Який хостинг обрати для сайту? 8 основних чинників при виборі


Який хостинг обрати для сайту? 8 основних чинників при виборі
Опубліковано: 17.12.2020


читать на русском   read in English

Якщо ви хочете, щоб люди відвідували ваш сайт, він повинен бути розміщений у Інтернеті. Провайдер веб-хостингу зробить це за вас. Оскільки їх завдання - розмістити сайт у мережі, вибір хорошого провайдера хостингу надзвичайно важливий.


Окрім того, якщо ваше обладнання вийде із ладу, сайт буде недоступний до тих пір, поки проблему не буде вирішено. Це ризик, на який мало хто хоче йти.


Цілісності сайту можуть загрожувати спам, шкідливі програми та негативний SEO. Хостинг повинен бути не тільки сильним та надійним, але й захищати ваш інтернет-магазин у разі атаки. Виберіть портативну систему управління контентом, щоб уникнути блокування.


Зміни в управлінні, придбання та технологічні зрушення можуть змінити плани веб-хостингу. Переконайтеся, що сайт не прив'язаний до одного хосту та що є резервне копіювання.


Розуміння потреб бізнесу може допомогти звузити варіанти вибору хостингу. Якщо ви плануєте створити веб-сайт, на якому є відеоблог, цілодобова трансляція у прямому ефірі та можливість для відвідувачів реєструватися й завантажувати власні відеоролики, ваш сайт зажадає більше функцій, ніж той, хто використовує сайт у якості віртуального резюме. Веб-сайти, які отримують багато щоденного трафіку, швидше за все, не будуть добре працювати на загальному сервері, тому що ці сервери призначені для розміщення великої кількості невеликих веб-сайтів із обмеженими вимогами.


Іноді служби веб-хостингу планують планове технічне обслуговування, у результаті чого ваш сайт може вийти із ладу. Незаплановані простої являють собою велику загрозу, тому що їх усунення може зайняти більше часу.


Багато хостів вимагають від клієнтів щомісячної плати за користування. У цій моделі немає нічого поганого та якщо комісії досить низькі, ви можете не заперечувати проти щомісячної оплати. Однак, цей варіант не завжди економічний.


У рамках інструментів для створення сайтів деякі служби хостингу будуть пропонувати систему, яка створює динамічний сайт, що може відображатися на робочому столі або на мобільному пристрої. Мобільна взаємодія життєво важлива для успіху у цифрову епоху, тому мобільні можливості вашого сайту повинні бути пріоритетом.


Так, кожна хостінг компанія стверджує, що щодня зберігає резервні копії сайту. Однак, виходячи із досвіду, ми радимо користувачам встановити плагін резервного копіювання, щоб зберігати власні резервні копії, тому що ви ніколи не будете у безпеці.


DDoS-атаки легко призводять до збою одного серверу. Але із хмарним хостингом у мережі так багато серверів, що приплив запитів навіть на рівні DDoS не матиме ніякого ефекту.


Які фактори потрібно враховувати при виборі хостингу?


Давно минули ті часи, коли потрібно враховувати лише пропускну здатність та дисковий простір при виборі правильного сервісу хостингу. Сьогодні ви повинні провести усебічний аналіз постачальника послуг і доступних пільг при виборі відповідного хостингу для вашого сайту. У той же час слід враховувати, що різні постачальники послуг хостингу по-різному підходять для розміщення сайтів різних типів. Однак, є деякі загальні, але важливі фактори, які ви повинні враховувати, перш ніж звертатися до постачальника послуг. Ось список основних чинників:


  • - надійність серверу;
  • - час безвідмовної роботи;
  • - безпека;
  • - служба підтримки;
  • - доступність резервних копій сайту;
  • - витрати на реєстрацію та обслуговування;
  • - можливість додавати домени;
  • - обмеження облікового запису.

Слабкі сервери та нестабільні мережеві з'єднання часто можуть призвести до відключення сайту. Це не тільки позбавляє можливості перегляду або продажу магазину електронної комерції, але також призводить до низького рейтингу у пошукових системах, таких як Google або Yahoo. Таким чином, розрахунок на хостінговую компанію із показниками часу безвідмовної роботи, переважно вище 99,5%, є ключем до успіху вашого сайту. Уникайте компаній, які повідомляють, що річний показник безвідмовної роботи складає менше 99 відсотків. Крім забезпечення постійного доступу до сайту та даних, також важливо переконатися, що у вас є надійне й безпечне рішення для хостингу.


Служба підтримки клієнтів


Наскільки ефективно та швидко компанія надає підтримку при технічних проблемах? Спробуйте обрати хостинг, який пропонує клієнтам підтримку у режимі реального часу 24/7. Також шукайте тих, хто пропонує підтримку у чаті, а також видимість у соціальних мережах, на відміну від електронної пошти та заявок у службу підтримки. Віддавайте перевагу компаніям із власним відділом підтримки клієнтів. Вони краще розбираються у роботі компанії у порівнянні із зовнішньою службою підтримки.


