Як забезпечити кібербезпеку? Критерії протистояння. Як підвищити поінформованість про кібербезпеку?


Як забезпечити кібербезпеку? Критерії протистояння. Як підвищити поінформованість про кібербезпеку?
Опубликовано: 02.04.2022


читать на русском   read in English

Крадіжка особистих даних відбувається, коли хтось неправомірно отримує ваші особисті дані шляхом шахрайства або обману, як правило, задля отримання економічної вигоди. Як? Наприклад, вас можуть обманом змусити надати особисту інформацію через Інтернет, або злодій може вкрасти пошту, щоб отримати доступ до інформації про обліковий запис. Саме тому важливо захищати свої особисті дані. VPN - скорочення від віртуальна приватна мережа - також може допомогти захистити дані, які ви надсилаєте та отримуєте в Інтернеті, особливо при доступі до Інтернету через загальнодоступну мережу Wi-Fi.


Злам, фішинг та шкідливі програми сьогодні стають основною причиною порушень безпеки. Але що більш тривожно, ці спроби злому певною мірою є результатом людських помилок. Освідченість та поінформованість мають вирішальне значення у боротьбі із кіберзлочинною діяльністю та запобіганні порушенням безпеки.


Атака на навігаційну систему


Хакер, що маніпулює навігаційною системою для вказівки неправильного положення, може спричинити серйозну аварію, наприклад, посадку на мілину, із потенційною загибеллю людей та втратою вантажу. Іншим прикладом є однорідність змісту продукту: оскільки електронні архітектури різних продуктів різняться, необхідно охопити різні вектори атак. Це дуже вплине на те, якою мірою структури кібербезпеки будуть централізовані в одному функціональному відділі або децентралізовані відповідно до структури вашого продукту.


Компанії часто стикаються із труднощами щодо підходящої організаційної структури, оскільки кібербезпека є відносно новою темою, особливо безпека, орієнтована на продукт. Компанії повинні враховувати 5 критеріїв, які допомагають визначити організаційну структуру кібербезпеки.


Використання брандмауера


Використання брандмауера важливе для захисту ваших даних від шкідливих атак. Брандмауер допомагає блокувати хакерів, віруси та інші шкідливі дії у Інтернеті та визначає, який трафік дозволено для входу на пристрій. Windows та Mac OS X поставляються із відповідними брандмауерами, влучно названими брандмауерами Windows та брандмауерами Mac. Маршрутизатор також повинен мати вбудований брандмауер для запобігання атакам на мережу.


У той час як тільки 3% всіх кібератак відбуваються через витончені хакерські атаки, разючі 52% викликані стандартизованими (електронною поштою) фішинговими атаками та атаками програм-вимагачів, які являють собою порушення безпеки, викликані діями людини.


Окрім того, нові форми кібератак, такі як боти соціальної інженерії, що підробляють особистість, створюють середовище, у якому атаки стає все важче ідентифікувати. Окрім того, невловимість програмного забезпечення робить ризик менш помітним. Якщо у випадку із апаратним забезпеченням легко говорити про зовнішній вигляд та надійність, не будучи експертом, то у випадку із кібербезпекою це вже не так. Окрім того, стрес, викликаний спробою вторгнення, може зробити решту роботи, уникаючи адекватної відповіді. Тобто жодна стратегія чи процес не працюватимуть, якщо працівники не обізнані про кіберризики.


Обізнані співробітники будуть розпізнавати особливості спроб вторгнення та ефективно реагувати. То як підвищити культурну поінформованість про кібербезпеку?


У цьому дослідженні вивчається вплив загроз та викликів кіберпростору, на корпоративну Європу, а також ступінь залучення європейського бізнесу до вирішення поставлених завдань. Хоча нова ера цифровізації відкриває величезні економічні та соціальні можливості, вона також змінює характер та масштаби кіберризиків й створює нові уразливості, якими прагнуть скористатися кіберзлочинці. Європейські країни та підприємства стають мішенню дедалі частіше. Однак багато компаній не усвідомлюють або, здається, недооцінюють і навіть нехтують уразливістю, із якими вони стикаються у кіберпросторі. Відкритий, безпечний та надійний кіберпростір потрібний для надійного функціонування європейських економік.


