АйтіВін

веб студія

Головна     Хостинг

Хостинг

Для ВАШОГО САЙТУ

Представляємо надійний та перевірений доступний хостинг нашого партнера за доступною ціною

Від 28 грн / міс.

  надається безкоштовний 7-денний тестовий період

  повернення грошей, якщо Вам не сподобається

докладніше

Швидкість

використовуються надшвидкі SSD диски для забезпечення максимальної швидкості сайту

Широка географія

надається 6 локацій на вибір для розміщення сайтів

Безкоштовний трансфер

безкоштовна допомога з переїздом сайту на новий хостинг

10+

років на ринку

6

локацій хостингу

40+

тех. фахівціі

100%

доступність

Хостинг для сайту

Хостинг із безлімітним трафіком на SSD-дисках. Розміщуйте від лендинга до високонавантаженого проекту.

Віртуальный хостинг VPS

Замовляйте віртуальний хостинг VPS із безкоштовним адмініструванням та панеллю управління ISPmanager 5 Lite.

Виділений сервер

Орендуйте надійний фізичний сервер для Вашого бізнесу! Використовуйте ресурси серверу та встановлюйте забезпечення на свій розсуд.

Адміністрування

Проектування відмовостійких інфраструктур, адміністрування серверів, проактивний моніторинг та підтримка 24/7.

VPN

Повне шифрування Ваших даних на усіх пристроях. Доступ до будь-яких сайтів без обмежень.

Захист від DDoS

Надається послуга по захисту від DDoS-атак до 250 Гбіт/с.

Тарифні плани

Економ варіант, міні хостинг під лендинг або величезний високонавантажений проект - оберіть той, що підходить саме Вам!

Економ
1 ГБ
Старт
10 ГБ
Преміум 
30 ГБ
Ціна на місяць, від 28 грн 82 грн 219 грн
Кількість сайтів, ∞         
Кількість БД , ∞         
Ядра CPU 1 2 8
ОЗП 512 МБ 1 ГБ 3 ГБ
Трафік, ∞         
замовити замовити замовити

Поширені запитання


Хостинг що це?

Хостинг - це місце зберігання Ваших файлів на фізичному сервері.

Навіщо потрібен хостинг?

Він потрібен для надання доступу файлів та робить контент Вашого сайту доступним для людей у Інтернеті.

Як працює хостинг?

Після створення сайту Вам надається стек хостингу. Хмарний запис надається зі стеком технологій: CentOS, Apache, Nginx, PHP, MySQL й Postgre. Стек оптимізовано для забезпечення максимальної продуктивності, а служба підтримки стежить та оновлює його. Забезпечується безпека хмари. Стан хмарного облікового запису контролюється автоматизованими системами. Також є захист від хакерських атак, спаму та використання ресурсів шкідливими ботами.

Де знаходиться хостинг сайту?

Вам надається можливість розміщувати сайти у будь-якій локації на вибір у дата-центрах в різних точках світу: Німеччина, Швейцарія, Нідерланди, Україна, Росія і США.

Який хостинг вибрати в Україні?

Тарифні плани містять усе необхідне для високопродуктивного сайту. Включаючи безкоштовні інструменти, доменне ім'я, адреси електронної пошти та SSL-сертифікат.

Який хостинг потрібен для інтернет магазину?

Усе залежить від потреб сайту. Для початківців та сайтів або інтернет магазину - віртуальний хостинг, ймовірно, підійде. Для тих, кому потрібен більший контроль або високонавантажений проект, то VPS або виділений сервер, ймовірно, буде кращим варіантом.

Чи надається хостинг з тестовим періодом?

Так, хостинг із 7-денним тестовим періодом надається.

Де купити хостинг для сайту?

Партнер, якого ми рекомендуємо та це одна із переваг вибору у якості хостинг-провайдера. Ми спрощуємо процедуру оновлення, щоб Ви могли почати із бюджетних тарифних планів та оновлювати їх у міру того, як Ваш веб-сайт починає набирати обертів. Тому купити хостинг - хороша ідея!

