Як працює віртуальний хостинг? Вимоги до обладнання, ОС і переваги використання віртуального хостингу


Як працює віртуальний хостинг? Вимоги до обладнання, ОС і переваги використання віртуального хостингу
Опубліковано: 24.10.2021


читать на русском   read in English

Більшості користувачів слід прочитати про віртуальні хости на основі імені та віртуальні хости на основі IP, щоб вирішити, який тип вони хочуть використовувати, потім дізнатися більше про віртуальні хости на основі імені або на основі IP, а потім переглянути та замовити віртуальний хостинг.


Новостворений віртуальний хост буде мати набір обмінів за замовчуванням, але без інших сутностей та прав користувачів. Щоб користувач міг підключитися й використовувати віртуальний хост, дозволи на нього повинні бути надані кожному користувачеві, який буде використовувати віртуальний хост, наприклад використовуючи rabbitmqctl set_permissions.


Щоб налаштувати віртуальний хостинг на основі IP, вашого сервера необхідно призначити декілька IP-адрес. Налаштування декількох IP-адрес на одному мережевому інтерфейсі називається IP-псевдонімом. Це дуже корисно, особливо якщо на вашому сервері тільки одна мережева карта — NIC.


Тепер, коли надходить запит, сервер спочатку перевіряє, чи використовує він Айпі адресу, відповідну NameVirtualHost. Якщо це так, він буде переглядати кожен розділ із адресою IP та намагатися знайти ту, в якій ServerName або ServerAlias ​​збігається із запитаним ім'ям хосту. Якщо він її знаходить, то використовує конфігурацію для сервера. Якщо відповідний віртуальний хост не знайдений, то буде використовуватися перший віртуальний хост у списку, відповідний IP адресі.


Якщо вам потрібні поліпшені функції безпеки, розширені можливості моніторингу, більше місця для резервних копій, підвищена надійність сайту або ви плануєте використовувати будь-яку форму платежів онлайн, тоді ви можете розглянути можливість використання VPS. Із VPS ви отримуєте надійні ресурси та можете розраховувати на першокласні функції безпеки.


Вимоги до обладнання та ОС віртуального хостингу


Далі вам знадобиться хост ПК із особливими вимогами до устаткування. Технічні характеристики залежать від кількості комп'ютерів, які ви будете запускати на цьому комп'ютері. Як правило, рекомендується не запускати більше 4 віртуальних машин на одному ПК, щоб запобігти його повільну роботу. У вас можуть бути постачальники ІТ підтримки, які надають послуги віртуалізації.


Рекомендується використовувати різні гостьові операційні системи, оскільки для кожної віртуальної машини потрібно власна унікальна установка програмного забезпечення. Наприклад, у вас може бути одна ОС для Linux та інша ОС для Windows. Це буде корисним підходом для різних клієнтів, яким необхідно запускати різні додатки. У разі, якщо їх програма не вміє обробляти одну конкретну ОС, вони можуть використовувати іншу.


У цих інструкціях передбачається, що ви використовуєте розташування CentOS за замовчуванням для віртуального хосту nginx, наприклад: /etc/nginx/conf.d та docroot за замовчуванням. Наприклад: / usr / share / nginx / html, однак ви можете змінити їх місця, які підходять для вашого середовища.


Наприклад, права доступу до ресурсів у RabbitMQ прив'язані до віртуального хосту. Користувач не має глобальних дозволів, тільки дозволу на одному або декількох віртуальних хостах. Призначені для користувача теги можна розглядати як глобальні дозволи, але вони є винятком із правил.


Доступність серверів під різними іменами


Багато сервери хочуть бути доступними під кількома іменами. Це можливо за допомогою директиви ServerAlias, розміщеної всередині розділу.


Наприклад, у 1 блоці директива ServerAlias ​​вказує, що перераховані імена є іншими іменами, які люди можуть використовувати для перегляду того самого сайту.


Віртуальний хостинг на основі імені та IP адреси


Віртуальний хостинг на основі імен та адрес IP можна комбінувати: сервер може мати декілька адрес та обслуговувати кілька імен для деяких або всіх адрес. Цей метод може бути корисний при використанні SSL та TLS із сертифікатами із підстановочних знаків.


Наприклад, якщо у оператора сервера було 2 сертифікати: один для *.example.com та один для *.example.net, оператор міг би обслуговувати some.example.com та same.example.com із однієї IP, але для цього треба було б окрему IP-адреса для baz.example.net.


