Сьогодні відзначають день вебмайстра 2021


Сьогодні відзначають день вебмайстра 2021
Опубліковано: 04.04.2021


читать на русском   read in English

Сьогодні 4 квітня 2021. 4.04. Щось відоме, чи не так? Так, ця жахлива 404-а сторінка не знайдена. І не дивно, що сьогодні ми відзначаємо День вебмайстра. Вітаємо, шановні колеги!


Нижче наведено приклад недоречних перенаправлень, що викликають помилки 404. У цьому випадку веб-майстер використовує переадресацію 302 для перенаправлення будь-якого, хто намагається отримати доступ до віддаленої сторінки та перенаправляє цих користувачів на призначену для користувача сторінку 404, яка не обслуговує код статусу HTTP 404. Це сильно вплине на те, як пошукові системи будуть сканувати розглянутий сайт, оскільки пошуковим системам пропонується шукати у іншому місці сторінки, які були видалені. Якщо робот пошукової системи слідує цим інструкціям, йому у кінцевому підсумку буде надано код стану HTTP 200 - статус OK для сторінки, що відображає повідомлення про помилку 404, що є іншим рівнем поганий практики.


У області вебмайстрів одних тільки технічних знань недостатньо. Веб-майстрам також рекомендується мати хороші творчі здібності, здатність до розбіжностей, управління проектами та вирішення проблем, впевнене розуміння стратегії бізнесу та поставок, а також уміння управляти людьми. Важко знайти всі ці якості в одній людині, тому веб-майстри непохитні та їх слід цінувати. Дуже небагато клієнтів чесно оцінюють цінність офісних веб-майстрів. Немає нічого більш подразнюючого для відданого справі професіонала, який витратив багато років на вивчення своєї справи та розвиток своїх технічних навичок, щоб його попросили працювати трохи краще, ніж орендувати підприємство або отримати свою роботу у порівнянні із роботою дизайнера-любителя. Потрібні правильні навички, щоб спланувати та створити сайт, який буде виглядати привабливо, індивідуально закодований для швидкого завантаження, добре індексується пошуковими системами, відображається у різних браузерах та операційних системах та виконує маркетингову роботу.


Або, можливо, ви не розумієте. Вебмастеринг - одна із найбільш незрозумілих та недооцінених професій у світі. Отже, щоб відзначити цей особливий день та упевнитися в тому, що йому приписують належне, є причини, за якими ви повинні поважати або більше цінувати веб-майстри: обсяг ролі веб-майстри змінився зовсім небагато за останні кілька років.


Помилка сервера найчастіше означає, що ваш сервер занадто довго відповідає та час очікування запиту минув. Робот Googlebot, який намагається сканувати ваш сайт, може чекати лише певний час, щоб завантажити ваш сайт, перш ніж припинить роботу. Якщо це займе дуже багато часу, робот Google перестане намагатися.


Люди схильні хвилюватися із приводу помилки 404, тому що вони відчувають, що Google негативно оцінить сайт, якщо він існує. Або вони турбуються про те, що контрольний вагу втрачається, коли якісні посилання вказують на сторінку 404.


Щороку вони працюють над тим, щоб йти у ногу із новітніми технологіями, щоб наші улюблені хобі, ігри та підприємства залишалися придатними за допомогою сучасних стилів та інтерфейсів. Згадайте, коли смартфони тільки почали збирати, але все, із чим нам доводилося працювати, це сайти, оптимізовані для перегляду на ПК? Це веб-майстер змінив це та створив новий елегантний стиль для мобільного пристрою. Без цих працьовитих зломщиків коду Інтернет або був би у цілому менш привабливим місцем, або ми все ще мали б справу із зламаними разом тематичними веб-сайтами.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+