Гарантія якості послуг


Якість сайтів

Якість сайтів

Сайти ITVin sites© тестуються онлайн-валідатором W3C, що гарантує валідність коду. У сайтах реалізована кросбраузерність - тобто Ви не переживатимете за відтворення Вашого ресурсу на будь-яких браузерах! Сайти розроблені на нових технологіях за допомогою популярних мов програмування та верстки останніх версій. Також ці сайти включають оптимальний механізм пошукової індексації, що відповідає ліцензійним вимогам пошукових систем. Це дозволило досягти високого рівня юзабіліті (зручність у використанні) сайтів. Розроблені сайти перевіряються на наявність орфографічних помилок онлайн-орфографом. Грамотно написаний контент Вашого сайту – запорука довіри клієнтів!

Правильний код HTML! Правильний CSS!

Програми

Програми

Ми можемо розробити мобільний застосунок будь-якої складності, наприклад, програми для геолокації (карти та маршрути користувачів), чати, соціальні програми, інтернет-магазини, аудіо/відео дзвінки, програми для збору зворотного зв'язку та опитувань, для персонального брендингу. Настільні додатки - виконаємо як прості рішення, так і складніші, наприклад, проектування систем бухгалтерського обліку, програмні комплекси для роботи зі складом підприємств.
Успішні промокампанії

Успішні промокампанії

Проведені нами промокампанії мають значний успіх! Яскравий приклад – успішна промо-кампанія «Особистість»! Це комплексне рішення, яке дозволило відкрити людям біографію, фото, композиції, кліпи співачки. Подивіться сайт і спробуйте знайти цю виконавицю в Інтернеті! Гарантією успішних промокампаній є створені сайти, які на запити користувачів дають найбільш релевантні результати.
Досвідчені співробітники

Досвідчені співробітники

У нашій команді працюють висококваліфіковані співробітники, які за роки практики розробили свій фірмовий стиль, а також встановили високу планку у сфері Веб-програмування та створення додатків.
Зберігання даних та підтримка

Зберігання даних та підтримка

Реєстрація або продовження домену, зберігання даних на наших серверах - це гарантія безперебійної роботи Вашого сайту. Наша ретельна та цілодобова підтримка роботи Вашого ресурсу переконає Вас у тому, що на нас можна покластися!

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+