Як просувати сайт у пошуковику у 2021 році? Особливості ведення контент-маркетингу для підвищення рейтингу e пошукових системах


Як просувати сайт у пошуковику у 2021 році? Особливості ведення контент-маркетингу для підвищення рейтингу e пошукових системах
Опубликовано: 27.10.2021


читать на русском   read in English

Просування за допомогою онлайн реклами


Розгляньте можливість використання рекламної онлайн-платформи Google, щоб привернути увагу клієнтів, які шукають компанії, подібні до вашої, у Google Пошуку та інших продуктах Google. У Рекламі Google ви платите лише за результати, такі як переходи на ваш сайт або дзвінки до вашої компанії.


Багато людей спочатку дивляться онлайн, коли хочуть порекомендувати ресторани, огляди бізнесу або відповіді на актуальні питання. І пошукова оптимізація, і Реклама Google можуть допомогти вам зв'язатися із ними, коли вони шукають те, що ви пропонуєте.


SEO - традиційний наріжний камінь успішного онлайн-маркетингу, тому що він дає вашому бізнесу шанси бути знайденим - навіть якщо процес оптимізації потребує часу налагодити його. Google Реклама дозволяє вам швидше залучати клієнтів, незалежно від того, наскільки великий або малий ваш бізнес, а також дозволяє налаштовувати свою кампанію на льоту, але варто враховувати, що і SEO, і PPC реклама може дати вам шанси залучити трафік на сайт у короткостроковій перспективі також збільшити присутність бізнесу у Інтернеті для довгострокового успіху.


Оптимізація для пошукових систем - SEO


Оптимізація для пошукових систем - СЕО допомагає пошуковим системам, таким як Google, Bing, легко знаходити ваш сайт. Він використовує методи, які допомагають пошуковим системам знаходити інформацію, яку ви публікуєте на сайті (контент), а потім порівнювати із аналогічними веб-сайтами. Ви повинні розуміти, як люди використовують пошукові системи, щоб ваш сайт відображався під час пошуку вашого продукту або послуги.


Пошукові системи застосовують ранжування, зіставляючи релевантність веб-сторінки пошуковому запиту. Зробивши свій контент більш відповідним потребам клієнтів у порівнянні із іншими веб-сайтами, ви матимете більше шансів опинитися у топі. При налаштуванні вашого сайту враховуйте такі моменти, щоб ваш сайт мав найкращі шанси на найвищий рейтинг.


Інтернет-маркетинг - широка категорія реклами, яка може включати маркетинг у пошукових системах - SEM, оптимізацію пошукових систем - SEO, маркетинг електронною поштою, банерну рекламу, стратегії оптимізації у соціальних мережах - SMO та інші форми поширення інформації у Інтернеті. SEM і, зокрема, маркетинг із оплатою за клік - PPC є швидкозростаючими методами реклами для всіх видів бізнесу та це й не дивно. PPC відносно легко реалізувати усередині компанії, масштабовано та рентабельно, якщо все зроблено правильно.


Ціноутворення SEO - ще одне болюче питання. Це дорога справа, якщо ви хочете включити нещодавно створений сайт у ТОП 10 індексу Google, та замовити послуги SEO, підтримку та просування. Ціна не може бути нижчою. Не говорячи про те, що клієнт повинен убезпечити себе від можливого збою.


Якщо не може бути гарантований успіх, вони повинні бути впевнені, що замість того, щоб просто брати гроші, Сео Агентство принесе користь розвитку бізнесу.


У 2021 році лише 13% сайтів можуть зберігати одну й ту саму позицію для певного пошуку на усіх пристроях. Таким чином, ви можете добре ранжуватись на ПК, але навіть не знаходитись на першій сторінці результатів на мобільних пристроях. Фактично, 30% сторінок, які відображаються на першій сторінці результатів пошуку на ПК, не входять до першої десятки результатів пошуку на мобільних пристроях.


Основні комерційні двигуни унікальні, тому що вони є дорогами із покажчиками, направляючи користувачів на сайт. Якщо пошуковик не може знайти контент та додати його до баз даних, ви втрачаєте можливості для залучення трафіку та втрачаєте дохід. Таким чином, трафік сайту має вирішальне значення для успіху у бізнесі.


Google продовжує домінувати у використанні пошукових систем, починаючи із 2020 року із середньою чистою часткою ринку ПК 70,38%, згідно із даними NetMarket Share. Однак насправді цей показник трохи нижчий, ніж він був на початку 2019 року – 75,46%, оскільки чиста частка Bing трохи збільшилась.


Створення вашої репутації та впливу - важлива частина залучення трафіку на сайт


За допомогою стратегій зв'язків із громадськістю можна заявити про себе як про експерта у своїй ніші та зміцнити авторитет. Це може підвищити коефіцієнт конверсії та підвищити впізнаваність бренду. Наприклад, як джерело у статтях журналіста, агентство надає зворотне посилання на ваш сайт.


Зазвичай, це великий трафік, який добре конвертується та все це сприяє зміцненню вашої репутації. Коли згадують у великій пресі, тобто. надійному джерелі для людей, вони зрештою довіряють вам більше. Прес-релізи можуть допомогти залучити трафік та викликати інтерес до вашого продукту чи послуги у Інтернеті.


