Сьогодні ми відзначаємо день тестувальника 2020


Сьогодні ми відзначаємо день тестувальника 2020
Опубліковано: 09.09.2020


читать на русском   read in English

Дозвольте привітати із Днем тестувальника 2020!


За даними Музею комп'ютерної історії, 9 вересня 1945, коли вчені тестували комп'ютер Mark II Relay Calculator, вони виявили справжню маленьку моль між контактами електромеханічного реле і один із них вимовив слово Жук. Вчені мали зробити звіт про виконану роботу, де вперше з'явився термін Налагодження або Баг.


Історія появи у програмуванні термінів Помилка та Налагодження зазвичай пов'язана із дивовижною благодаттю, як її називають співвітчизники. А день самогубства комахи у Гарварді був оголошений святом для усіх, хто займається тестуванням програмного забезпечення та додатків, а також пошуком помилок.


Ця історія стала основоположним міфом для цілого підрозділу ІТ-індустрії: тестування програмного забезпечення. Цей напрямок настільки важливий сьогодні. Тестувальники більше не користуються пінцетом та ліхтариком, але тим не менш кожен день проводять у ретельному пошуку помилок та дефектів у програмному забезпеченні, щоб переконатися, що вони не дійдуть до користувача.


Третій варіант етимології слова bug виглядає найбільш логічним. У міфології древніх британців завдання лякати маленьких дітей покладалася на істоту, спеціально розроблену для цієї функції із сімейства фей, - Багабіт, або Багбір, або просто Баг. Жук не завдавав дітям тілесних ушкоджень. У будинку не було безладу. Просто із його зовнішністю не дуже пощастило: волосся на шматки, червоні очі, гострі зуби, кігті. Проте, поки слов'ян лякала бабайка, британське немовля верещало від жаху, ледь чуючи ім'я Баг.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+