14 травня - день фрілансерів 2021


14 травня - день фрілансерів 2021
Опубліковано: 13.05.2021


читать на русском   read in English

Не важливо, чи ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю нещодавно або є досвідченим фрілансером, День фрілансерів, який відзначається 14 травня, знайде щось для вас. Він наповнений актуальними та захоплюючими заняттями за наступними темами: фінанси, робота та благополуччя, не кажучи вже про програмні виступах, можливості налагодження контактів, індивідуальному керівництві та багато іншого.


У міру того, як ми наближаємося до постпандемічного світу, день фрілансерів 2021 дасть самозайнятим людям уявлення про те, що буде далі та допоможе їм підготуватися. Як зміни у економіці, діловій практиці та законодавстві вплинуть на сферу фрілансу? І як ви можете максимально використовувати нові можливості?


При виникненні кризи завдяки Covid-19 у першому кварталі 2020 роки кількість віддалених співробітників різко зросла. Згідно із дослідженням, проведеним Upwork, кількість співробітників, що працюють на дому, збільшилася на 87% у порівнянні із передпандемічним періодом. За їхніми оцінками, зростання кількості осіб із віддаленою роботою триватиме і у 2021 році.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+