Як користуватися сервером vps. Переїзд із загального хостингу на VPS


Як користуватися сервером vps. Переїзд із загального хостингу на VPS
Опубліковано: 28.10.2021


читать на русском   read in English

Загальний хостинг - найпоширеніша форма веб-хостингу, яка добре працює для багатьох нових власників сайтів. Коли ви купуєте план загального хостингу, ви поділяєте ключові ресурси: ЦП, ОЗП та місце на жорсткому диску із іншими власниками сайтів, які використовують той самий сервер.


Однак наведений вище приклад - лише приклад. Реальна продуктивність заснована на набагато більшій кількості факторів, ніж швидкість читання та запису. Одним із таких факторів є конфігурація, у якій встановлено SSD диск.


Ви можете налаштувати сервер, додати програмне забезпечення, використовувати операційну систему та панель керування VPS, виконати резервне копіювання даних й встановити власні виправлення безпеки. У вас буде власна IP-адреса, із якої ви зможете захистити свій домен та збільшити кількість сайтів, скільки захочете.


Що таке VPS та хмарний хостинг?


Різниця між VPS-хостингом та хмарним хостингом полягає у тому, що хмарний хостинг використовує загальний фізичний сервер, тоді як VPS - сегмент на одному фізичному сервері. VPS та хмарний хостинг розрізняються за такими ознаками:


1 Продуктивність


Хмара забезпечує доступність та продуктивність за рахунок можливості збільшення потужності ЦП та обсягу пам'яті на запит. Хостинг VPS забезпечує фіксований рівень продуктивності. Тому, якщо вам не потрібні додаткові ресурси, він буде відповідати вашим поточним потребам. Однак складність хмарного середовища означає, що для її налаштування потрібно більше технічних знань, ніж VPS.


2 Безпека VPS


Практично така сама, що й виділений хостинг, тобто він найменш вразливий для зовнішніх атак. Хмарний хостинг, як правило, також безпечний, проте його фізично розподілена природа робить його трохи вразливішим для атак, і, як правило, публічний хостинг не відповідає вимогам нормативних вимог. Коли хмара перемагає, ваша мета - масштабованість у реальному часі. Ви не турбуєтеся про передбачувані щомісячні витрати. Із VPS ви платите за те, що використовуєте, у тому сенсі, що ви заздалегідь обираєте певну смугу пропускання та сховище.


Масштабування передбачає зміну розміру ресурсів. Але із хмарним хостингом ви платите за те, що використовуєте, оскільки рівні ваших ресурсів не визначені заздалегідь, що означає непередбачувану ціну, яка дорожча за VPS через накладні витрати та складність.


З їх допомогою ви можете відразу розпочати створення свого веб-сайту, не турбуючись про налаштування та обслуговування сервера. Будь-який із двох надасть вам усе необхідне для керування вашими файлами, базами даних, обліковими записами електронної пошти та піддоменами у інтуїтивно зрозумілому графічному інтерфейсі.


Перехід із загального хостингу на VPS


Налаштування VPS після переходу із загального хостингу схоже на вихід із дитячого пулу, щоб поринути у басейн олімпійських розмірів. У вас з'являється більше місця та можливостей. Тепер, коли ви знаєте, як налаштувати VPS, ви познайомилися із командним рядком, який спростить налаштування всього на свій смак.


На відміну від загального хостингу та VPS, виділений хостинг пропонує кінцевим користувачам доступ до апаратних ресурсів сервера. Виділений хостинг пропонує високі рівні ізоляції, безпеки, продуктивності та контролю порівняно із VPS та віртуальним хостингом.


Віртуальний приватний сервер - універсальна послуга із незліченною кількістю можливих програм. На відміну від віртуального хостингу користувач отримує повний адміністративний або кореневий доступ до сервера. Хоча для успішного використання VPS потрібен певний рівень досвіду керування сервером, він також дозволяє користувачам повністю контролювати послуги, які вони платять.


Віртуальний приватний сервер VPS - хостинг, який віртуально імітує середовище виділеного сервера на загальному сервері. VPS-хостинг став популярним вибором, тому що він дешевше, ніж виділений хостинг та забезпечує кращу надійність, безпеку та продуктивність. Більше того, користувачі отримують root-доступ до сервера, що дає їм свободу встановлювати програми та вносити зміни у середу без необхідності звертатися до провайдера хостингу, як у випадку із віртуальним хостингом.


Обліковий запис root або суперкористувача - користувач із повними привілеями та доступом до певної системи. Це адміністратор, але з більшою владою.


Як обрати між VPS та звичайним хостингом?


Із планом хостингу надається місце для зберігання. Ви можете керувати своїми сайтами, але не адміністратор сервісу. Ви можете використовувати його тільки для керування своїми проектами. Якщо ви обираєте VPS, ви є адміністратором сервера та провайдер хостингу vps не має доступу до його вмісту.


Із рішеннями VPS вам не потрібно турбуватися про апаратні обмеження: оновлення компонентів, технічні збої тощо. Ви отримуєте повний контроль над віртуальним сервером. Ви можете вибирати з широкого спектру встановлених операційних систем Linux та Windows, а також панелей керування хостингом.


