Який віртуальний хостинг краще? Продуктивність та безперебійність роботи. Критерії вибору


Який віртуальний хостинг краще? Продуктивність та безперебійність роботи. Критерії вибору
Опубликовано: 19.10.2021


читать на русском   read in English

Перший крок до створення вашої присутності у Інтернеті - пошук хостингу, компанії, яка зберігає файли вашого сайту на своїх серверах та доставляє їх у браузери ваших читачів й клієнтів.


Загальний хостинг означає, що ви використовуєте простір на сервері, яке також використовується іншими веб-сайтами, при цьому кожен користувач отримує загальну пропускну здатність. Дізнайтеся більше про те, чому віртуальний хостинг такий популярний та дізнайтеся про переваги й недоліки його вибору у якості рішення хостингу.


На жаль, із загальним хостингом ви обмежені. Так, ваш провайдер хостингу може обіцяти 99,9% часу безвідмовної роботи, але жоден хостинг не дозволить вам використовувати необмежену кількість ресурсів. У певний момент ви досягнете межі продуктивності та ваш сайт вийде із ладу. Завжди запитуйте, із яким навантаженням може впоратися обліковий запис хостингу загального користування, перш ніж реєструватися, якщо у вас є сайт із великою кількістю відвідувачів.


Навіть із появою високодоступного хмарного хостингу, загальний хостинг як і раніше залишається найпопулярнішим варіантом хостингу. Ймовірно, це тому, що це найдоступніший варіант та із нього легко почати. Однак вірно й те, що у загального хостингу є багато недоліків: більш низька продуктивність, більш високий ризик простою, проблеми із поганими сусідами, труднощі із масштабуванням тощо.


У цілому, це відмінний хостинг для розгортання та використання, як сайт компанії, який не постійно отримує багато трафіку. Однак із опціями віртуального хостингу VPS це дозволить вам масштабувати все, що вам потрібно.


Функції, які ви отримуєте за доступними цінами, означають, що наш партнер - провайдер віртуального хостингу отримує привабливий титул постачальника із найкращим співвідношенням ціни та якості.


Багато планів хостингу WordPress управляються. Це означає, що хостинг-провайдер бере на себе основну роботу із сервером. Це означає, що як веб-розробник ви можете витрачати більше часу на розробку контенту для свого сайту та менше - на оптимізацію.


Це безпосередньо залежить від часу безвідмовної роботи сервера або від того, як часто сервер запускається та працює. Час безвідмовної роботи вказується у процентах, і, як правило, всі 99,9 відсотка та вище вважається відмінним.


Хмарний хостинг додає додатковий рівень абстракції у середовище хостингу. Замість того, щоб мати один сервер, що обслуговує кілька сайтів у загальному екземплярі, варіант хмарного хостингу пропонує набір із декількох серверів, підключених до мережі хостингу. Сайти працюють поверх пулу загальних ресурсів. Це вірно для дискового простору, обчислювальної потужності та виділеної пам'яті. Ваші дані й параметри конфігурації розподілені за кількома фізичними пристроями у різних місцях, і всі вони пов'язані.


Віртуальний хостинг. Підвищена продуктивність та безперебійна робота


Обраний вами провайдер хостингу, а також тип плану, на який ви підписуєтеся, можуть мати вплив на продуктивність вашого сайту. Незалежно від того, який тарифний план ви оберете, ваш хостинг-провайдер повинен гарантувати певний рівень продуктивності.


Вам потрібно буде оновити свій план загального хостингу, щоб додати більше серверних ресурсів - те, на що розраховують хостинг-провайдери. Але, якщо трафік знову впаде, ви будете платити за ресурси, які не використовуєте. Масштабування не гнучкі.


При використанні виділеного сервера ви можете розділити сервер на сегменти. У вас навіть є можливість поділитися ним із іншими, використовувати весь сервер для одного сайту або розділити його між декількома власними веб-сайтами.


У моделі віртуального хостингу наймана компанія несе відповідальність за: адміністрування, безпеку, підтримку, обслуговування та організацію технічних аспектів хостингу. Тобто клієнт наймає, окрім місця на серверах, послуги ІТ, спрямовані на забезпечення безперебійної роботи всього.


Це ідеально, якщо у вас є новий сайт, але вам потрібно забезпечити його безперебійну роботу. Рекомендують цей метод для нових інтернет-магазинів. Якщо покупець думає, що сайт працює повільно або не відповідає, він або вона вз меншою ймовірністю зробить покупку.