Переваги використання віртуального хостингу. Що таке віртуалізація та навіщо потрібна


Слово приватне означає саме те, що має на увазі. Ваш віртуальний сервер зарезервовано для вас, тому не доведеться ділитися оперативною пам'яттю, процесором або даними із іншими користувачами.


Завдяки віртуалізації вам не потрібно купувати ліцензію на програмне забезпечення для кожного пристрою окремо. Замість цього доступні пакети віртуального ліцензування, спеціально розроблені для серверів віртуального хостингу. Це призводить до конкурентоспроможного зниження цін, що істотно вплине на загальні витрати.


Хоча це правда, що пакет виділеного хостингу може вирішити багато проблем із цього списку. Потрібно знати, що виділений план є більш дорогим варіантом. Якщо потрібно поліпшити пропускну здатність, підвищити безпеку або отримати більше памяті - найбільш доступним варіантом є вибір хостингу VPS.


Перед налаштуванням віртуального хостингу із Apache у системі має бути встановлено ПО Apache Web. У іншому випадку - встановіть за допомогою установника пакетів за замовчуванням під назвою yum.


Оскільки VPS відокремлює файли від інших користувачів на рівні ОС, це дійсно приватний сервер. Це означає, що ваш сайт знаходиться у безпечному контейнері із гарантованими ресурсами сервера: пам'яттю, дисковим простором, ядрами ЦП тощо. Вам не потрібно ділитися цим із іншими.


Тепер припустимо, що у мене є сервер із загальнодоступною IP-адресою, а.а.а.а. Я зареєстрував 2 доменних імені: example.com і example1.com. Обидва ці доменні імена указують на одну й ту саму IP-адресу. Таким чином, коли користувач вводить www.example.com або www.example1.com у своєму веб-браузері, DNS-сервер буде вказувати їм на IP-адресу a.a.a.a.


Наступним кроком є ​​створення блоку для кожного окремого хосту, який ви хочете обслуговувати. Аргумент директиви повинен бути таким самими, як аргумент директиви NameVirtualHost, тобто IP-адреса або * для всіх адрес.


Усередині кожного блоку вам знадобиться як мінімум директива ServerName, щоб вказати, який хост обслуговується, та директива DocumentRoot. Це потрібно, щоб показати, де у файловій системі є вміст хосту.


Порівняння віртуального та загального хостингу. У чому переваги?


Загальний хостинг - найбільш поширена форма веб-хостингу, яка добре працює для багатьох нових власників сайтів. Коли ви купуєте план загального хостингу, то поділяєте ключові ресурси: ЦП, ОЗП, місце на жорсткому диску із іншими власниками сайтів, які використовують цей сервер.


Коли ви переходите на віртуальний ПК, це означає, що вам більше не потрібно витрачати гроші на фізичні пристрої. До одного фізичного сервера можна підключити до чотирьох віртуальних серверів, а це означає, що загальна кількість фізичних серверів різко скоротиться. У результаті це значно знизить ваші витрати, які ви зможете використовувати у інших важливих областях вашого бізнесу. Окрім того, необхідність у обслуговуванні та витрати також зникають, коли у вас взагалі мало фізичних серверів.


Усі плани хостинг-провайдера повністю управляються. Це означає, що ви можете не турбуватися про дрібні технічні деталі й зосередитися на тому, що дійсно важливо: створення відмінного контенту для вашого сайту. Однак, якщо вам потрібен root-доступ, подумайте про вибір віртуального хостингу.


Загальний хостинг не призначений для сайтів, які використовують великий обсяг оперативки. У міру того, як ваш сайт зростає та ви додаєте все більше й більше контенту, ви почнете помічати зменшення часу завантаження вашого сайту. Як тільки це відбудеться, це ознака того, що ви вичерпали свої межі. Оновлення до VPS дозволить вам масштабувати ваш сайт, не турбуючись про повільної завантаженні.


Якщо ви працюєте на загальному сервері, ви розчаруєтеся тільки тоді, коли дізнаєтеся, що розширені дії заборонені або що у додатків немає підтримки, необхідної для правильної роботи. Замість того, щоб вирішувати потенційну проблему, перейдіть на хостинг VPS та отримаєте більший контроль над своїми діями!


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+