Як хостинг прив'язати до домену


Як хостинг прив
Опубликовано: 18.03.2021


читать на русском   read in English

Перед тим, як створити сайт, у першу чергу потрібно обрати домен, а потім обрати хостинг. Ваш веб-сайт не працюватиме без спільної роботи цих двох речей. Ось чому потрібно переконатися, що доменне ім'я вказує на вашу хостингову платформу. Після реєстрації домену налаштуйте сервери імен для свого домену у реєстраторах. Оскільки ви хочете використовувати: ns0.mysite.com та ns1.mysite.com, вам необхідно налаштувати сполучні записи. Перевірте документацію вашого реєстратора, як їх налаштувати. Часто це робиться автоматично, але потрібно перевірити. Запустіть whois mysite.com, щоб перевірити, чи налаштовані ваші сервери імен.


Коли ви купуєте план хостингу, ваш хостинг-провайдер відправляє по електронній пошті адреси серверів імен, які починаються із NS1 й NS2. Якщо ви не знаєте, що тут ввести, перевірте папки небажаної пошти або напишіть своєму хостинг-провайдеру. Після введення цієї адреси у відповідне поле натисніть Зберегти та все готово. Як ви можете бачити вище, це приведе вас на сторінку, де ви можете управляти цим конкретним доменом. На цій сторінці Ви можете переглянути інформацію, що відноситься до вашого доменному імені, тобто коли воно буде автоматично продовжена.


Ви також можете редагувати існуючу прив'язку домену. Для цього виберіть потрібний пункт та натисніть Змінити. Ви можете змінити порт, АЙПІ адресу, ім'я хоста та сертифікат.


Використання веб-пересилання


Найпростіший спосіб, щоб ваше доменне ім'я або субдомен, наприклад www.mysite.com, направляло відвідувачів на існуючий сайт, - це використання веб-пересилання. Це корисно, коли ви хочете перенаправити відвідувачів на існуючий сайт. Ви можете дізнатися більше на сторінці про веб-переадресації. Додавання ідентифікаторів підтвердження домену у ваш особистий домен може запобігти появі записів DNS та допомогти уникнути захоплення піддоменів. Для користувальницьких доменів, які ви раніше налаштували без перевірочного ідентифікатора, ви повинні захистити їх від такого ж ризику, додавши перевірки ідентифікатор у свій запис DNS.


Оновлення DNS-записів та час очікування


Система повідомляє підлеглому серверу імен інтервал очікування перед видачею іншого запиту на оновлення, якщо головний сервер імен не відповідає. Якщо ведучий пристрій не відповіло на запит оновлення до закінчення терміну, ведений пристрій перестає відповідати на запити, що стосуються цього простору імен. На цьому етапі до будь-яких імен, які використовуються у записах ресурсів та не закінчуються кінцевою точкою (.), Буде додано це доменне ім'я . Іншими словами, коли запис зони зчитується сервером імен, перший рядок нижче буде інтерпретований як другий рядок.


Для початкового налаштування кешуючих імен необхідно внести кілька змін у файл за умовчанням /etc/named.conf, тому внесіть цей файл за допомогою вашого редактора. Спочатку додайте IP-адресу вашого локального тестового хоста у рядок Порт прослуховування 53. Це дозволяє named прослуховувати зовнішню IP-адресу вашого хоста, щоб інші комп'ютери також могли використовувати його у якості сервера імен. Хоча ви можете додавати імена хостів та їх відповідні IP-адреси, це не оптимальне рішення для іменних служб, особливо під час подорожей. Якщо у файлі hosts є інші записи, вам може знадобитися закоментувати їх на час проекту, якщо вони заважають іменування або IP-адресами.


Чи можна розміщувати різні сайти із власним SSL-сертифікатом на одній IP-адресі?


До IIS 8 можна було розмістити кілька сайтів, які потребують SSL, на одній IP-адресі, якщо сайти використовували один та той самий сертифікат SSL або використовували SSL-сертифікат із підстановочними знаками. Підстановлювальний сертифікат був корисний тільки у тому випадку, якщо вам потрібен SSL на рівні піддомену поточного сайту або домену. Але що, якщо б у вас були сайти із різними назвами? Що ж, ви можете отримати сертифікат SSL із альтернативними іменами суб'єктів - SAN. Цей сертифікат SSL дозволить вам захистити кілька сайтів за допомогою одного сертифіката SSL.


