Виділені сервери для криптовалюти. Видобуток криптовалют, купівля чи оренда сервера для майнінгу?


Виділені сервери для криптовалюти. Видобуток криптовалют, купівля чи оренда сервера для майнінгу?
Опубліковано: 12.02.2022


читать на русском   read in English

Біткойн (Bitcoin) - інноваційна платіжна мережа та новий вид грошей, - йдеться на офіційному сайті Біткойн. Біткойн - це цифрова валюта (раніше - цифровий актив), представлена ​​світу понад десять років тому, у 2009 році. На відміну від інших валют (доларів США, Євро), що випускаються державою, біткойн управляється децентралізованим управлінням.


Як видобувати криптовалюту?


Цифрові валюти завжди у новинах й видобуток криптовалюти приваблює дедалі більше ентузіастів. Пропонують рішення, що дозволяє обробляти алгоритми блокчейну та допомагає подолати деякі обмеження у цій діяльності. Це змушує майнерів вкладати кошти у обладнання, а потім розміщувати ці великі машини вдома. Ці машини споживають багато електроенергії та виділяють багато тепла та шуму, що може дратувати у домашніх умовах. Із вашою машиною у центрі обробки даних у різних геолокаціях на вибір, ви можете обійти обмеження на цю діяльність. Залишивши свій сервер у центрі обробки даних, ви також повністю скористаєтеся всіма перевагами безпеки, які він забезпечує.


Мережа сервера захищена від DDOS-атак завдяки рішенням Anti-DDOS 3-го рівня. Окрім того, ця мережа постійно тестується, а численні угоди із різними операторами гарантують безперервне та якісне обслуговування. Хоча ваша машина знаходиться далеко від вас, технічні групи, які безпосередньо присутні у центрах обробки даних, готові втрутитися ваше місце, якщо необхідно, 24 години на добу, 7 днів на тиждень.


Вибір правильного серверного рішення для майнінгу криптовалюти


Рішення для майнінгу криптовалюти, пропоноване компаніями оренди сервера для криптовалюти, це виділений сервер GPU. Перевага оренди (лізингу) полягає у тому, що він позбавляє вас необхідності створювати власну машину для майнінгу криптовалюти, оскільки компоненти регулярно розвиваються та являють собою наступні інвестиції. За допомогою оренди виділеного сервера із використанням центру обробки даних ви завжди можете бути оснащені компонентами останнього покоління для оптимізації продуктивності. Окрім того, це звільняє вас від рахунків за електроенергію, які є важливим фактором при майнінгу криптовалюти. Не сплачуючи за електроенергію, вам не потрібно платити фіксовані щомісячні платежі, що спрощує розрахунок рентабельності.


Графічний процесор Xeon у стандартній комплектації поставляється із графічною картою NVIDIA GeForce GTX1070 ємністю 8 ГБ. Відеокарта має відмінну продуктивність. Це дозволить обробляти алгоритми блокчейну. Також можна додати другу ідентичну відеокарту, щоб подвоїти продуктивність при майнінгу.


Ви самостійно керуєте сервером та налаштовуєте його. Це вибір керування сервером за замовчанням. Де служби відслідковуються із попереджувальним реагуванням у разі непередбаченого збою сервера. Тут усі технічні питання вирішуються технічними фахівцями. Це дозволяє зосередитись на своєму онлайн-бізнесі. Також пропонується щотижневе резервне копіювання на окремий сервер резервного копіювання. CentOS або CloudLinux із cPanel потрібен для базового та повного керування. Повне керування застосовується лише до серверів із двома або більше дисками.


Купуючи виділений сервер для майнінгу, ви отримуєте один фізичний сервер із максимальним рівнем доступу, а також повну свободу його використання. На відміну від хмарного VPS, на виділених серверах хостингів немає рівня віртуалізації, тому вам доступні всі його фізичні ресурси. Виділений сервер також дозволяє повністю керувати його конфігурацією та установками.


Більшість великих компаній все ще роблять свої перші кроки на ринку хостингу біткойнів. Провідну роль грають невеликі хостинги, й хоча деякі із них надають феноменальні рішення для хостингу, інші - шлях до катастрофи. Новиною є те, що є кілька великих хостів, які приймають криптовалюту.


Майнінг у дата-центрі


Небагато хостинг-провайдерів дозволяють майнінг криптовалюти у своїх дата-центрах. Це змушує майнерів вкладати кошти в обладнання, а потім розміщувати ці великі машини вдома.


Пропонуючи вам більше можливостей та адаптованості, ніж інші варіанти хостингу. Виділені сервери найкраще рекомендуються тим, хто має технічну освіту, тобто тим, кому зручно керувати та налаштовувати сервери з кореневим доступом. Як правило, хостинг на виділеному сервері використовується для таких цілей: веб-сайти із високою відвідуваністю, веб-сайти та бізнес-додатки, потокова передача контенту, подкасти, машинне навчання, великі дані, сховище, віртуалізація інфраструктури та ігрові сервери, майнінг криптовалют.


Залишивши свій сервер у центрі обробки даних, ви також повністю скористаєтеся всіма перевагами безпеки, які він забезпечує. Інженери служби підтримки доступні цілодобово та без вихідних, щоб задовольнити ваші потреби у екстреній ситуації на місці.


Пропонують повний root-доступ та доступ адміністратора для виділених серверів та надають виділені сервери, розташовані у декількох центрах обробки даних по усьому світу. Застосовують найкращі практики для центрів обробки даних, щоб забезпечити найвищий безпековий рівень із 99,99% гарантією безвідмовної роботи.


Купівля сервера чи оренда?


Насправді миттєві виділені сервери можна оплачувати біткойнами та це буде оптимальним рішенням для власників криптовалюти. Якщо клієнти не хочуть ділитися своїм віртуальним простором із іншими користувачами, але не готові одразу вкладати великі кошти у придбання обладнання, вони можуть обрати оренду. Надійний хостинг має велике значення для успішної роботи будь-якого інтернет-проекту. Власники майданчиків електронної комерції підтверджують, що навіть півгодинна перерва у роботі магазину може призвести до втрати клієнтів. Якщо потенційний покупець готовий зробити замовлення, але веб-сайт не працює, юзер знайде іншу платформу для онлайн-покупок.


Оренда якісного обладнання компанії - не лише якість роботи, а й широкий спектр додаткової допомоги. Представники технічної підтримки надають безкоштовну допомогу у вирішенні різних проблем, а також у налаштуванні, установці програмного забезпечення та модулів у режимі 24 на 7. Не соромтеся дзвонити та отримати безкоштовну консультацію від професійних менеджерів!


Необмежений хостинг - відноситься до компаній, які надають пакети із необмеженим дисковим простором, пропускною здатністю, доменами, БД або обліковими записами пошти. Це маркетинговий трюк, але іноді ви можете знайти щось, що варто спробувати.


Ми не рекомендуємо купувати дешевий хостинг. Як правило, вони супроводжуються цілим рядом проблем: сервер часто не працює, обладнання застаріло, паршива та повільна підтримка, помилки реєстрації та оплати тощо.


Тільки за останнє десятиліття, можливо, було втрачено мільярди цифрових монет. Однією із найкращих особливостей біткойнів та інших криптовалют є їхня здатність зберігатися у автономному режимі на локальному обладнанні - холодне сховище. Послуги можуть бути використані для зберігання криптовалют.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+