Відмінності загального та віртуального хостингу


Загальний хостинг - найдешевший спосіб розмістити ваш сайт. Цей тип хостингу передбачає, що ви та інші користувачі спільно використовуєте один сервер для запуску окремих сайтів. Ви всі трохи отримуєте цього сервера для використання, зберігаючи при цьому низькі витрати!


Зворотною стороною загального хостингу є обмеження ваших ресурсів. Думайте про це, як про життя у спільному домі: у кожного із вас своя кімната, але ви як і раніше користуєтеся рідким милом та туалетним папером. Якщо у одного із ваших сусідів по будинку купа людей та він використовує усі ці речі, то для вас нічого не залишиться! Для вашого сайту це означає, що швидкість вашого сайту буде менше - чи навіть станеться збій - якщо інший сайт теж буде використовувати велику частину ваших загальних ресурсів. Це може статися, якщо трафік на інший сайт раптово різко зросте. Загальний хостинг найкраще підходить для односторінкових та статичних сайтів.


Подумайте про блоги або бізнес-сайти, які не вимагають великої взаємодії на місці. Наприклад, про ті, які приймають замовлення по телефону, а не через веб-сторінку. Це не масштабується вибором хостингу, тому він не підходить вам, якщо потрібен високоякісний контент. Наприклад, великі галереї зображень, або якщо вам потрібно продавати у Інтернеті. Для цього рекомендують VPS-хостинг, оскільки загальний хостинг пропонується більшістю хостинг-провайдерів.


Як же обрати кращий віртуальний хостинг?


Проведено власне велике дослідження, щоб виявити кращих провайдерів віртуального хостингу. Ваш сайт заслуговує найкращого!


Знання варіантів хостингу допоможе уникнути неповних результатів, коли справа доходить до налаштування вашого сайту. Незалежно від того, чи переробляєте ви свій сайт або збираєте його вперше, ви захочете знайти план хостингу із найбільшим потенціалом, щоб зробити ваш сайт кращим - хм, бути успішним.


Важливо відзначити, що явно не тестувалися варіанти провайдерів веб-хостингу. Замість цього складено огляд конкурентів, заснований на безлічі факторів, включаючи рейтинги третіх осіб та функції, пропоновані кожною компанією веб-хостингу та постачальником віртуального хостингу.


Поширеною практикою у загальних рішеннях є включення візуальної панелі управління, що представляє більш інтуїтивно зрозумілий та керований підхід для користувачів, які не хочуть вдаватися у технічні подробиці при розробці. Хоча опції та параметри, які може змінювати користувач, визначаються хостом та часто є обмеженими, це усе ж мають перевагу перед інтерфейсом командного рядка із точки зору зручності використання. Оскільки віртуальний хостинг задуманий як точка входу для нових користувачів й малого бізнесу, він оптимізований для роботи із будь-CMS - системою управління контентом, такий як WordPress або Joomla тощо.


Звичайна ціна загального стартового плану надає необмежений трафік, 50 ГБ дискового простору та безкоштовний SSL. При щорічній оплаті також надається безкоштовний домен. Окрім цього, у вас є доступ до: автоматичним оновленням, резервного копіювання за розкладом та конфіденційності домену.


Коли говорять про доступність хостингу, не перевіряється їх календар або статус їхніх стосунків. Швидше, ми вивчаємо, як часто ви можете очікувати, що ваш сайт буде працювати належним чином, та як часто він може не завантажуватися через проблеми із сервером або мережею.


Якщо ви маєте потужний сайт - онлайн-особняк для вашого бізнесу - виділений хостинг - те, що вам потрібно. Тим не менш, багато спеціалізованих служб хостингу доручають вам вирішувати внутрішні технічні проблеми. Так само як і домовласники керують технічним обслуговуванням, яке орендарі зазвичай залишають орендодавцям.


Як і раніше є перевага допомоги експертів, які гарантують, що усе працює за планом, що буде вашим обов'язком на виділеному сервері.


Перший крок до визначення, чи обрати хмарний хостинг або віртуальний хостинг - визначити ваші потреби. Перш ніж скласти точний план дій, необхідно чітко вказати свої фінансові обмеження, тип даних, які ви будете обробляти, розмір та потік трафіку, досвід вашої команди та бюджет безпеки.


Buy Me A Coffee

Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+