Створення персонального сайту у веб студії Айтівін


Ви відома особистість? Громадський чи державний діяч? Тоді Вам просто потрібна розробка особистого сайту!

Термін виконання: від 20 робочих днів
Ціна : від 349.00 $Створення персонального сайту командою АйтіВін


Одним із неупереджених способів рекламувати себе та свої навички - створити персональний веб-сайт, який буде демонстрацією ваших навичок програмування, дизайну, освіти чи розробки. Ці сайти можуть бути анімованими в русі, який надає рекламу про вас, а також показує менеджерам за наймом, чому вони повинні працювати з вами. Це веб-сайт, який бажає створити технічний та художній контент, такий як розробники, аніматори, дизайнери UX, менеджери екстентів сайтів та ілюстратори.


Перш ніж зробити запит, спочатку подивіться, чи є інформація вже публічною. Ви можете знайти корисну скаргу на сайтах окремих агенцій, а також звернутися за інформацією.


Кілька місяців тому ми показували домашні сторінки Агенції веб-дизайну. Тим не менш, багато дизайнерів вважають за краще працювати поодинці, і їх портфоліо також варто перевірити. Таким чином, варто замислитися над розробкою персонального сайту.


Як вибрати спосіб уявити роботу UX UX зі стилем? Особистий веб-сайт може бути вибором № 1. Насправді особистий сайт служить набагато більше, ніж стандартний. Персональний веб-сайт можна розділити на 5 типів залежно від форми та цілей. Якщо ви все ще натхненні створити дизайн особистого сайту, продовжуйте читати.


АйтіВін – веб студія креативу та дизайну


Персональний сайт від АйтіВін виглядає витончено - смілива друкарня, а чорне тло створює різкий контраст. Ситуація має ефекти взаємодії - коли ви переміщаєте курсор миші, лінія, пофарбована в бузковий колір, слідуватиме за вами.


Персональні дані, часто також звані особистісним навчанням - дані, які можна використовувати для розпізнавання одного індивідуума. Неважливо, чи ця ідентифікація виходить з одного фрагмента інформації. Проте, що більше інформації та даних можна інтегрувати, то точніше можна їх ідентифікувати. Особисті дані включають ім'я, адресу, вік, адресу електронної пошти та номер телефону.


Навіть якщо ваші дані все ще приносять полегшення, ваша аудиторія прагне нових. Якщо все, що вам потрібно зробити, це оновити статистику, знайти новий приклад і зробити деяку залишкову інформацію, то зробіть це сьогодні.


Але, перетворивши свій персональний сайт на добірку з фотографіями з різних кампаній, у яких ви берете участь, він змушує відвідувачів хотіти зберігати записи, щоб дізнатися про вас більше. Крім того, у верхній частині кнопок є CTA – call to action, що веде відвідувачів до останнього повідомлення у блозі.


Якщо особа, яка здійснює доступ, увійшла до YouTube в один і той же час, YouTube виявляє при зверненні до підсторінки, що містить відео з YouTube, тільки якусь конкретну підсторінку вашого персонального сайту відвідала людина. Ця інформація є класною для YouTube та Google і відноситься до відповідного облікового запису YouTube особи, яка здійснює доступ.


Ведіть особистий блог без проблем


Хоч персональний сайт не пропонує тонни інформації, він дає достатньо інформації, щоб зрозуміти, хто ви, плюс візуальний елемент. І маючи достатньо способів зв'язатися з вами, користувачеві більше нічого не потрібно. Сторінка блогу також поставляється з навігаційним інструментом, класифікованим як другорядний. Скоріше це організовано тим, чого хоче досягти читач. Від "Давайте почнемо щось нове" до "Давайте оптимізуємо вашу роботу". Ця структура може зацікавити користувача. Щоб не змушувати користувачів гадати, які повідомлення у блозі вирішать їхню проблему. Це допомагає тримати людей на вашому сайті довше та збільшити трафік вашого блогу у довгостроковій перспективі.


Звіт із накладенням ізолює ваші елементи та повідомить вам, які з них працюють найкраще. Отже, якщо у вас є кілька посилань, що йдуть в те саме місце, ви можете побачити, яке з цих посилань отримує кліки.


Якоб Нільсен, доктор філософії, є юристом та керівником групи Nielsen Norman Group. Ця фірма заснована ним спільно з Дональдом А. Норманом - колишнім віце-президентом з досліджень Apple Computer. Д-р Нільсен створив механізм «дисконтування юзабіліті» для нерухомого та дешевого поліпшення інтерфейсів і винайшов кілька методів юзабіліті, включаючи евристичну оцінку. Він отримав 79 патентів США, більшість – про способи полегшення використання Інтернету.


Особистий сайт та соціальні мережі


Крім того, ваш персональний сайт буде підключено до соціальних мереж. Бічна панель була пов'язана з Facebook, Google та Twitter. Ці імена відомі та показові – сайту нічого приховувати. Це загальнодоступний веб-сайт, який активно працює в соціальних мережах і виглядає заслуговує на довіру!


Команда АйтіВін створює сайти з 2013 року і вирішуємо зазначені проблеми впровадженням технічних рішень для сайту.Ми є сертифікованим партнером компанії TemplateMonster


Закрити

Замовлення сайту


Будь ласка, заповніть форму замовлення сайту. Після обробки ми зв'яжемося з Вами та уточнимо деталі.

Я згоден з Угодами користувача

Закрити

Написати лист


Заповніть форму. Після ознайомлення ми зв'яжемося з Вами.


Закрыть

Замовлення дзвінка


Залишіть Ваш контактний номер і наш оператор передзвонить Вам протягом години.Наприклад: +38(063) 012-34-56

доверху
@
заказать звонок
+