Доступність резервних копій сайтів


Поточна хвиля кіберзагроз, таких як програми-вимагачі, більше не спрямована виключно на фінансові сайти. Онлайн-вимагачі стали свідками збільшення числа звичайних веб-сайтів. Такі дії часто призводять до непоправного збитку, наприклад до знищення або заміну файлу index.php вашого сайту. Так само ви також можете зіткнутися із серйозними збоями сервера або локального жорсткого диска. Тому стає важливим, щоб ви залучали тільки постачальника послуг хостингу, який пропонує регулярне резервне копіювання даних.


Витрати на реєстрацію та обслуговування


Індустрія веб-хостингу пропонує привабливі хостингові пропозиції під час реєстрації і навіть для першого платежу. Однак, плата за продовження часто перевищує потрійну. Чи можна цього уникнути? Тільки якщо ви сподіваєтеся через кожні два роки переходити від одного постачальника послуг хостингу зі знижкою до підписки на іншого. Щоб уникнути ефекту несподіваного рахунки в кінці періоду знижки, перевірте плату за продовження для пріоритетного вами пакету. Ваш план загального хостингу не буде тривати вічно й незабаром ви можете виявити, що сайт розростеться та буде потрібно VPS або виділений хостинг.


При виборі провайдера враховуйте такі витрати на оновлення та зміну хоста.


Можливість додавати домени


Із ростом бізнесу приходить диверсифікація. Можливо, ви починаєте із одного сайту і доменного імені, але незабаром ви зрозумієте необхідність використання декількох сайтів, доменів та піддоменів для популяризації вашого бізнесу. Тому, перш ніж реєструватися у певного постачальника послуг, розгляньте їх різні пакети, звертаючи особливу увагу на те, чи дозволяють вони запускати кілька сайтів на один обліковий запис хостингу. Дізнайтеся вартість необмеженої кількості пакетів для веб-сайтів і субдоменів та порівняйте їх із цінами інших гравців галузі. Коротше кажучи, знайдіть час, щоб обрати хостинг, який надає різні плани обслуговування. Плани дозволяють додавати нові домени, які дозволяють масштабуватися із плином часу.


Обмеження облікового запису


У кожної хостингової компанії є набір умов взаємодії, порушення яких призводить до додаткових витрат, тимчасового або постійного припинення послуги хостингу. Наприклад, чи знаєте ви, що деякі хостинг-провайдери забороняють використання надмірної кількості ЦП для виконання на своїх серверах інтенсивних обчислень та скриптів тривалістю більше двох секунд? Будь-яка із цих дій може призвести до того, що з вас буде списана додаткова оплата або ваш сайт буде закритий на невизначений термін та без відшкодування коштів. Знайдіть час, щоб ознайомитися із цими умовами та оплатіть послугу тільки у тому випадку, якщо ви маєте намір дотримуватися їх вимоги. Головне, уникайте компаній, у яких немає чітких умов взаємодії, стверджуючи, що рішення про обмеження та припинення облікового запису залишається на розсуд керівництва компаніі.


Електронная комерція та параметри електронної пошти


Ви можете отримувати більше відгуків та навіть конверсій передплатників, якщо ваша електронна пошта пов'язана із доменним ім'ям вашого сайту. У цьому випадку при пошуку підходящої компанії хостингу виберіть ту, яка надає хостинг електронної пошти для основної адреси електронної пошти вашого сайту. Раніше більшість людей визначало відповідну хостінговую компанію за обсягом дискового простору та пропускною здатністю, які вона надавала. Сприйняття того, що є більш важливим, тепер змістився у бік доступності. Однак, якщо ви прагнете запустити і постійно розвивати сайт у доступному для огляду майбутньому, подумайте про прийняття комплексного підходу до пошуку відповідного провайдера хостингу із урахуванням факторів, що впливають на функціональність веб-сайту.


Якщо ви хочете бути присутніми в Інтернеті, вам потрібна електронна пошта. Це зручний спосіб для потенційних клієнтів та клієнтів відправити вам повідомлення, документ Word або інші файли. На щастя, більшість хостингів включають електронну пошту у вартість своїх планів. Існують хостинг-провайдери, які пропонують необмежену кількість на створення облікових записів електронної пошти - це відмінно підходить для майбутнього зростання, у той час як інші пропонують обмежену кількість. Ви, природно, повинні хотіти необмежену кількість електронної пошти.


Якщо ваші клієнти не можуть отримати доступ до сайту, вони не зможуть зробити покупку. Сума доходу, втраченого протягом однієї години простою, залежить від часу доби, обсягу продажів, трафіку та кількості постраждалих. Немає різниці, яку панель управління надає провайдер: cPanel, Plesk або іншу. Панель повинна бути зручна для використання й містити необхідні функції. Без адекватної панелі управління ви залишитеся під контролем персоналу служби технічної підтримки хостингу - навіть якщо все, що вам потрібно, це певні базові послуги.


У Інтернеті так багато варіантів, тому обрати хостинг дійсно складно. Окрім турботи про веб-дизайні та зміст, ті, хто хоче створити сайт, можуть заплутатися й навіть заплутатися у тому, якій компанії довіряти свою сторінку.