Розробники програмного забезпечення, стартапи, компанії електронної комерції та інші підприємства та користувачі отримають перевагу у продуктивності. VPS для Windows та Linux забезпечує безпечні, наднадійні та гнучкі хмарні обчислення та масштабованість. Оскільки пропускна спроможність, дисковий простір та інші обчислювальні потреби для всіх ваших сайтів зростають, ваш VPS хостинг росте разом із вами.


Простіше кажучи, сервер - потужний комп'ютер, на якому зберігаються усі дані та файли, із яких складається ваш сайт. Коли хтось вводить ваше доменне ім'я у свій браузер, цей комп'ютер подає ваш сайт на екран пошукача. Служба віртуального хостингу - сервер, на якому ви можете розмістити свій сайт, але цей сервер використовується декількома користувачами. Поки що ваші дані зберігаються на сервері, ОЗП, пропускну здатність та інші ресурси спільно використовуються іншими користувачами.


Навіщо розміщувати свій VPS в Україні?


Розташування сервера та геолокація IP-адреси є ключовими факторами при визначенні рейтингу сайту у Google, підтримці стабільної продуктивності та оптимізації безпеки. Окрім того, дослідження показують, що клієнти із більшою ймовірністю перейдуть на локальний сайт. Ось чому, якщо ваші цільові клієнти знаходяться у Україні, пакети хостингу VPS із геолокацією - просто найефективніший спосіб забезпечити максимально можливу близькість ваших сайтів та додатків до них, зберігаючи при цьому повний контроль над вашими витратами та можливість легко масштабуватись.


Віртуальний приватний сервер - ідеальний вибір для хостингу, оскільки він поєднує у собі баланс продуктивності, безпеки та ціни. Ви можете зіткнутися із ціною на VPS, оскільки він є досить приватним у порівнянні із рішенням віртуального хостингу. Проте, слід враховувати, що ви технічно можете керувати обліковим записом VPS.


Хостинг VPS залежить від правильного розподілу ресурсів. Якщо ви використовуєте неякісний хостинг, інший сайт, який знаходиться на тому самому фізичному сервері, може вплинути на сайт або ваш сайт у іншому випадку не зможе працювати на тому рівні, до якого ви звикли. Однак використання високоякісного хосту має допомогти вам легко уникнути будь-якої із цих проблем.


Які переваги приватного батьківського хостингу VPS?


1 Універсальність


Розгорніть екземпляри VPS для Linux та Windows на одному хмарному сервері. Ви також можете зробити це за допомогою VPS. Однак майте на увазі, що ви платитимете за кожен екземпляр.


2 Монетизація


Легко запускайте та перепродуйте екземпляри VPS або використовуйте їх для розміщення окремих клієнтських сайтів. Усі ці переваги означають, що ви краще готові досягти своїх бізнес-цілей. Ось що сказав один клієнт:


Після того, як протягом багатьох років я мав плани загального хостингу із іншими провайдерами, я переключив усі свої сайти на vps кілька місяців тому, щоб отримати свій перший досвід роботи із VPS. Це було гладко, швидко та просто у використанні. У певний момент у мене раптово закінчилося місце на диску та за кілька хвилин я зміг використати їхню систему, щоб оновити свій план та перемістити свій сайт у розділ більшого розміру.

VPS може допомогти вам забезпечити надійну роботу клієнтів; правильний розмір вашого хостингу, щоб ви могли правильно витрачати свій бюджет; та зберігайте свої дані у безпеці, щоб уникнути порушень та штрафів.


Не просто запитуйте хостинг-провайдера про їхні гарантії працездатності, перевірте відгуки їхніх сторонніх клієнтів, щоб дізнатися, чи є їхній хостинг надійним та наскільки швидко провайдер реагує у разі простою, щоб отримати уявлення про тести кожного хостинг-провайдера.


Очевидно, що чим вище продуктивність, тим швидше буде працювати ваш веб-сайт або програми, розміщені на VPS, що підвищить продаж та продуктивність.


Проста кількість відвідувачів або завантажень сторінок на вашому сайті може не повністю описувати потреби вашого сайту в обробці та пропускній спроможності. Якщо сайт не оптимізований для обробки належним чином, серверу доведеться старанно працювати під час кожного завантаження сторінки. А якщо ви використовуєте мережу доставки контенту - CDN, використання вихідної пропускної здатності буде значно нижчим, оскільки зображення та інші статичні файли будуть обслуговуватись з інших місць.


Якщо ви тільки запускаєте сайт та не отримуєте багато трафіку, то віртуальний хостинг = рішення. А якщо аудиторія сайту постійно зростає, варто подумати про оновлення. Ви не хочете ризикувати тим, що ваш сайт буде працювати повільно або вийде із ладу сервер. Тому що вона не може обробляти трафік. Якщо ви очікуєте збільшення відвідувачів - перейдіть на VPS.


VPS сервер можна розділити та організувати відповідно до вимог. Це означає, що ви можете використовувати його для розміщення декількох сайтів або проектів, виділивши кожному окремий простір. Ви також обираєте обсяг кожного приміщення. Щоб спростити це, ви можете встановити панель управління хостингом, таку як Plesk або cPanel.


Резервне копіювання - важлива функція хостингу VPS, тому запитайте, як часто кожен провайдер виконує резервне копіювання. Якщо можливо, оберіть компанію, яка виконує щорічне резервне копіювання, щоб бути впевненим, що ви завжди будете за крок від повного відновлення, якщо із вашими даними щось трапиться.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+