6 серпня 1991 року створено першу у світі веб-сторінку із базовим набором HTML


6 серпня 1991 року створено першу у світі веб-сторінку із базовим набором HTML
Опубліковано: 05.08.2022


читать на русском   read in English

1991 року у ЦЕРН були проведені презентації та семінари і код був випущений на центральних машинах ЦЕРН. Потім, 6 серпня 1991 року, файли були розміщені у Інтернеті за протоколом FTP та розміщені разом із електронним листом Тіма, який знайомить громадськість із WorldWideWeb, у списку розсилки групи новин alt.hypertext.


1994 року у засобах масової інформації виникли історії про Мережі. Друга конференція, на якій були присутні 1300 осіб, пройшла у жовтні в США та була організована NCSA і новоствореним Комітетом Міжнародної конференції WWW (IW3C2). До кінця 1994 року в мережі було 10 000 серверів, 2000 з яких були комерційними і 10 мільйонів користувачів. Трафік був еквівалентний відправленню всіх зборів творів Шекспіра кожну секунду. Технологія постійно розширювалася задоволення нових потреб. Безпека та інструменти для електронної комерції були найважливішими функціями, які незабаром були додані.


Динамічна веб-сторінка на стороні клієнта обробляє веб-сторінку за допомогою JavaScript, запущеного у браузері. Програми JavaScript можуть взаємодіяти із документом через об'єктну модель документа або DOM, щоб запитувати стан сторінки та змінювати його. Потім ті самі методи на стороні клієнта можуть динамічно оновлювати або змінювати модель DOM так само.


Веб-сервери також можна знайти вбудованими у такі пристрої: принтери, маршрутизатори, веб-камери, які обслуговують лише локальну мережу. Потім веб-сервер можна використовувати як частину системи для моніторингу або адміністрування даного пристрою. Зазвичай це означає, що на клієнтський ПК не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення, оскільки потрібно лише веб-браузер, який зараз входить до більшості операційних систем.


Січень 1992 р. WWW переходить від прототипу до виробництва. До січня 1992 р. програмне забезпечення WWW у ЦЕРН перетворилося із раннього прототипу на корисну й надійну службу. Через інформаційний бюлетень ЦЕРН тисячі вчених дізналися, як вони можуть використовувати Інтернет для доступу до корисного набору інформації, наприклад. номери телефонів, адреси електронної пошти, групи новин, а також документацію із ПК та програмного забезпечення.


Потім будь-хто може прочитати те, що хтось розмістив на своїй сторінці, ввівши URL-адресу у веб-браузері (наприклад, Chrome, Internet Explorer, Mozilla та Firefox).


30 квітня 1993 року ЦЕРН опублікував заяву про те, що Інтернет став суспільним надбанням, гарантуючи, що він діятиме як відкритий стандарт. Цей крок одразу вплинув на поширення мережі. Були вжиті подальші дії із ліцензування, щоб дозволити Мережі розвиватися та процвітати. До кінця 1993 року було понад 500 відомих веб-серверів, а частку WWW припадало 1% інтернет-трафіку.


Ми звертаємося до Інтернету для спілкування та захисту за допомогою Facebook, Twitter, Instagram та LinkedIn і ми звертаємося до YouTube, Hulu та Netflix для наших розважальних потреб. Молодому поколінню важко пригадати час до Інтернету. На жаль, такий час існував.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+