Що потрібно знати щоб створити сайт. Способи початку роботи з сайтом


Що потрібно знати щоб створити сайт. Способи початку роботи з сайтом
Опубліковано: 27.07.2021


читать на русском   read in English

Так само, як не завжди добре починати готувати, не вникаючи в рецептуру якщо у вас немає досвіду, те й саме стосується процесу створення сайту. Тут імпровізувати - не найкраща ідея. Планування допоможе вам вирішити, які розділи вам потрібні, який контент найкраще підходить для вас та як повинен бути розроблений ваш сайт.


Відзначається, що найбільш відвідувані сайти існують виключно через їх характер читання та запису. Facebook, Twitter, Google і YouTube дозволяють користувачам додавати власний контент, переглядати та взаємодіяти із контентом інших користувачів.


Платформи для ведення блогів та CMS: WordPress, Drupal, Joomla, ExpressionEngine, Tumblr, Weebly, Yola, дозволяють мільйонам людей щодня відносно легко створювати та ділитися своїм контентом.


Використання аналітики - відмінний спосіб допомогти вашому бізнесу зростати


Люди не розуміють, що за допомогою сервісів Google Analytics та інших можна дізнатися, які кнопки натискають відвідувачі найчастіше, звідки виходить найбільший трафік та скільки часу користувач проводить на сайті. Це сумно, тому що дані, які ви отримуєте від таких сервісів, можуть бути надзвичайним активом. Ці дані допоможуть зрозуміти, які зміни потрібно внести на сайт, щоб не тільки залучити більше цільового трафіку, але й зробити взаємодію із користувачем більш приємним та, у кінцевому підсумку, залучити більше людей до ваших продуктів або послуг.


Переконайтеся, що ви прояснили це на ранньому етапі. Це вплине на тему, дизайн, контент, зручність використання, мережеві зусилля та оптимізацію пошукових систем. Коротше кажучи, усе обертається навколо вашого цільового ринку.


Сторінка контактів як пряме посилання ваших клієнтів на вас є одним із важливих розділів сайту, тому включіть якнайбільше інформації: номер телефону компанії, адресу електронної пошти та фізичне місцезнаходження, якщо воно у вас є. Також можна включити інформацію про команду-засновника або співробітників на сторінку Про компанію, щоб клієнти могли вказати імена та обличчя. Але спочатку повернемося до основ. Що таке розробка та чим насправді займається веб-розробник? Продовжуйте читати, щоб дізнатися.


Це вища дисципліна: відкрити редактор й почати писати код. Тим, кому потрібна повна свобода, доведеться зробити сторінку самостійно. Для цього вам знадобиться терпіння, а для новачків це приголомшливо та засмучує.


Зовнішній код дозволяє користувачам взаємодіяти із сайтом та відтворювати відео, збільшувати або зменшувати зображення, виділяти текст тощо. Веб розробники, які працюють над інтерфейсним кодом, працюють над розробкою на стороні клієнта.


Веб-сайти також покладаються на технологію баз даних


База даних містить файли й дані, необхідні для роботи сайту та зберігає їх таким чином, щоб їх було легко витягувати, систематизувати, редагувати і зберігати. База даних працює на сервері й більшість сайтів використовують ту чи іншу форму системи керування базами даних - СУБД.


Після того, як ви визначилися з цілями, наступне, що потрібно враховувати при складанні бюджету, - усі різні складові, що складають одне ціле. Не кожен елемент, який ми перераховуємо, може мати сенс для бюджету кожної організації, тому візьміть це до уваги, коли почнете перераховувати те, що вам потрібно.


Що потрібно при виборі домену та хостингу для сайту


Уникайте незвичайних розширень й використовуйте .com, .net або .org, якщо вони точно не описують ваш веб-сайт - і навіть у цьому випадку краще використовувати більш поширене розширення.


