4 квітня відзначатиметься Міжнародний день Інтернету 2021


4 квітня відзначатиметься Міжнародний день Інтернету 2021
Опубліковано: 04.04.2021


читать на русском   read in English

Кількість людей, що користуються мобільними телефонами збільшилася: за останні дванадцять місяців число користувачів у світі збільшилося на 128 мільйонів. GSMA Intelligence повідомила про 5,16 мільярди унікальних мобільних користувачів на початку квітня 2020 року, а це означає, що сьогодні приблизно дві третини населення світу використовують мобільні телефони. Докладне дослідження GlobalWebIndex показує, що люди в усьому світі витрачають значно більше часу на своїх цифрових пристроях через коронавірус.


Як з'ясувалося, окрім Міжнародного Дня Інтернету, який відзначають 4 квітня 2021 року є Міжнародний День без Інтернету. Скільки б разів Всесвітній день Інтернету не призначався на різні дати, прийти до одного не вдалося. Для СНД традиційним було 30 вересня. 30 вересня, проголошення Днем Інтернету, щороку святкувати та провести перепис російськомовних інтернет-користувачів. На той час їх кількість вже досягла 1 мільйона чоловік. Хоча деякі вважають День Рунета - 7 квітня, рекордом вперше зареєстрований у світовій базі національних доменів верхнього рівня 7.04.1994 року. Папа Іоанн Павло II у 1998 році дав санкцію на дотримання Міжнародного дня Мережі. Офіційно покровитель Інтернету ще не призначений, хоча із 2000 року тимчасовий захист всесвітньої павутини має іспанська єпископ Ісидор Севільський, що жив в 560-636 роках, він вважається першим дослідником, зробив великий вплив на середньовічну історію. Тому у багатьох частинах світу фестиваль Мережі зазвичай відзначається у день вознесіння святого Ісидора Севільського - 4 квітня. Є кілька штатів та національних днів Інтернету. Найчастіше вони приурочені до дати введення Інтернету у цій країні. А 27 січня світова спільнота відзначає Всесвітній день БЕЗ Інтернету.


Використання соціальних мереж також продовжує швидко рости й кількість людей, що використовують провідну платформу у кожній країні, збільшувалася майже на 1 млн. Щомісяця понад 3 мільярдів чоловік у всьому світі використовують соціальні мережі, причому 9 із 10 з цих користувачів отримують доступ до обраних ними платформам через мобільні пристрої.


Зміни у методах роботи, демографії, технологіях та прагнення до сталого розвитку створюють проблеми, але також створюють нові можливості для поліпшення добробуту працівників. Такі технології, як оцифровка, автоматизація й робототехніка, можуть вплинути на психосоціальний здоров'я та збільшити інші ризики для здоров'я, але вони також можуть поліпшити добробут робітників.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+