Незалежно від того, чи створюєте ви бренд чи продаєте товар, успіх вашого сайту залежить від кількості відвідувачів та якості цих взаємодій. Очевидний приклад – інтернет-магазин, де більше трафіку часто означає більше продажів. Але трафік також важливий, якщо у вас є блог, де охоплення більшої кількості людей може допомогти вам надихнути та вплинути на більшу кількість життів. Окрім того, із великою кількістю відвідувачів ви можете створити можливості для спонсорства та доходів від реклами.


Незалежно від того, який у вас сайт, залучення більшої кількості відвідувачів до вашого порога – спосіб рости та процвітати в Інтернеті.


Навіть із невеликим падінням на початку року Google, як і раніше, залишається лідером ринку, що необхідно враховувати при розробці вашої цифрової стратегії. Це не означає, що ви повинні скидати із рахунків інші пошукові системи, тим більше, що Bing та Baidu мають більше 10% ринку кожна.


Навіщо потрібний файл robots.txt?


Файл robots не є відповідним чи ефективним способом блокування важливих чи конфіденційних матеріалів. Він повідомляє добре налаштованим сканерам, що сторінки не для них і не заважає серверу доставляти сторінки браузеру. Одна із причин полягає у тому, що пошукові системи можуть посилатися на заблоковані адреси, показуючи лише URL-адресу без посилання у заголовку або фрагмента. Наприклад, журнали реферерів. Невідповідні або шахрайські пошукові системи, які не визнають стандарт виключення роботів, можуть не підкорятися інструкціям файлу robots.txt. Нарешті, цікавий користувач може вивчити каталоги або підкаталоги у файлі robots.txt та вгадати URL контенту, який ви не бажаєте бачити.


Особливості ведення блогу для підвищення рейтингу у пошукових системах


Написання додаткового контенту, багатого на ключові фрази, у блозі новин вашого відділу також може підвищити ваш рейтинг у пошукових системах.


Повідомлення у блогах можуть бути навіть більш короткими оновленнями на конкретні теми, на які ви орієнтуєтеся.


Зв'язуйте сторінки CMS та повідомлення у блогах, коли це дає читачеві найкраще подання або додаткову інформацію на тему.


Однак контент-маркетинг - метод просування, який не працює ізольовано. Щоб отримати максимальну віддачу від контент маркетингу, потрібно переконатися, що ви працюєте над пошуковою оптимізацією сайту та просуваєте контент через інші канали: соціальні мережі або платну рекламу. Вам також слід переконатися, що ви постійно створюєте новий контент, щоб ваші клієнти мали причину повертатися.


Оптимізація для пошукових систем - один із найбільш економічно ефективних способів просування вашого сайту, тому що, хоча вам потрібно час від часу вносити коригування, цей метод значною мірою генерує трафік без зусиль після того, як все буде оптимізовано. Однак ви також повинні знати, що результати цього методу можуть тривати місяці. Тому не чекайте швидкого вирішення проблеми.


Іще у липні 2014 року Google випустив першу версію поновлення Pigeon, яке дало місцевим компаніям можливість конкурувати за пошукові рейтинги на місцевому рівні. Коротше кажучи, Google почав підвищувати рейтинг компаній, що знаходяться у безпосередній близькості від пошукової системи, при пошуку за конкретним місцезнаходженням. Наприклад: піца поряд зі мною, підрядники із Дніпра тощо.


У даний час Google є основною системою у світі. У більшості країн його обирають 60% користувачів, а у деяких європейських країнах – понад 90%. Алгоритм, за допомогою якого Google вимірює авторитет сторінки, називається PageRank. Він застосовується до набору документів, пов'язаних гіперпосиланнями, при цьому кожному документу надається числове значення як ідентифікатор його авторитету. Чим більше посилань на сторінку, тим вона важливіша.


Із усіх ідей щодо просування сайтів, які ви прочитаєте у Інтернеті, найкраща - зосередитися на якості. Чому ви пишете повідомлення у блогах для читачів? Ви даєте інформацію, яку вони хочуть, або зосереджені лише на тому, щоб додати щось свіже до свого сайту?


Створення якісного контенту життєво важливе для сайту та для вашого загального рейтингу. Пишіть такий контент, який інші люди хочуть читати та просувати у своїх блогах або на сайтах та у соціальних мережах. Це пов'яже статті разом та підвищить рейтинг Google. Надсилайте нові повідомлення у соціальних мережах щоразу, коли ви завантажуєте нову статтю у блог. Слідкуйте за блогом, щоб дізнатися, що працює, а від чого можна відмовитись, якщо він не збільшує відвідуваність.


Отримання посилань із інших сайтів


При наданні рейтингу вашій сторінці пошукові системи дивляться, які інші сайти надають посилання на вашу сторінку та на ваш сайт загалом. Для пошукових систем посилання із зовнішніх сайтів вважаються вотумом впевненості у точності, релевантності та корисності контенту. Проте чи всі посилання вважаються рівними. Посилання із сайтів з гарною репутацією мають більшу вагу, ніж сайти із меншою репутацією. Як правило, чим більше посилань ви отримаєте із авторитетних сайтів, тим вищим буде рейтинг вашого сайту.


Спочатку пошукова оптимізація може бути трудомістким процесом, але це важливий крок на шляху до збільшення трафіку та заняття топ місць у пошукових системах за основними ключовими фразами. Якщо ви ще не оптимізували сайт для пошукових систем, для отримання значних результатів за допомогою SEO може знадобитися кілька місяців.


У результаті вам вирішувати, який варіант краще підходить для вашого бізнесу, але варто врахувати, що й SEO, і PPC-реклама можуть допомогти по-різному.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+