хостингу. Сьогодні ви повинні провести всебічний аналіз постачальника послуг та переваг, доступних при виборі відповідного веб-хостингу для вашого сайту. У той же час, слід враховувати, що різні хостинг-провайдери по-різному підходять для розміщення різних типів сайтів. Тим не менш, є деякі загальні, але важливі фактори, які ви повинні враховувати, перш ніж звернутися до постачальника послуг. Ось топ 3 критерії вибору: надійність серверів, показники часу безвідмовної роботи та безпека.


Слабкі сервери та нестабільні мережеві з'єднання часто можуть вивести ваш сайт із ладу. Це не тільки позбавляє вас можливості перегляду або продажу у магазині електронної комерції, але також призводить до низького рейтингу пошукових систем, таких як Google та Yahoo. Таким чином, ставка на хостингову компанію із надійними показниками безвідмовної роботи, бажано вище 99,5%, є ключем до успіху вашого сайту. Уникайте компаній, які повідомляють про річний показник безвідмовної роботи нижче за 99 відсотків. Окрім забезпечення постійного доступу до вашого сайту та даних, також важливо переконатися, що у вас є надійне та безпечне рішення для хостингу.


Критерії надійності провайдера хостингу


Служба підтримки клієнтів


Наскільки ефективно та швидко компанія надає підтримку у разі виникнення технічних проблем? Спробуйте вибрати хостинг, який пропонує цілодобову підтримку своїм клієнтам. Також шукайте тих, хто пропонує підтримку у чаті, а також видимість у соціальних мережах, а не електронною поштою та техпідтримкою. Віддавайте перевагу компаніям, які мають власний відділ підтримки клієнтів. Вони краще розуміють роботу компанії, порівняно із аутсорсинговою службою підтримки клієнтів.


Доступність резервних копій сайтів


Нинішня хвиля кіберзагроз у 2022 році, таких як програми-здирники, більше не спрямована виключно на фінансування веб-сайтів. Ці онлайн-здирники стали мішенню для звичайних веб-сайтів. Такі дії часто призводять до непоправних збитків, наприклад, до знищення або заміни файлу index.php вашого сайту. Також ви можете зіткнутися із серйозними збоями сервера або локального жорсткого диска. Тому стає важливим, щоб залучати лише постачальника послуг хосту, який пропонує регулярне резервне копіювання веб-даних.


Вартість реєстрації та обслуговування


Індустрія веб-хостингу пропонує привабливі пропозиції хостингу під час реєстрації й навіть за першому платежі. Тим не менш, плата за продовження часто більш ніж утричі. Як їх можна уникнути? Тільки якщо ви сподіваєтеся перейти від одного хостинг-провайдера зі знижкою до іншого через кожні два роки. Щоб уникнути ефекту несподіваного рахунку в кінці періоду знижки, перевірте плату за продовження для вашого пакета. Ваш план віртуального хостингу, швидше за все, не триватиме вічно та ви можете виявити, що ваш сайт скоро розростеться й вимагатиме послуги VPS або виділеного хостингу. Враховуйте такі витрати на апгрейди та зміну хосту при виборі провайдера.


Можливість додавання доменів


Зі зростанням бізнесу приходить диверсифікація. Хоча ви можете почати із одного веб-сайту та доменного імені, незабаром ви зрозумієте, що для популяризації вашого сайту необхідно кілька веб-сайтів, доменів та піддоменів. Тому, перш ніж реєструватися у конкретного постачальника послуг, розгляньте їх різні пакети, звертаючи особливу увагу на те, чи дозволяють вони запускати кілька веб-сайтів у одному обліковому записі веб-хостингу. Дізнайтеся вартість безлімітних пакетів веб-сайтів та субдоменів та порівняйте її із іншими гравцями галузі. Коротше кажучи, не поспішайте, щоб обрати веб-хостинг, який надає різні плани обслуговування, які дозволяють додавати нові домени, які дозволяють вам масштабуватися з часом.


Після того, як вони у вас є, знайдіть посібник із зміни DNS вашого веб-сайту із вашим поточним постачальником доменних імен. Після запиту вам потрібно буде почекати від кількох годин до повного дня, щоб завершити переклад.


Процес залежить від того, де зареєстрований домен. Однак за будь-яких обставин вам знадобляться сервери імен вашого нового хостинг-провайдера.


Обмеження облікового запису


Кожна хостингова компанія має низку умов співпраці, порушення яких призводить до додаткових витрат, тимчасового чи постійного припинення надання хостингових послуг. Наприклад, чи знаєте ви, що деякі хостинг-провайдери забороняють використання надмірної кількості ресурсів ЦП для виконання ресурсомістких обчислень та сценаріїв, тривалість яких перевищує дві секунди на їх серверах? Будь-яка із цих дій може призвести до того, що із вас стягуватиметься додаткова плата, або ваш сайт буде відключено на невизначений термін та без відшкодування.


Витратьте час, щоб ознайомитися із цими умовами і підписуйтесь на послугу лише у тому випадку, якщо ви маєте намір дотримуватися їх вимог. Головне, уникайте компаній, які не мають чітких умов співробітництва, які стверджують, що рішення про обмеження та зупинення дії акаунту приймаються на розсуд керівництва компанії.


Електронна комерція та електронна пошта


Ви можете отримувати більше відгуків та навіть конверсій передплатників, якщо електронна пошта пов'язана із доменним ім'ям вашого веб-сайту. У цьому випадку під час пошуку потрібної веб-хостингової компанії виберіть ту, яка надає хостинг для електронної пошти веб-сайту. У минулому більшість людей визначали відповідну хостингову компанію за обсягом дискового простору та пропускною спроможністю, які вона надавала. Сприйняття того, що важливіше, 2022 року змістилося у бік доступності. Однак, якщо ви хочете запустити та постійно розвивати свій сайт у найближчому майбутньому, подумайте про застосування комплексного підходу до вибору відповідного провайдера веб-хостингу, розглянувши всі фактори, що впливають на оптимальну функціональність вашого сайту.


Якщо доречно, оцініть можливість захисту даних під час передачі за рахунок шифрування даних, що переміщуються в хмару або всередині. Окрім того, конфіденційні томи мають бути зашифровані у стані спокою, щоб обмежити несанкціонований доступ адміністратора. Конфіденційні дані у сховищі повинні бути зашифровані, як правило, із шифруванням файлів та папок або клієнтів та агентів.


Існує безліч різних варіантів хостингу веб-сайтів із широким діапазоном цін та функціональних можливостей. Знання того, що вам потрібно, які типи хостингу для сайту доступні та що запитати у потенційного веб-хостингу, допоможе вам знайти постачальника веб-хостингу, який підходить для вашої компанії.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+