Наші клієнти

Бюро перекладів Омніс
Вермісол
Вінницька Міська Друкарня
Веб студія АйтіВін
Будівельна компанія Кедр

Відгуки

Надійний SSD хостинг для сайту в Україні

Кожен веб-сайт займає місце десь на фізичному сервері. Хостинг призначено для зберігання цих файлів й робить контент Вашого сайту доступним для людей у мережі Інтернет. Дізнайтеся більше про те, що таке веб-хостинг, навіщо він потрібен та які варіанти можуть підійти саме Вам.

Повністю керований хостинг

Надається потужний стек хостингу. Ваш хмарний обліковий запис поставляється із надпотужним стеком хостингу. Він включає CentOS, Apache, Nginx, керовані версії PHP, підтримку MySQL і Postgre. Стек точно налаштований та оптимізовано для забезпечення максимальної продуктивності, а служба підтримки стежить і оновлює його для Вас. Забезпечується безпека Вашої хмари. Стан хмарного облікового запису постійно контролюється унікальними автоматизованими системами. Також є захист від хакерських атак, спаму і використання ресурсів шкідливими ботами. Наші кращі фахівці із безпеки застосовують превентивні оновлення та виправлення програмного забезпечення усякий раз, коли це необхідно.

Як створити і де розмістити сайт?

Є кілька варіантів, які допоможуть Вам створити сайт - від ручного кодування та верстки за допомогою HTML до використання програми для створення сайтів. Якщо Вам потрібно досить функціональний та універсальний сайт, то отримаєте вигоду від програм і додатків, які допоможуть Вам створити свій сайт. Пропоновані тарифні плани хостингу надають Вам доступ до безкоштовних серверних додатків для розробки та налаштування сайту, включаючи популярні додатки системи управління контентом (CMS), такі як WordPress і Joomla. Ви також можете додати виділену IP-адресу та сертифікат SSL пізніше.

Широка географія: 6 локацій на вибір. Хостинг в Україні, Німеччині, Росії, Швейцарії, Нідерландах або США

Вам надається можливість розміщувати сайти у будь-якій локації на вибір. Устаткування знаходиться у великих дата-центрах в різних точках світу. Це Німеччина, Швейцарія, Нідерланди, Україна, Росія та США.

Тарифні плани хостингу та його характеристики

Плани хостингу містять усе необхідне для високопродуктивного сайту. Включаючи безкоштовні інструменти, доменне ім'я, адреси електронної пошти та SSL-сертифікат, ми забезпечуємо найдешевший веб-хостинг, гарантуючи повне рішення.

Тарифні плани включають реєстрацію хостингу на термін до 1 року

Усе залежить від потреб сайту. Для початківців та невеликих сайтів віртуальний хостинг, ймовірно, підійде. Для тих, кому потрібен більший контроль або високонавантажений проект, то VPS або виділений сервер, ймовірно, буде кращим варіантом. Дізнайтеся про доступні варіанти хостингу та подивіться, який із них підходить саме Вам.

Від малого до великого, від простого до складного - ми пропонуємо усе, що потрібно, щоб вийти у Інтернет та підтримувати роботу сайту. Потрібна електронна пошта? Ви отримаєте це. Гнучка хмара? Так. Надійні сервери? Перевірте. Якими б не були Ваші потреби, немає причин для зволікання встановлення нових відносин. Тому ті, хто сюди приходить, залишаються тут.

Це той партнер, якого ми рекомендуємо й це одна із переваг вибору у якості хостинг-провайдера. Ми спрощуємо процедуру оновлення, щоб Ви могли почати із бюджетних тарифних планів і оновлювати їх у міру того, як Ваш веб-сайт починає набирати обертів.

Хостинг компанії відомий бездоганною роботою із системами управління контентом: WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart та Magento. Це робить її ідеальною для веб-розробників. Компанія пропонує безліч варіантів розміщення й зберігання даних та усі вони включають безкоштовний SSL-сертифікат LetsEncrypt централізованому сховищі вільно на швидких SSD дисках і безкоштовну міграцію (перенесення) сайту із іншого хостингу.

При замовленні хостингу Ви можете замовити cPanel, де можна легко почати роботу. Вам надаються інструменти, необхідні для створення та автоматизації усіх завдань із управління сервером, дозволяючи зосередитися на розширенні можливостей своїх клієнтів та створення кожного аспекту взаємодії з їх веб-сайтом.