Останній доступний варіант до IIS 8 вимагав налаштування кожного додаткового сайту SSL на одну й ту саму IP-адресу, але із іншим номером порту SSL. Це дозволить використовувати SSL кожного сайту або домену на тій самій IP-адресі, що й інший сайт. За замовчуванням сертифікати SSL використовують порт 443 для безпечного зв'язку. Цей порт не потрібно вказувати у URL-адресі, оскільки це стандартний порт. Якщо ви використовуєте інший номер порту для SSL, то буде потрібно додати нестандартний номер порту SSL у URL-адресу, щоб він працював. Як ви розумієте, це не той спосіб, яким ви хочете запустити загальнодоступний сайт. Як користувачу дізнається, що потрібно ввести номер порту та це не звичайний крок, із яким користувачі знайомі при перегляді сайту.


Додавання додаткової IP-адреси для розміщення іншого сайту, що потребує SSL - поширений метод, який використовується. Із появою IIS 8 у Windows Server 2012 додана нова функція під назвою Server Name Identification - SNI. Ця функція пропонує більш просте рішення для розміщення декількох сайтів із різними або індивідуальними SSL на одній IP-адресі. Ця функція включена у IIS 8 за замовчуванням й не вимагає установки будь-яких додаткових функцій, щоб почати її використовувати.


Слід зазначити, що реалізація SNI для вирішення SSL не працюватиме для користувачів, що використовують Internet Explorer у Windows XP. Якщо у вашого сервера кілька IP-адрес, ви можете реалізувати SNI для деяких сайтів на додаток до призначення окремих сайтів однієї IP-адреси для SSL. Обидва методи будуть без проблем працювати разом на різних IP-адресах.


Перше, що потрібно зробити, це імпортувати сертифікати SSL для кожного сайту на сервері, якщо це ще не було зроблено. Потім відкрийте диспетчер IIS 8 та додайте перший сайт, для якого буде потрібно SSL. Якщо перший сайт вже існує, переходьте до наступного кроку. Після додавання сайту виберіть сайт і натисніть Прив'язки ... у панелі меню Дії праворуч. Натисніть Додати. Оберіть https для Типу. Ви можете залишити IP-адреса Всі непризначені або вибрати IP-адресу, яку ви хочете використовувати, якщо у вас кілька IP-адрес на сервері, ви захочете вказати той, який ви хочете використовувати для SNI. Введіть ім'я сайту або домену у поле Ім'я хоста. Встановіть прапорець Вимагати вказівку імені сервера. У списку виберіть сертифікат SSL для сайту. Натисніть OK. Створіть другий сайт й додайте прив'язку SSL, виконавши наступні кроки. Оберіть Bindings та натисніть Add. Оберіть https для Типу. Ви можете залишити IP-адреса Всі непризначені або обрати IP-адресу, яку ви хочете використовувати. Введіть ім'я вашого сайту або домену у поле Ім'я хоста. Встановіть прапорець Вимагати вказівку імені сервера. У списку оберіть сертифікат SSL для сайту. Натисніть ОК, щоб завершити настройку. Це все, що необхідно зробити. Протестуйте SSL для сайту, щоб переконатися, що кожен сайт працює правильно. Якщо у вас виникли певні сайти, для яких необхідно додати SSL, ви можете продовжити виконання описаних вище кроків для додавання прив'язки SSL для кожного нового сайту.


Зворотна зона для домену


Зворотній зона для вашого домену надасть можливість виконувати зворотний пошук. Багато організацій не роблять цього усередині компанії, але зворотний пошук може бути корисний при визначенні проблем. Багато конфігурації боротьби зі спамом, такі як SpamAssassin, шукають можливості зворотного перегляду для перевірки дійсних серверів електронної пошти.


Майте на увазі, що використання повного доменного імені для цих команд необхідно, за винятком команди nslookup, якщо домен та записи пошуку mysite.com вказані у файлі /etc/resolv.conf. У цьому випадку, ймовірно, це не так, тому використовуйте повні доменні імена для всього тестування у своєму проекті.


Після цього слід обрати платформу хостингу, на якій ви будете будувати свій будинок. Ви можете ознайомитися із популярними хостинговими рішеннями, включаючи хостинг, бізнес-хостинг та керований WordPress, щоб обрати те, що краще за все відповідає потребам.


Файли зони, що містять інформацію про певні простори імен, зберігаються у названому робочому каталозі. За замовчуванням це /var/named. Кожен файл зони іменується відповідно до даних про параметри файлу у операторі зони, зазвичай таким чином, який відноситься до розглянутого домену та ідентифікує файл який містить дані зони, наприклад mysite.com.zone.


Якщо домен та програми містяться у різних підписках, ви зіставляєте домен служби додатків із додатком так само, як зіставлення домену, придбаного ззовні. У цьому випадку DNS є постачальником зовнішнього домену та вам необхідно додати необхідні записи DNS вручну.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+