Як працює розробка сайтів? Веб-дизайн та основні методи розробки сайту


Як працює розробка сайтів? Веб-дизайн та основні методи розробки сайту
Опубліковано: 07.01.2022


читать на русском   read in English

Веб-дизайн відноситься до дизайну сайтів, що відображаються у Інтернеті. Це стосується аспектів взаємодії із користувачем під час розробки веб-сайтів, а не розробки програмного забезпечення. Раніше веб-дизайн був зосереджений на розробці сайтів для настільних браузерів. Однак із середини 2010-х років дизайн для браузерів мобільних пристроїв та планшетів стає важливим.


Веб-дизайнер працює над зовнішнім виглядом, макетом та, у деяких випадках, над вмістом сайту. Зовнішній вигляд, наприклад, пов'язаний із кольорами, шрифтом й зображеннями, що використовуються. Макет відноситься до того, як інформація структурована та категоризована. Хороший веб-дизайн простий у використанні, естетичний та підходить групі користувачів та бренду сайту.


Багато сторінок розроблено із упором на простоту, тому не з'являється стороння інформація та функції, які можуть відволікати або збивати із пантелику користувачів. Оскільки наріжним каменем результатів роботи дизайнера є сайт, який завойовує та зміцнює довіру цільової аудиторії. Усунення якнайбільшої кількості потенційних точок розчарування користувачів є критичним міркуванням.


Основні методи розробки сайтів


Два найбільш поширені методи розробки веб-сайтів, які працюють як на настільних ПК, так і на мобільних пристроях - чуйний та адаптивний дизайн.


У адаптивному дизайні контент рухається динамічно залежно від розміру екрана. В адаптивному дизайні контент веб-сайту має фіксовані розміри макета, що відповідають стандартним розмірам екрана. Збереження узгодженого макету між пристроями має вирішальне значення для підтримки довіри та взаємодії користувачів.


Оскільки адаптивний дизайн може представляти труднощі у цьому відношенні, дизайнери повинні бути обережними, відмовляючись від контролю над тим, як виглядатиме їхня робота. Якщо вони також несуть відповідальність за контент, хоча їм потрібно розширити набір навичок, їм сподобається можливість повного контролю за готовим продуктом.


Що потрібно для початку веб-розробки?


Курси для початківців із програмування стають все більш популярним варіантом для веб-розробників-початківців, оскільки вони надають практичний досвід навчання та можливість розвинути готові до роботи навички - всього за 12 тижнів. Традиційно багато веб-розробників розпочинали із вищої освіти у галузі розробки програмного забезпечення, інформатики або суміжних галузях. Однак також можливий вихід із іншої галузі. Дедалі більше професіоналів більш пізньому етапі своєї кар'єри починають вивчати розвиток із нуля, або стаючи самоучками, або одержуючи диплом з курсом для початківців із кодування.


Насправді дослідження BrainStation Digital Skills Survey показало, що 55 відсотків респондентів із числа розробників почали свою діяльність у іншій сфері, а 58 відсотків займалися програмуванням всього 5 років або менше.


Так, область веб-розробки переживає бум. У Північній Америці доступно понад 1,3 мільйона робочих місць для розробників та понад 47 000 нових робочих місць було створено за останні роки. Очікується, що ринок зросте ще на 15% у наступні 5 років. Із цих причин наша компанія вважає професію веб-розробника затребуваною посадою у сфері технологій та однією із найвищих посад.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+