У дослідженні спочатку розглядається поточне середовище кіберзагроз та оцінюється його вплив на приватний сектор. У другій частині розглядається рівень обізнаності, готовності та стійкості до зростаючих кіберзагроз на європейському, національному та корпоративному рівні. По-третє, представлені та проаналізовані основні проблеми та вузькі місця, що перешкоджають впровадженню передових методів кібербезпеки. У заключній частині викладено передовий досвід та надихаючі приклади, які спостерігаються в країнах ЄС, які можуть допомогти подолати вищезгадані вузькі місця.


Національна рада із кібербезпеки Cyber-SR Заснована у 2011 році, Cyber-SR є стратегічним радником федерального уряду. Вона організує співробітництво у сфері кібербезпеки як усередині федерального уряду й між урядом та промисловістю. За даними уряду, Cyber-SR визначає довгострокові потреби у діях та тенденції та використовує їх для посилення кібербезпеки. Він об'єднує представників уряду, федеральних земель та промисловості та підтримується науковим експертним та консультативним комітетом. Головою Ради є уповноважений федеральний уряд з інформаційних технологій BfIT.


Коли ви відстежуєте свої облікові записи, ви можете бути впевнені, що зловите підозрілу активність. Чи можете ви пригадати, де у вас є онлайн-аккаунти та яка інформація у них зберігається, наприклад, номери кредитних карток для спрощення платежів? Важливо відстежувати свій цифровий слід, включаючи соціальні мережі, та видаляти облікові записи, які ви не використовуєте, встановлюючи надійні паролі.


Поради із кібербезпеки з цього приводу були дані майже кожним технічним експертом, але багато хто досі не дотримується цієї поради. У вас може виникнути спокуса підключити пристрій до незахищеного з'єднання, але якщо ви зважите наслідки, воно того не варте. Підключайтеся лише до приватних мереж, коли це можливо, особливо під час роботи із конфіденційною інформацією.


Виявивши, чи несе кібербезпека ризик для вашого бізнесу, вирішіть, чи слід впровадити чи інтерналізувати кібербезпеку. Це важливо, тому що інтерналізація вимагатиме від вашої компанії інвестицій та накопичення внутрішнього досвіду, що може зайняти час та знизити гнучкість. Незалежно від того, чи ви оберете, наприклад, програмне забезпечення як послугу SaaS або локальне рішення, це суттєво вплине на рівень потрібних ресурсів. У той час як рішення SaaS забезпечить вашій компанії повне зовнішнє хмарне управління та високу гнучкість, локальне рішення вимагатиме від вас залучення висококваліфікованого персоналу та інвестицій у власну інфраструктуру кібербезпеки. Таким чином, пошук балансу між можливістю керувати власною кібербезпекою та обмеженням бюджету стає фундаментальним рішенням. Знову ж таки, приймаючи це рішення, згадуйте про свій профіль кібер-ризику.


Порушень безпеки стає дедалі більше, особливо із урахуванням віддаленого робочого середовища. Завдяки цим корисні поради, ми впевнені, що багатьом, хто погано розуміється на технологіях у такі часи, буде корисна ця стаття.


Якщо ви вважаєте, що стали жертвою кіберзлочину, то необхідно повідомити місцеву поліцію та, у деяких випадках, службу безпеки. Це важливо, навіть якщо злочин видається незначним. Ваш звіт може допомогти владі у проведенні розслідувань або завадити злочинцям використовувати інших людей у ​​своїх інтересах у майбутньому. Це є одні із кроків, які ви повинні розглянути.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+