День свободи програмного забезпечення 2020 відмітили 19-20 вересня


День свободи програмного забезпечення 2020 відмітили 19-20 вересня
Опубліковано: 21.09.2020


читать на русском   read in English

21 вересня - знаменний день для тих з нас, хто працює у світі безкоштовного програмного забезпечення із відкритим вихідним кодом - FLOSS. День свободи програмного забезпечення, всесвітнє святкування FLOSS, приходиться на цю дату! Це завжди дивно: можливість ділитися програмним забезпеченням та бачити, що воно вільно створюється заради самого себе, уже більше трьох десятиліть впливає на інновації в ІТ. Такі технології, як хмарні обчислення, великі дані, контейнери. Все це було успішною не дивлячись на FLOSS, а завдяки йому. Це вкоренилося у структурі нашої культури і ми із задоволенням відзначаємо цей факт кожен день. Ми сподіваємося, що сьогодні ви знайдете час, щоб відзначити цю подію та насолодитися успіхами й відносинами, працюючи із вільним програмним забезпеченням.


Free Software Foundation, одного із перших захисників свободи програмного забезпечення, безкоштовне програмне забезпечення дозволяє користувачам не просто використовувати програмне забезпечення із повною свободою, а й вивчати, змінювати та поширювати програмне забезпечення та будь-які адаптовані версії як у комерційних, так і у некомерційних цілях - некомерційна форма. Однак, поширення програмного забезпечення для комерційних та некомерційних цілей залежить від конкретної ліцензії, під якою воно випущено.


Міжнародні дні - можливість просвіщати суспільство із ключових питань, мобілізувати політичну волю та ресурси для вирішення глобальних проблем, а також відзначати та зміцнювати досягнення людства. Міжнародні дні з'явилися іще до створення Організації Об'єднаних Націй, але ООН прийняла їх як інструмент пропаганди. Ми також відзначаємо інші пам'ятні дати ООН.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+