Як тільки ви з'ясуєте, який тип веб-хостингу є кращим варіантом для вашого сайту, вам потрібно обрати хостинг-провайдера та план. Ми надали свої найкращі рекомендації по кожній категорії у цій статті.


Дізнайтеся, які інструменти надаються. Переконайтеся, що обраний вами хостинг має служби, необхідні для роботи вашого сайту. Це cPanel, FTP-доступ, аналітика, підтримка по електронній пошті, тікету або чату та інші інструменти. Деякі сервіси дозволяють обрати операційну систему, зазвичай Linux або Windows. Промисловим стандартом є Linux, але якщо на вашому сайті використовуються спеціальні інструменти, написані за допомогою Microsoft .NET, ви захочете обрати Windows. Переконайтеся, що сервіс пропонує прийнятні інструменти безпеки. Безпека важлива, якщо ваш сайт пов'язаний із комерцією або збирає призначені для користувача дані. Ще краще, деякі хости попередньо встановлять WordPress за вас. Це може заощадити вам багато часу під час першого налаштування. Ви також можете знайти установники в один клік для інших платформ, таких як Joomla та OpenCart.


Якщо вам потрібно багато місця, переконайтеся, що компанія, що надає послуги хостингу веб-сайтів, пропонує ту кількість, яка вам потрібно, щоб не було нестачі пам'яті. Або, якщо вам потрібно трохи, оберіть більш дешеві плани і заощаджуйте гроші, які ви заплатите за непотрібний дисковий простір.


Проміжна область дозволяє вам працювати із копією вашого сайту, яка підходить для тестування нових тем, плагінів або будь-чого ще, не зачіпаючи виробничий сайт. Ще один важливий момент: інтегровані тести продуктивності можуть допомогти порівняти ваш сайт та запропонувати корисні поради щодо прискорення.


Веб-сайти, розміщені на виділеному сервері, мають повний технічний контроль над налаштуваннями сервера. Ви обираєте програмне забезпечення, конфігурації та все, що вам потрібно.


Важливо обрати доступного хостинг-провайдера. Однак будьте обережні при реєстрації, так як ви не хочете потрапити у план, який буде дорожче, ніж здається на перший погляд. Деякі компанії будуть пропонувати привабливі пропозиції по реєстрації для нових клієнтів. Потім, коли прийде час продовжувати передплату, вони піднімуть ціну.


Однак будьте обережні із будь-яким хостом, який заявляє про 100% працездатності. Завжди буде певний час простою. Головне - зробити його якомога коротшим. Таким чином, це не вплине на ефективність вашого SEO.


На щастя, створення працюючого та привабливого сайту не повинно бути дорогим або трудомістким проектом. За допомогою послуг веб-хостингу великі й малі підприємства можуть створити публічну присутність, настільки ж професійну та бездоганну, як веб-сайт, створений армією ІТ-фахівців.


Загальний хостинг - безумовно, найбільш популярний тип хостингу, який використовується новачками. Це доступна та, чесно кажучи, хороша відправна точка для нових користувачів. Загальний хостинг - це коли ви поділяєте великий сервер із великою кількістю сайтів. Маючи кілька сайтів на одному сервері, хостинг-провайдери можуть пропонувати послуги за більш доступною ціною. Проблема, яку ми бачимо у віртуальному хостингу усіх провайдерів - необмежені ресурси. Не існує необмеженого. Хоча там так написано, у вас все ще є обмеження на використання. Якщо сайт починає сильно завантажувати сервер, вони чемно змусять вас оновити ваш обліковий запис. Якщо ви не зробите цього, це може негативно вплинути на загальну продуктивність інших сайтів, розміщених на тому ж сервері. У міру зростання вашого бізнесу будуть рости і накладні витрати.


Купівля хостингу для вашого сайту може стати складним завданням. Загальний хостинг та керований хмарний хостинг - кращі варіанти в усьому світі. Із огляду на додаткові функції і легку сумісність із WordPress, керований хостинг виграє, тоді як загальний хостинг залишається все більш популярним через невеликі витрати.


Незалежно від розміру бюджету, ви можете придбати хостинг, платформу електронної комерції та розширення окремо, якщо у вас великий досвід веб-розробки. Залежно від потреб це може бути більш дешевий варіант.


Так, існує кілька безкоштовних хостингових компаній, але ми настійно рекомендуємо вам триматися від них подалі. Безкоштовні хостинг-провайдери розміщують рекламу на вашому сайті. Вони можуть навіть поширювати шкідливе ПЗ серед ваших користувачів. І останнє: вони можуть закрити сайт у будь-який час без будь-якого повідомлення. Уникайте тих, хто пропонує надати безкоштовний хостинг, якщо ви серйозно ставитеся до свого сайту.


Тепер, коли ви знаєте основи того, що таке кожен тип хостингу, ви можете піти далі та зробити усвідомлений вибір тарифного плану. Якщо все ще не впевнені то можете скористатися допомогою експертів при виборі варіанту хостингу для ваших потреб.


Buy Me A Coffee

Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+