З днем державного прапора України 2020!


З днем державного прапора України 2020!
Опубликовано: 23.08.2020


читать на русском  

23 серпня - День прапора України. З Днем Державного прапора України!


У міру просування подій до незалежності цей імпульс не міг не вплинути на те, що відбувалося у Київраді. Більш того, Київська міська рада іноді була ініціатором та рушійною силою історичних подій, які фактично сформували та визначили подальший розвиток в Україні. У той час було сильне національне відродження та національна самоорганізація.


День державного прапора України 23 серпня, напередодні Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора України. У цей день українські прапори можна було побачити усюди: на будівлях та балконах, у вікнах, на флагштоках, у машинах, на сумках та рюкзаках.


Перше урочисте підняття жовто-блакитного українського прапора


Це сталося 24 липня 1990 року біля флагштоку Київської міської ради, за два роки до того, як прапор був офіційно прийнятий у якості Державного прапора Української держави. Після опублікування відповідного Указу Президента 23 серпня 2004 року було оголошено День прапора.


Ще одним поворотним моментом в історії став так званий московський путч у серпні 1991 року, у ході якого була зроблена спроба відсторонення Михайла Горбачова від влади і Київ буквально чекав введення радянських танків. Ніхто не знав, що трапиться із дня на день.


23 серпня 1991 року, після невдалого перевороту у Москві комуністами-прихильниками жорсткої лінії, група українських парламентаріїв принесла синьо-жовтий український прапор до зали засідань Верховної Ради. Ця подія стане офіційною основою Дня державного прапора.


Із нагоди свята в Україні проходить комплекс урочистих заходів, у тому числі щорічна офіційна церемонія підняття Державного прапора України у Києві, обласних т районних центрах й інших містах та селах України 23 серпня. У церемонії беруть участь діячі науки та культури, представники міжнародних, громадських, релігійних організацій та політичних партій.Мы являемся сертифицированным партнером компании TemplateMonster


Закрыть

Заказ сайта


Заполните, пожалуйста, форму заказа сайта. После обработки мы свяжемся с Вами и уточним детали.

Я согласен с Пользовательскими соглашениями

Закрыть

Написать письмо


Заполните форму. После ознакомления мы свяжемся с Вами.


Закрыть

Заказ обратного звонка


Оставьте Ваш контактный номер и наш оператор перезвонит Вам в течении часа.Например: +38(063) 012-34-56

Вверх
@
заказать звонок
+