29 травня святкують Всесвітній день зв'язку


29 травня святкують Всесвітній день зв
Опубліковано: 28.05.2022


читать на русском   read in English

З нагоди Всесвітнього дня зв'язку у неділю Вознесіння, що випадає на 29 травня 2022 року, у інформаційному посланні Папи Франциска цього року йдеться про те, щоб слухати серця. Святий Отець запрошує всіх нас задуматися про те, як слухання - щире та глибоке - може вплинути на кожну частину нашого життя, на нашу взаємодію з іншими людьми і на те, як ми молимося.


Основна католицька аудиторія, як і раніше, прагне доброго листа, ясного мислення, правдивої інформації та підтримки, - сказав журналіст і вчений Френсіс X. Майєр у зверненні до католицьких журналістів. Тому заклик Папи Франциска, співзвучний синодальному шляху Церкви, не може не спонукати нас розпочати з внутрішнього погляду.


Назва цього послання спонукає нас задуматися про те, що слухання включає щось більше, ніж просто слух. Справжнє слухання - це основа щирих стосунків та фундамент відносин між Богом та людством. Папа, цитуючи апостола Павла, помітив, що віра приходить через чутки. Насправді, зауважив він, слухання відповідає смиренному стилю Бога, Який відкриває Себе, говорячи, та, слухаючи чоловіків і жінок, дізнається у них Своїх партнерів у діалозі. Люди, у свою чергу, покликані налаштуватися, бути готовими слухати, оскільки Бог закликає їх до заповіту любові. По суті, Папа сказав: Слухання - це вимір любові.


Таким чином, уміння слухати - перший компонент діалогу та гарного спілкування. Комунікація не відбудеться, якщо не відбулося слухання, а без уміння слухати нема доброї журналістики. Щоб дати тверду, виважену та повну інформацію, потрібно довго слухати. Щоб розповісти про подію чи описати досвід у новинах, важливо вміти слухати, бути готовим передумати, змінити свої початкові припущення.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+