Створення сайтів під ключ від АйтіВін


односторінковий сайт, лендінг пейдж (Landing Page), сайт візитка

Лендінг пейдж спрею проти куріння "Healthy Breath"       Лендінг пейдж гітарних аксесуарів izi-bro       Сайт-візитка німецького препарату Perfect Filler       Дивитись ще...

Термін виконання: до 5 робочих днів.

Ціна: від 249.00 $

 

 

 


сайт інтернет магазин

Інтернет магазин Вермігосподарства ф.о.п. Бабія І.В.       Інтернет магазин запчастин для мобільних телефонів LCD-GSM       Інтернет магазин фаст-фуду Лондон у Вінниці       Дивитись ще...

Термін виконання: до 25 робочих днів.

Ціна: від 499.00 $

 

 

 


персональний сайт

Дивитись ще...

Термін виконання: до 20 робочих днів.

Ціна: від 349.00 $

 

 

 


корпоративний сайт

Офіційний сайт агентства із працевлаштування за кордоном В-груп       Офіційний сайт будівельної компанії Кедр       Офіційний сайт друкарні Кловер       Дивитись ще...

Термін виконання: до 30 робочих днів.

Ціна: від 449.00 $

 

 

 


елітний сайт

Елітний сайт компанії Avant-garde       Дивитись ще...

Термін виконання: до 25 робочих днів.

Ціна: від 999.00 $

 

 

 


Гібридні програми пов'язують функціонал із веб-додатків та пропрієтарних програм. Серед наших послуг: інтеграція зі сторонніми системами, розробка модулів, розробка та підтримка сайтів, керування даними, електронна комерція – це неповний список. Маючи 7-річний досвід розробки сайтів електронної комерції, ми допомагаємо створювати складні сайти інтернет-магазинів.


Розробка гібридних веб-додатків


Розробка веб-додатків включає деякі функції веб-додатків. Це дозволяє компаніям та розробникам розробляти мобільні програми HTML5. Причини або необхідність установки можуть відрізнятися, але наші системи дозволяють легко підтримувати взаємодію із сторонніми системами. Ваші ініціативи є для нас головною метою, і ми працюємо, щоб створити відповідний дизайн для кожного проекту. Ми стимулюємо наш технологічний досвід та навички, креативні ідеї та перевірені підходи протягом усієї еволюції веб-сайту.


Виправлення помилок, технічний аудит та підтримка


Розгортання веб-сайту або мобільної програми - процес оновлення результату після його здачі для виправлення можливих помилок, покращення функціональності або адаптації продукту до зміненого оточення. Команда АйтіВін (Україна) надає аналіз з набору критеріїв, виправлення помилок та послуг технічної підтримки, щоб підтвердити, що ваш сайт релевантний, працює безвідмовно та відповідає вимогам клієнтів та пошукових систем. Якщо вам потрібно додати спеціальну характеристику сайту, ми допоможемо впровадити необхідний плагін для вашого ресурсу.


Розробка модулів, розробка сайтів та інтеграція API


Наша команда має досвід забезпечення інтеграції та другої переваги. Це робить веб-застосунки, сторонні програми та веб-сайти стандартними або налаштованими API-інтерфейсами. Ми оновлюємо ваші додатки та веб-сайт відповідно до вимог, що змінюються до повідомлень. Деякі з них додають нові функції зручності використання, виправлення помилок і т.д. Ціна розробки зменшиться, забезпечує легкий доступ до даних, а також дозволяє створювати структури в автономному режимі та масштабується для різних платформ та систем бездіяльності. Ми ведемо розробку вже понад 9 років. Наші клієнти впевнені, що будь-якої миті отримають виконану роботу на результат та первинний захист сайту. Ми можемо створити новий плагін на основі технічного завдання або розробити різні рішення, які збільшать показники вашого веб-сайту. Розробники співпрацюють із менеджерами, зіштовхуючись зі складністю процесів просування. Наші маркетингові стратегії спрямовані на збільшення відвідувань вашого сайту. Наші послуги дозволять виконати ребрендинг веб-сайту електронної комерції, зможуть сприяти переходу на інші платформи, розвитку мобільної версії, звичайно ж, захисту та підтримки.


Розробка веб-додатків АйтіВін йде в ногу з новими технологіями і постійно стежить за трендами, прагнучи надати нашим клієнтам рішення для зростання можливостей вибору. Наша команда подолає всі завдання веб-розробки вчасно. Також можна витягувати дані з наших систем для подання в сторонніх системах. Це ваша ділова особа чи платформа для спілкування аудиторії з потенційними клієнтами. Ми об'єднуємо складні технології з перевіреними процесами, які зменшують надмірність, прогалини та потенційне дублювання, які можуть існувати у вашій системі. Наша команда забезпечує не тільки бекенд та фронтенд розробку, ми робимо це правильно. Гібридна програма є нативною програмою, яка виконує більшу частину свого інтерфейсу користувача в вбудованому компоненті браузера. Кожен набір API призначений для отримання нашими системами правильних та повних даних. Ми розробляємо веб-програми з нуля. Ми виконуємо обхід програми до невикористаного рішення або збільшуємо функціональність зовнішнього інтерфейсу. Наш досвід допомагає досягати результату.


Інтеграція зі сторонніми системами


Команда АйтіВін також надає послуги з інтеграції зі сторонніми системами.


Ми дотримуємося ідеї, що веб-сайт або рішення для електронної комерції повинні поєднувати вражаючу мету, функціональну технологію та вбудовані веб-ресурси. Використовуючи багаторічний досвід та дослідження, Айтівін допоможе вам досягти ваших цілей цифрового маркетингу. АйтіВін допомагає підприємствам електронної комерції реалізовувати свої онлайн-ініціативи за допомогою маркетингу та ІТ-підтримки сайту, що надаються нашою командою.


Розробка веб-дизайну


Важливо створити сайт, який виглядатиме не лише привабливо, а й відповідатиме вимогам як власника, так і цільової аудиторії вашого бізнесу. Як стратегічно обґрунтоване рішення ми маємо структурований і всебічно документований інструментарій API. Сайт є частиною маркетингової стратегії компанії. У нас є досвід та технології для забезпечення високопродуктивних результатів.Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+