Безкоштовна міграція хостингу. Допомога із переїздом сайту

Ці послуги допомагають перемістити Ваш існуючий сайт до нового хостинг-провайдеру. Вони допоможуть заощадити величезну кількість часу й сил.

Міграція веб-хостингу та міграція сайтів від іншого хостинг-провайдера пропонується безкоштовно у залежності від обраного Вами плану хостингу. Служба підтримки допоможе перенести Ваші файли і бази даних у новий обліковий запис. Ви можете запросити перенесення сайту при замовленні підписки на тарифний план хостингу й забезпечити успішне перенесення веб-сайту.

Перемістити Ваш сайт на новий хостинг - простий й легкий процес, отримати доступ до існуючих файлів сайту і завантажити їх через Центр управління хостингом або через FTP-клієнт. Якщо у Вас немає негайного доступу до файлів Вашого сайту, то можете запросити копію у поточного хостинг-провайдера. Ми можемо допомогти Вам визначити оптимальний спосіб переходу сайту на новий обліковий запис. Наша компанія АйтіВін зробить усе можливе, щоб забезпечити розміщення Вашого веб-сайту безпечно та швидко!

Системи управління сайтом та сертифікат безпеки. Резервування даних (бекап)

За допомогою майстра установки Ви можете обрати найкраще програмне забезпечення при замовленні хостингу та автоматично встановити його у обліковому записі. Ваш повнофункціональний сайт буде готовий за лічені хвилини!

Також для Вашого сайту відбувається створення та встановлення безкоштовного SSL сертифікату - Let's Encrypt, щоб зробити транзакції клієнтів безпечними, а сайт - надійним. SSL-сертифікати захищають дані, що передаються через сайт та гарантують, що Ви відповідаєте вимогам пошукових систем, які позначають незахищені сайти.

Інтернет-магазини отримують новий контент частіше, ніж інші типи сайтів, через регулярний приплив замовлень, товарів та клієнтів. Ось чому наявність надійної резервної копії для відновлення даних має першорядне значення. Для цього пропонується послуга щоденного резервного копіювання.

Уважна служба підтримки

Ми, як компанія АйтіВін, хотіли б повідомити, що цей хостинг-провайдер має уважну, терплячу, і, що важливо, технічно компетентну службу підтримки. Служба підтримки - команда по роботі з клієнтами, тому що вони роблять все можливе, щоб клієнти були максимально успішними.

Якщо у Вас виникла проблема, яка б вона не була, зв'яжіться з ними. Фахівці зроблять усе можливе, щоб виправити це, якщо щось знаходиться під контролем та навіть якщо ні, постараються вказати Вам правильний напрямок. Команда по роботі із клієнтами займає лідируючі позиції у галузі. Служба підтримки відповідає швидко і детально та не здається, поки не знайдеться рішення.

Для вирішення спірних питань надається функція чату, де можна отримати відповідь та допомогу у Вашому часовому поясі. Є можливість вказати пріоритет вирішення питання: негайний, терміновий, середній, стандарт.

Доступність та безпека Вашого сайту 24/7

Якщо Ви кінцевий користувач, не має значення, яку операційну систему використовуєте на своєму настільному комп'ютері або ноутбуці. Оскільки Ваш сайт розміщений на нашому сервері, ми будемо виконувати усі роботи по обслуговуванню операційної системи, щоб сервер залишався безпечним. Такий рівень деталізації неможливо знайти у будь-якого доступного хостинг-провайдера. Незалежно від того, чи використовуєте ви онлайн-конструктор сайтів, систему управління контентом: WordPress, Drupal, Joomla, або створюєте сайт із нуля - Ви можете бути спокійні. Знайте, що сайт безпечний та працює на сервері хостингу Linux або Windows.

Просте масштабування для зростаючих сайтів

У міру зростання сайту іноді зростають і його потреби у потужності. Розширюйте ресурсні можливості одним кліком! Ви можете вручну оновити розмір дискового простору, замовити новий хостинг-план або цілий сервер у будь-який час. Додаткові ресурси додаються негайно без перезавантаження. Сума заздалегідь визначається Вами, тому Ви контролюєте витрати, пов'язані із автоматичним масштабуванням.

Замовляй хостинг сьогодні!