25 травня відзначають свято День ботанів 2022


25 травня відзначають свято День ботанів 2022
Опубліковано: 25.05.2022


читать на русском   read in English

25 травня в усьому світі відзначається День гіковської гордості (день ботанів)! То що, можливо, є що святкувати, але чому саме 25 травня? Згідно із Nerdc, ця дата, ймовірно, була обрана як данина поваги до виходу Зоряних війн 25 травня 1977 року, хоча фанатам Автостопом по Галактиці ця дата відома як щорічний День рушників. Бостонському радіоведучому Тіму Макіхерну приписують початок першого відомого святкування дня ботанів у 2000 році як місцевого святкування діяльності комп'ютерних гіків. Тенденція зрештою поширилася у Інтернеті та у всьому світі.


Сьогодні відзначається День гордості комп'ютерників! День гордості комп'ютерників відзначають усі, хто пов'язаний із комп'ютерами.


Історія дня ботанів


Сьогодні ботани та ексцентрична культура відзначаються та пропагуються. Ця дата розпочалася у 2006 році, але до неї були різні попередники. Фестиваль Geek Pride був організований Тімом Макіхерном у барі в Олбані, штат Нью-Йорк, з 1998 до 2000 року. Дік Морлі, батько програмованого логічного контролера, організував Дні Geek Pride, які проводилися на його курорті у Нью-Гемпширі, починаючи із 2001 року. День гордості гіків, який ми відзначаємо сьогодні, виник у Іспанії за ідеєю іспанського блогера. Герман Мартінес у 2006 році. Він обрав 25 травня як дати, тому що це була річниця виходу оригінального фільму Зоряні війни, випущеного у 1977 році. Того дня у Мадриді 300 самопроголошених ботанів разом грали у людську гру Pac-Man. Також прописані права та обов'язки технічних ентузіастів. Ці права включають право не бути у стилі та право не любити футбол або будь-який інший вид спорту, а також такі обов'язки, як відвідувати будь-які цікаві фільми у день прем'єри та купувати кожну цікаву книгу раніше за всіх. Ідея дня стала вірусною у Інтернеті й уперше була офіційно відзначена у Сполучених Штатах у 2008 році.


Наступного дня Science Channel увімкнув спеціальну програму, присвячену цьому дню. У наступні роки цей день поширився на інші країни, зі святами, вечірками, зустрічами та парадами, що відбуваються по всьому світу. Слово ботан походить від англійського діалекту Geek, що означає дурний або химерний. Гік у сучасному німецькому означає дурень або шахрай. В Австрії вісімнадцятого століття Геккен був монстром у деяких цирках. У Північній Америці у 19 столітті гік означав артиста, який виступає у професійній виставі.


Що означає бути фріком у наші дні?


Допитлива людина часто вважається ексцентричною, неортодоксальною, соціально незграбною, інтелектуальною і незацікавленою у моді. Комп'ютерники схожі на ботаніків. Термін комп'ютерник може бути сентиментальним, але часто зневажливим. Може використовуватися як покарання для дітей та підлітків їх однолітками. На допитливих людей можна дивитися зверхньо за те, що вони неспортивні, немодні, відірвані від суспільства, самотні, непопулярні та зосереджені на навчанні. З іншого боку, цей термін може мати позитивніший відтінок.


Ентузіастом можна вважати людину, яка, здається, знає все про складний або інтелектуально стимулюючий предмет, захоплений питаннями, пов'язаними із технологіями, математикою, науковою фантастикою, фентезійною літературою або відеоіграми. У даний час багато технічних фахівців, які ідентифікують себе як пов'язані із технологіями, стали керівниками провідних технологічних компаній. Хоч би як описували диваків, одне можна сказати точно, вони йдуть урозріз зі здоровим глуздом. У День гордості гіків вони пишаються цим.


Як відсвяткувати День ботанів 2022


Якщо ви вважаєте себе ботаном, гордо розмахуйте своїм прапором пристрасті. Поділіться своїм ентузіазмом та гордістю за свої екстравагантні захоплення та інтереси з іншими; можливо, ви могли б зацікавитися кимось на тему, яка тривалий час використовувалася для позначення вас як ентузіаста. Ви можете провести день, намагаючись знайти однодумців, які поділяють ваші інтереси, або зустріти людей, яких ви вже знаєте зі схожими інтересами, та разом досліджувати свої інтереси. Дивіться Зоряні війни, грайте у Підземелля та дракони, збирайте ПК, вбирайтеся в стильне вбрання або збирайте монети, поштові марки або свою колекцію рок-музики. Створіть людину Pac-Man. Якщо ви знаєте когось, хто ідентифікує себе як ексцентричний, ви можете привітати його із Днем ботанів 2022. Просто переконайтеся, що вони вважають себе допитливою людиною, тому що було б недоречно приписувати цей термін будь-кому. Ви також можете перевірити події, такі як зустрічі, які можуть відбуватися у вашій спільноті.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+