14 травня відзначають свято День фрілансера 2022


14 травня відзначають свято День фрілансера 2022
Опубліковано: 14.05.2022


читать на русском   read in English

14 травня відзначають день фрілансера 2022. Якщо ви залучаєте підрядника, який допоможе вашій компанії у веб-присутності чи онлайн-репутації, важливо, щоб ви спочатку точно визначили, що вам потрібно. Це допоможе фахівцям із пошуку талантів знайти ідеального кандидата для вашої організації, а також надасть вам інформацію, необхідну для створення списку питань для співбесіди під час перевірки кандидатів.


Фрілансом займаються звільнені працівники, які не можуть знайти роботу на повний робочий день, або у таких галузях, як журналістика, які більше покладаються на неповний день, а не на штатних співробітників. Фрілансер також складається зі студентів, які намагаються звести кінці з кінцями протягом семестру. Як правило, фрілансери вважають вибір та гнучкість перевагою.


Фріланс-ринки надають ринок для фрілансерів та покупців. Постачальники послуг або продавці створюють профіль, куди входять опис пропонованих ними послуг, приклади своєї роботи та, у деяких випадках, інформацію про свої тарифи. Покупці реєструються та заповнюють свій профіль, публікують проекти із викладом вимог. Потім покупці робитимуть ставки на ці проекти за фіксованою ціною або на погодинній основі. На багатьох із цих веб-сайтів є розділи відгуків користувачів, які впливають на репутацію фрілансерів, які розміщуються там і якими можна маніпулювати.


Якщо ви працюєте не за наймом, ви повинні сплачувати податки на самозайнятість, а також прибутковий податок. Самозайняті особи можуть бути зайняті у різних професіях та мають високу кваліфікацію у певній ніші. Письменники, торговці, фрілансери, трейдери, інвестори, юристи, продавці та страхові агенти - усі вони можуть бути самозайнятими.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+