Який хостинг найкраще підходить для ведення блогу


Який хостинг найкраще підходить для ведення блогу
Опубликовано: 08.05.2021


читать на русском   read in English

Те, що провайдер хостингу для блогу має задовільні показники часу безвідмовної роботи, не завжди означає, що ваш блог буде на 100% безпечним та цілодобово доступним. Наприклад, якщо ви перебуваєте на сервері загального хостингу, блог може впливати на те, як інші веб-сайти, розміщені на цьому сервері, споживають ресурси.


Особливості вибору хостингу для блогінгу


Якщо ви ведете блог не тільки для того, щоб мати особисту сторінку у Інтернеті, ви, ймовірно, захочете заробити на цьому трохи грошей. Але якщо контент сам по собі не є вашим продуктом, вам потрібна платформа, яка дозволить блогу служити розширенням сайту електронної торгівлі. Однак, якщо ви обираєте їх дешевий тарифний план, то у вас будуть встановлені обмеження та інші витрати для веденням блогу, можуть збільшитися, оскільки вам доведеться оплачувати їх окремо або у інших постачальників. Наприклад, ви не отримаєте безкоштовний домен або додатковий сертифікат SSL, якщо використовуєте план єдиного загального хостингу. Ви також будете обмежені 100 ГБ смуги пропускання на цьому плані хостингу найнижчого рівня.


Існує також гнучкість у тому, як ви можете планувати публікації та такі функції: можливість налаштування автоматичної відправки повідомлень у Facebook при публікації.


Навіть сьогодні існує безліч відмінних інструментів для розміщення електронної пошти, багато із яких є безкоштовні. Це одна із кращих особливостей електронної пошти: це служба, яку ви можете запустити самостійно, яка автоматично працює із усіма іншими службами електронної пошти. Незалежно від того, чи використовуєте ви G Suite, чи маєте ви Microsoft Exchange на приватному VPS або запускаєте Postfix на власному сервері, ви можете відправляти електронні листи кому завгодно й знати, що вони отримають ваше повідомлення, незалежно від того, яку службу електронної пошти вони використовують.


У Facebook найбільша аудиторія. Знову ж таки, це не платформа для ведення блогів, але вона піддається ведення блогів на будь-яку задану тему. Аудиторія Facebook величезна, тому є сенс заповнити її контентом. Навіть якщо він використовується тільки для поширення контенту вашого блогу, Facebook може бути корисним інструментом для ведення блогу.


Щоб ще більше допомогти вам в пошуку кращої платформи для ведення блогів для вашого нового або існуючого сайту або блогу, ми склали вичерпну порівняльну таблицю. Список легко засвоюється та охоплює плюси й мінуси, особливості, детальну інформацію та рейтинги на кожній платформі для ведення блогів як для преміальних, так і для безкоштовних варіантів ведення блогу.


Безкоштовний блог має безліч обмежень, таких як обмежене налаштування та монетизація. Гірше того, безкоштовні платформи для ведення блогів можуть видалити блог у будь-який час без вашої згоди.


Огляд хостинг-сервісів для ведення блогу


Ця соціальна мережа - для професіоналів галузі та вона є відмінним каналом для доступу до перспектив B2B, а також для отримання зворотного зв'язку від колег із питань лідерства. Легко перетворите свою аудиторію у партнерів та клієнтів. SiteGround - ще один популярний Вордпресс хостинг, рекомендований спільнотою WordPress. Із 2004 року SiteGround розрослася до великої мережі, що нараховує більше 800000 доменних імен по всьому світу.


Tumblr - платформа для ведення блогів, яка популярна серед молоді. Платформа, традиційно створена для мікроблогів, проста у використанні та дозволяє користувачеві отримати безкоштовний сайт, хоча ви ніколи не будете володіти контентом або доменом. Одна із особливостей Tumblr - орієнтир на співтовариство блогерів, тому він надає безліч варіантів для обміну та реблогінгу. Зворотною стороною блогів на Tumblr - фокус не на текстовому контенті, а на фотографіях та GIF файлах. Візуальним блогерам це сподобається, але письменникам може знадобитися знайти іншу платформу для використання. Ідея реблогінгу контенту також може не сподобатися блогерам, якщо ви публікуєте матеріали для блогів, якщо хочете мати повний контроль над авторськими правами та іншими подібними засобами захисту.


Блогерам, які шукають платформу, яка максимізує потенціал для SEO, сподобається Weebly, де можливості SEO вбудовані у сайт. У Weebly є функції перетягування, які спрощують створення сайту у деяких відносинах, але, незважаючи на міць, редагування може бути трохи менш зручним. Гарна новина полягає у тому, що це безкоштовно й ви можете платити за оновлення на свій розсуд.


Weebly схожий на Wix та ці двоє - близькі суперники. Якби нам довелося вказати на відмінність між ними, було б те, що Weebly має менше функцій, ніж Wix, та ви отримуєте менше можливостей для налаштування зовнішнього вигляду вашого блогу. До того ж, це спрощує використання й налаштування, так що це може бути краще, якщо ви новачок у веденні блогу.


І що робить Wix привабливим, так це те, що окрім цього ви отримуєте доступ до всього, що пропонує цей конструктор веб-сайтів, крім підтримки блогів.


Про WordPress - найбільшому співтоваристві блогерів у Інтернеті можна багато чого сказати. Базова версія WordPress.com розміщена на сервері WordPress. Для новачків створювати блоги досить просто й це безкоштовно.


WordPress.org потужний інструмент, тому єдине обмеження на те, як ви хочете, щоб ваш блог виглядав та функціонував - обсяг роботи, який ви готові докласти, щоб вивчити CMS. Однак давайте не будемо хвилюватися, ця система складна у використанні, особливо якщо у вас немає технічного або дизайнерського досвіду.


Ще одна платформа для ведення блогів, яка підходить для компаній, які хочуть вести блог на своєму сайті - Weebly. Ресурс надає прості у використанні функції: параметри перетягування для тих, хто не хоче вивчати кодування, щоб вносити зміни. Мережа Weebly використовують для ведення блогів та створення сайтів, власники бізнесу знаходять цю платформу набагато простіше у використанні, ніж інші платформи, де блоги і сайти створюються окремо.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+