Створення преміум сайту


Світ не обходиться без розкоші. Так і Україна та світ вимагають розкішні, «багаті» сайти. Для цього ми надаємо можливість створення сайту, який не залишить байдужими Ваших клієнтів.

Термін виконання: від 25 робочих днів
Ціна : від 999.00 $

Приклади робіт:
Елітний сайт компанії Avant-garde      

Створення преміум сайтів включає професійно розроблені сторінки, оформлення електронних листів, управління списком розсилки, захист веб-сайтів та доступ до аналітики.


Ми в АйтіВін захоплені прозорістю, надійністю, довірою та обслуговуванням клієнтів - ми не досягнемо успіху в нашому творінні, поки ви ним не скористаєтеся. Ми приймаємо напрямок ваших потреб, розуміємо цілі вашої фірми та відповідно оцінюємо ваш бізнес. Ми робимо це, приділяючи повагу до наших людей - талановитих веб-дизайнерів, які знають, як досягти успіху в Інтернеті.


Преміум-розробка веб-сайтів


З досвідченою командою, яка вже є, можемо допомогти, коли потрібна індивідуальність бренду, веб-сайт і стратегія просування. Завдяки плідній співпраці з іншими компаніями, АйтіВін швидко зарекомендувала себе як новий учасник ринку розробки для професіоналів індустрії розкоші та отримала безліч нагород за якість своїх робіт.


Довіра та репутація


Ми є автором багатьох сайтів. Сьогодні ми створюємо продукти для онлайн-ринку – тим самим, де наша репутація вже підтверджена нагородами. У нас понад 100 робіт протягом 7 років, а також послужний список додатків, ваша впевненість не зміниться.


Щоб ваш бізнес був успішним, клієнти повинні вірити, що ви захистите їх від вірусів, хакерів та викрадачів особистих даних. Покладіться на наші продукти, щоб забезпечити безпеку вашого сайту, безпеку ваших відвідувачів та розвиток вашого бізнесу.


Веб-дизайн, орієнтований на конверсію


Ми створюємо привабливі віртуальні інтерфейси для вашого настільного комп'ютера та унікальних відвідувачів веб-сайтів, що призводить до повторної взаємодії з сайтом та інтересу до перегляду сайту. Всі наші проекти оптимізовані для конверсій, незалежно від того, чи приваблює вас провідна роль у WordPress B2B сайті або продажу для вашого інтернет-магазину Shopify. Ми можемо опрацювати будь-який проект.


Професійний дизайн логотипу


Розуміння того, що означає оцінка, і уявлення про те, що у вашому логотипі - не те, що ви залишаєте без уваги. Наш процес розробки логотипу включає процес з нашим креативним директором. ДНК вашого бренду. Тільки після того, як ми отримали достатньо інформації, ми починаємо досліджувати, який дизайн правильно передаватиме все, що позначаєте в логотипі. Я готовий до професійного логотипу. ITVin надає бізнес-платформи для продуктивної роботи. Будь то створення магазину для магазину Shopify або створення сайту B2B WordPress, нам все одно. У нас тільки 1 рішення - платформа, яка найкраще підходить для ваших потреб.


Наші сайти не лише яскраво виглядають, а й працюють на гарному рівні. Ми розглядаємо всі аспекти платформи вашого веб-сайту з самого початку - від вашої контент-стратегії до вашої архітектури, шляхів і способів маркетингу вашого бізнесу для цільової аудиторії. Ми можемо зробити це.


Але, перш ніж порушити питання про розробку, є питання, на які потрібно відповісти. Яка у тебе бізнес-ідея? Ви хочете створити рішення для інтернет-магазину, чи вам потрібен сайт, що базується на контенті?


Веб-розробка - кодування або програмування, яке забезпечує функціональність веб-сайту відповідно до вимог власника. Веб-розробка варіюється від створення текстових сторінок до складних веб-додатків, додатків для соціальних мереж, онлайн-магазинів та електронних бізнес-додатків.


Ви, мабуть, навіть не «бажаєте більше дизайну». Ви хочете, щоб бізнес був успішним, проекти було завершено, а партнер оцінив час.


З акцентом на ультрасучасний дизайн та сучасні стандарти юзабіліті, АйтіВін надає професійні послуги веб-розробки, розроблені для компаній, які прагнуть виділитися серед конкурентів. Ми вважаємо, що ефективний веб-сайт простий у використанні, але він підтримує зв'язок і спілкування з користувачами. Наша команда з розробки ставить в глухий кут кордону мов розробки, таких як PHP, MySQL для створення потужних барвистих веб-сайтів, які дадуть вашому бізнесу той результат, якого він заслуговує. Ми досягаємо цього, допомагаючи вам планувати, розробляти та підтримувати веб-сайт, який стимулює трафік, залучати відвідувачів, підвищувати ефективність та збільшує прибуток. Покращений веб-сайт дає змогу привернути увагу та створити безпосередній зв'язок із вашими потенційними клієнтами. В АйтіВін ми гарантуємо винагороду нашим клієнтам. Ми створимо привабливий веб-сайт, який клієнти зможуть знайти та оцінити. Наша команда веб-розробників використовує лише перевірені методи кодування, стандарти W3C.


Чому обирають нас?


Ви хочете збільшити продаж? Ви хочете генерувати нових клієнтів? Ви хочете максимізувати цінність своїх клієнтів? Ви хочете запобігти втраті ваших бізнес-можливостей для ваших конкурентів? Незалежно від того, чи бажаєте ви сайт на Вордпрес, послуг веб-розробки, або просунутих інструментів інтернет-маркетингу, таких як SEO та соціальні медіа-сервіси, у нас є все, що потрібно, щоб виконати роботу!


Як видно з наведених прикладів, предмети розкоші покладаються на додану візуальну цінність більше, ніж їхня конкретна цінність. Споживач цієї категорії товарів доплачує за ексклюзивність, і ця ексклюзивність має виходити від екранів, коли вони дивляться на такий товар в Інтернеті.


Ми використовуємо інструменти контент-аналізу, які дозволяють його візуалізувати з погляду архітектури сайту, до якого ми внесемо зміни, перш ніж він буде запущений. Крім того, надаємо захищений доступ до тестового середовища вашого сайту, яке розміщується на наших серверах у процесі створення.


Легко керуйте контентом


Пакети програмного забезпечення CMS допомагають спростити формування, публікацію, розповсюдження, організацію та управління всім, що стосується онлайн-контенту. З відповідної CMS контент вашого сайту може легко керуватися та оновлюватися на систематичній основі. Ми використовуємо деякі з провідних у світі пакетів CMS, включаючи WordPress.


Розкажіть нам про свій проект


Дозвольте нам допомогти вам вивести свій бізнес в Інтернет та розвивати його з ентузіазмом. Скористайтеся всією потужністю фреймворків з відкритим вихідним кодом, зв'яжіться з нами та отримайте зроблений на замовлення контент-відстежуваний веб-сайт, який відповідає вашим потребам та вимогам.


Виділений менеджер по роботі з клієнтами


Над проектами працює ціла команда - дизайнери, копірайтери, розробники - але вам потрібно спілкуватися лише з 1 людиною, яка вирішує усі ваші питання. Під кожен проект розробки виділяється окремий менеджер для допомоги.


Ми ясно дали зрозуміти, що розробка розкішних веб-сайтів є нетривіальним завданням і не кожен розробник сайтів може це контролювати. Але якщо ми знайдемо правильні точки дотику, ваш розкішний бізнес сяятиме в Інтернеті.Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+