Створення корпоративного сайту, веб порталу


Нині жодна велика компанія неспроможна собі уявити своєї діяльності без використання Всесвітньої мережі. Взаєморозрахунки з клієнтами, відстеження та оплата вантажів та багато інших завдань можуть бути вирішені за допомогою власного корпоративного сайту.

Термін виконання: від 30 робочих днів
Ціна : від 449.00 $

Приклади робіт:
Офіційний сайт друкарні Кловер       Офіційний сайт бюро перекладів Омніс       Офіційний сайт будівельної компанії Кедр      

Якщо проект та адміністрування безпеки не забезпечують адекватну автентифікацію та авторизацію, ваш корпоративний сайт може ненавмисно представляти вразливості для різних типів атак.


Створення корпоративного сайту під ключ


Як створити корпоративний сайт чи портал? Сьогодні управління документообігом трансформується у цифровий формат, тому власні портали повинні мати усі підприємства та організації. Яка CMS використовуватиметься в розробці? За більш ніж 7 років створення сайтів ми розвинули навички створення інтернет-магазинів, лендингів та корпоративних рішень на CMS системах - Joomla, WordPress та OpenCart, а також на самописних. З АйтіВін вам не потрібно використовувати Visual Studio або будь-який інший інструмент веб-розробки.


Портали B2B допомагають нашим клієнтам керувати їх продажами та рекламною діяльністю, маркетинговими програмами, забезпечуючи рівень обслуговування та сервісу. Сторона хостингу розраховується окремо. Якщо сайт часто недоступний, це приваблює розчарування користувачів, негативні емоції та втрату клієнтів.


Мобільна версія або адаптація під пристрої


Ваш сайт буде адаптований для мобільних пристроїв - планшетів, смартфонів та кишенькових комп'ютерів. У такому дизайні безпека та об'єднана ефективність користувача можуть бути складним випробуванням, і розробники безпеки повинні гарантувати, що лише автентифіковані та авторизовані користувачі можуть запитувати сервер додатків.


Складання технічного завдання


Якщо немає завдання та плата, заповніть короткий опис при замовленні розробки корпоративного сайту.


Доступність сайту та швидкість завантаження сторінок


Навіть мінімальні перерви та несправності неприпустимі. Користувачі використовують ресурси для порівняння окремих послуг, готелів, туристичних пакетів перед бронюванням на інших сайтах. Наша команда розробляє портали відповідно до потреб наших клієнтів. Згідно зі статистикою, 70% інтернет-користувачів не готові чекати на завантаження сторінки понад 7 секунд.


Компанія, яка використовує цю модель, стягує з рекламодавців плату за показ чи ціну за клік. Визнаючи непостійну природу бізнесу, ми гарантуємо, що архітектура порталу припускає нешкідливих змін у процесі роботи.


Створення дизайну з нуля


Існує 2 варіанти створення дизайну. Нестандартний дизайн, намальований з нуля в графічному редакторі – більш дороге рішення або з оригінальним дизайном на основі готового шаблону – дешевший варіант. Портал може використовувати програмний інтерфейс програми пошукової системи. З його допомогою мандрівники можуть заощадити свій час і не потрібно розпочинати пошук із самого початку. Це може бути портал, який обслуговує тисячі користувачів зі складним функціоналом або невелике привабливе рішення, наші експерти забезпечують вигоду для вашого бізнесу завдяки іміджу в Інтернеті.


Створення та розкрутка порталу B2B


Розвиток порталу B2B - Business to business - це по суті портал для бізнесу, в якому транзакції електронної комерції здійснюються кількома підприємствами. Маючи досвід веб-розробки, ми пропонуємо розробку з нуля на PHP. Стокові зображення, ретельно підібрані шрифти та корпоративний стиль дизайну - всі ці елементи інтерфейсу користувача привернуть увагу відвідувачів до незрівнянного дизайну інтер'єру і закликають купити через ваш сайт.


Порядок оплати та умови оплати


Ми працюємо за наступною схемою в галузі розробки сайтів - 30% передоплата, 70% після того, як ви приймете роботу. Ваша пропозиція має бути висловлена ​​українською, російською чи англійською мовою.


Розробка адмін-панелі для керування


Панель адміністратора призначена для всіх проектів. Ми пропонуємо оригінальні рішення в галузі B2B, які просуватимуть ваші товари та послуги.


Якщо у вас є нестандартний проект, у нас є можливість розробити нестандартну адмінку з необхідною базою для керування контентом.


Розробка корпоративного сайту постачальників


Ми створюємо спеціалізовані портали для підприємств та їх постачальників, щоб забезпечити спільну роботу в ланцюжках замовлень, скоротити обсяги бухгалтерського обліку та фінансового управління, а також забезпечити повну прозорість роботи постачальників. Мінімальний термін розробки сайту – 30 робочих днів. Витрати розробку сайту розраховуються окремо, початкова ціна – від 449 дол. Окрім цієї загальної функції пошукових систем, веб-портали можуть пропонувати інші послуги: електронна реклама, новини, біржові котирування, інформація з баз даних, розважальний контент.


Трохи про створення веб порталів


Наприкінці 1990-х веб-портал став модним слівцем в Інтернеті. Здебільшого ця архітектура відкрита для користувача. Зміст порталу може змінитися, коли інтернет-компанії злилися або були придбані. Веб браузери почали активно поширюватися наприкінці 1990-х і багато компаній почали створювати або купувати корпоративні сайти порталів для того, щоб отримати частку на інтернет-ринку. Веб-портал привернув увагу, оскільки для багатьох користувачів він став відправною точкою перегляду в Інтернеті, якщо він був заданий як домашня сторінка. Портали надають можливість забезпечити сумісний контроль доступу різноманітних додатків і баз даних, які в іншому випадку були б різними веб-об'єктами за різними URL-адресами.


Ваш корпоративний сайт дає можливість оновлювати динамічні веб-сторінки без будь-якого програмування. Ми маємо можливість досягти ефекту торгових операцій з клієнтами з будь-якої точки світу. Вимоги щодо особливостей роботи таких проектів надзвичайно високі.


Портал - місце, яке складається з багатьох інтерактивних офісів. Доступні функції можуть бути обмежені тим, чи є доступ авторизованим та автентифікованим користувачем - співробітником, учасником чи анонімним відвідувачем веб-сайту.


Ми надаємо повний спектр ділових та технічних послуг для конкурентних та фінансових переваг, передбачених порталом B2B. Великий, функціональний, багаторівневий портал - розрахований на багато користувачів інтернет-ресурс з великим кругозіром. Після того, як проект протестований та прийнятий, ми надамо докладні інструкції щодо використання.Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+