Сьогодні відзначаємо день фрілансера 2020


Сьогодні відзначаємо день фрілансера 2020
Опубліковано: 14.05.2020


читать на русском   read in English

Зі святом фрілансера 2020!


14 травня 2005 була заснована Російська біржа фріланса, яка називається - free-lance.ru. Щороку в цей день для фрілансерів веселі заходи є органічними, які стосуються людей, що працюють в Інтернеті.


Переклад слова «фрілансер» означає: «беззастережно» безкоштовно, «спис», спис. У знаменитій новелі Уолтера Скотта «Айвенго» це слово викликає середньовічного воїна Хокні. Тепер фрілансер - скоріше «вільний художник», людина, яка не прив'язана до постійного місця і не входить до штату компанії. Розклад фрілансера встановлюється сам собою, це порядок пошуку, який здійснюється через інтернет.


Мережа фрілансерів об'єднує однодумців з агентств, стартапів, брендів, благодійних організацій, освітніх установ і фрілансерів рухає цифровим майбутнім. Приєднуйтесь, щоб отримати безпосередню вигоду, отримуючи доступ тільки для членів до подій, програмами винагород, ініціативам схильності і багато чому іншому. Хочете підняти планку? Членство також відкриває двері керівництву багатьох впливових спільнот - прийміть участь, щоб визначити порядок денний для свого регіону чи сфери інтересів.


Про Центр фрілансерів


Центр фрілансерів - середовище, створене для того, щоб допомогти процвітати фрілансерам в усьому світі! Приєднуйтесь, щоб отримати безкоштовні коворкінг, навчальні семінари, юридичні та університетські послуги, допомога у використанні і громадські заходи. Центр фрілансерів є перше державно-приватне партнерство для обслуговування фрілансерів.


Один діловий консультант і оратор, також виявив, що деякі з його замовлень були скасовані або відкладені через коронавірус. Він сказав, що організатори заходу покривали вартість в деяких випадках, але не у всіх. Вищезазначені працюють не за наймом люди, які заражаються вірусом, відчули ще більший ризик для їх доходів. У бюджеті уряду викладено положення, що стосуються осіб, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю, які змушені самостійно помістити в карантин, що дозволяє їм вимагати підтримки через систему пільг. Однак, це потребує від людей легкого застосування. Інші заходи включали в себе грошові вливання для малих підприємств і можливість відкладати податкові платежі.


Інший фрілансер, який працює на заходах, розповів, що його дохід в натуральному вираженні вже впав на 75% з початку спалаху через стрімкий спад попиту з боку клієнтів. Самозайняті люди, які змушені обманювати або звільняти з роботи, піддаються ще більшому ризику, оскільки не мають права на встановлену законом плату за лікарняні.


З урахуванням того, що ситуація з КОВІД-19 стає все більш тривожною, багато заходів було скасовано. Здоров'я експертів, відвідувачів і співробітників є головним пріоритетом. Але сьогодні важливо, щоб ми дбали одне про одного і проходили наш шлях через ці важкі часи.


Експерти попереджають, що п'ять мільйонів зайнятих самостійною підприємницькою діяльністю знаходяться в числі найбільш схильних до ризику фінансових втрат від коронавірусу. Працюючі не за наймом люди, які змушені сегрегувати або звільнятися за віком, піддаються ще більшому ризику, оскільки не мають права на встановлену законом плату за лікарняні. Депутати заявили, що тимчасова затримка уряду для тих же самих працівників, яка була оголошена в бюджеті, не зайшла досить далеко. Фрілансери, що працюють в індустрії подій, були одними з перших, хто відчув стиск на своїх гаманцях і більші зборів скасовувалися з кожним днем. Уряд ще не повідомляло про публічні заходи, але не виключав, що це може стати варіантом, якщо ситуація загостриться. Ось що сказав ще один фрілансер. Всі його заходи щодо організації поширення в найближчі тижні були скасовані. Він стурбований тим, що йому можуть загрожувати місяці без роботи. «Моя галузь може бути непродуктивною протягом шести місяців. Я нічого не зареєстрував на цьому тижні або на наступному. Зазвичай це місце було б зараз зайнято», - сказав він. На цьому тижні він вже втратив гроші, що змусило його шукати робочі місця для доставки, щоб звести кінці з кінцями.


Стратегія уряду щодо коронавірусу для самозайнятих осіб


У бюджеті уряду викладено положення, що стосуються осіб, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю, які змушені самостійно помістити в карантин, що дозволяє їм вимагати підтримки через систему пільг. Це означає, що це зробить це швидше і легше для людей. Інші заходи включали грошову допомогу для малого бізнесу і можливість відстрочки виплати податків. Експерт сказав, що виплати на допомогу з працевлаштування та підтримки і Universal Credit були нижче, ніж встановлена законом оплата. «Це може стосуватися самозайнятих людей, які покладаються на кредити або відчувають, що у них немає вибору, окрім як працювати. Це серйозний ризик для здоров'я людей», - сказав він. Середньостатистичний самозайнятий працівник, який стверджує, що ESA мав би вижити тільки на частку їх типового продукту, підрахував Фонд Резолюції. Інша проблема полягає в тому, що тим, хто ще не отримує Universal Credit, доведеться чекати п'ять тижнів для свого першого платежу - хоча вони зможуть отримати гроші заздалегідь в якості позики. Самозайняті люди також можуть щосили намагатися покрити свої витрати на проживання. Багато є орендарями, так як отримання іпотеки може бути ускладнене без постійного доходу. У той час як домовласники були більш схильні до іпотечних кредитів, якщо вони не можуть погасити кредит через коронавірус, орендарі не отримали таких обіцянок.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+