Таким чином, коли ви входите й купуєте домен, це все одно, що зберігати домашню адресу на картах телефону як Домашній. Він бере цей дивний набір чисел та надає їм просте ім'я, яке ви можете ввести у будь-який час, коли захочете туди потрапити; як якщо б ви набрали Додому в GPS-навігаторі телефону.


Якщо ви використовуєте WordPress або створюєте сайт самостійно, вам також необхідно організувати власне сховище даних. Його можна купити там же, де ви отримали свій домен, або у інший спеціалізованої хостинговій компанії. Але якщо ви тільки починаєте, поки це не буде мати великого значення.


Почати роботу зі своїм сайтом можна двома способами. Можливо, ви починаєте із нуля! З іншого боку, у вас може бути сайт, який вже створений, але ви не знаєте, як використовувати GitHub, щоб перетворити його у безкоштовний сайт. WordPress - безкоштовна система управління контентом - CMS, яка розміщується на вашому хості. Це трохи схоже на операційну систему для вашого ПК та дозволяє будь-якому створювати, проектувати, писати й керувати своїм власним сайтом, не знаючи ніякого коду. Платформа підтримує 25% всіх сайтів, включаючи CNN, NASA та зручна для новачків.


Іншими прикладами систем управління контентом є Joomla! І Drupal, але вони набагато складніше у використанні, ніж WordPress, тому ми не будемо вдаватися у подробиці. Додаткову інформацію про WordPress ви знайдете у керівництві для початківців по WordPress.


Навіщо вивчати HTML і CSS?


Все, що ви бачите на сайті, є результатом поєднання HTML і CSS. З цими двома мовами у вас будуть навички, необхідні для втілення дизайну сайту у життя. Почніть реалізацію цього бачення за допомогою Bootstrap, популярної бібліотеки, яка дозволяє створювати чуйні сторінки із мінімальними витратами часу та досвіду.


Для початку ви створите кілька простих сайтів, використовуючи основи веб-розробки, включаючи HTML5, CSS3 та Bootstrap. Ви навчитеся розуміти й змінювати структуру базового сайту, а також дізнаватися, як змінити зовнішній вигляд та розташування сторінки.


Зовнішня або клієнтська розробка включає комбінацію JavaScript, HTML і CSS. Він також керує такими компонентами, як типографіка й шрифти, навігація, позиціонування, сумісність та швидкість реакції браузера. Ця частина буде більше відображати початкове бачення сайту й те, що ви включили в свій каркас.


Front-end розробники працюють із клієнтської або користувальницької сторони сайтів, програм та програмного забезпечення - іншими словами, над тим, що бачать користувачі. Вони проектують та розробляють візуальні аспекти, включаючи макет, навігацію, графіку та іншу естетику.


Якщо інтерфейс - це те, що бачать користувачі, то серверна частина - це те, що вони не бачать.


Back-end веб-розробники працюють на серверах сайтів, програм та програмного забезпечення, щоб переконатися, що все працює правильно за лаштунками.


Оптимізація сайту для пошукових систем


Потенційні покупці повинні мати можливість знайти ваш сайт за допомогою пошукових систем. Ось чому сайт повинен підтримувати методи SEO, такі як настроюються H1, заголовок та метатеги. Також потрібні файли sitemaps.xml, тому нові продукти й зміни на сайті швидко з'являються у пошукових системах. Інтеграція із соціальними мережами дозволяє вашим клієнтам поширювати інформацію по світу та ділитися продуктами, які вони знаходять у вашому інтернет-магазині.


Останнє, що вам потрібно - вкласти гроші у відправку цільового трафіку на сайт. Тоді ви виявите, що багато користувачів відразу відмовилися від нього, тому що у них були проблеми із навігацією по ньому або із використанням наявних на ньому систем. Очевидно, що відправка людей на сайт до того, як він буде ретельно протестований, не є хорошою стратегією для бізнесу. Витратьте час та переконайтеся, що все правильно й повідомлення несуперечливо, перш ніж відправляти трафік, інакше все, що ви створили до цього моменту, буде марним.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+